آقای سیید علی خامنه ای

تعداد پاراگرف: 56

مایلم خوراک آقای خامنه ای تنها نان باشد، از نا مرغوبترین انواع نان در سطح ایران، در ماه دو وعده سیب زمینی، هر وعده سیب زمینی یک عدد کمتر از دویست گرم و در ماه یک وعده تخم مرغ آب پز باشد، در این میان داروی شل کننده ی روده برای کمک به قضای حاجت، موضوع خوراک آقای خامنه ای دو سه روزی هست که مطرح شده. ۲۰:۴۳ چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ مارس ۶ ۲۰۲۴ در باغستان شهریار.

به گمان کودتایی از نوع خودکشی را پشت سر نهاده ایم و آقای محممد رضا گلزار مایل بوده اند احتمالا با انواعی همچون آمپول هوا کار آقای خامنه ای به اتمام برسد، به عنوان مثال به گمان گویا با خانوم ماندانا مانی گمانی از شباهت به فرعونیان بوده و مایل بوده اند اشخاصی چون آقای فریدون آسرایی(خواننده) و آقای علی کریمی(فوتبالیست) را با خود ببرند یا آقای خامنه ای که در اراده ی بردن آقای خاتمی با خود بودستند(بوده هستند)، با فرض مناسبت گمان به نظر آقای محممد رضا گلزار به ترتیبی مناسب در جریان امور قرار ندارند، اینکه چه طور این گمان می رسد که این موضوع با وجود همسر شخص پرزیدنت آرژانتین خانوم فابیولا یانِز به اجرا نزدیک شده احتمالا پرسشی مناسب باشد، 07:00 پنج شنبه 17 شهریور 1401 سپتامبر 8 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار. با فرض مناسبت گمان انتخاب زمان اجرا که پیش از طلوع بوده تا به گمان سنگین ترین خواب ها با ما باشند با همسر شخص پرزیدنت آرژانتین بوده است. 07:05. و به گمان آقای محممد رضا گلزار در حوالی انتحار باعث فوت خانوم رامانا سیاحی باشند، ۰۷:۱۰. همینطور احتمالا فوت آقایان رحمانی فضلی و کرباسچی با نظر آقای خامنه ای، ۰۷:۳۰. به گمان همینطور آقای گلپا با نظر آقای خامنه ای، شاید حوالی شش هفت سال پیشتر از آثار موسیقی آقای گلپا زیاد می شنیدیم، اعلان ذخیره ی بخش آقای رحمانی فضلی لحظاتی قبل ناپدید شد، ۰۹:۱۱. پنجره ی پذیرایی تمام شب باز بود، دقایقی قبل هم پنجره بسته بود هم گویا آقای والد دو تخم مرغ در روغن بدون هود و فن پخته بودند و پر شده است دست کم تا مسیری که ما تردد داشتیم در این بلا نسبت طویله، ۰۹:۱۶. یا دست کم تا پیش از به خواب رفتن ما نزدیک دو نیمه شب و پیش از طلوع پیش از ساعت شش زمان هایی که در پذیرایی بودیم در تردد پنجره ی پذیرایی باز به گمان رسیده است، ۰۹:۲۶. “زمانهایی” به “زمان هایی ” ویراست شد، ۰۹:۳۲.

اگر مناسب است وحشت را در دسته ی «اعتبار» سنجید و اگر آقای خامنه ای دارای اعتباری هستند در حکومت، جامعه و جهان مایلیم به بررسی کشیده شود، منظور هم جنبه ی مالی و هم موضوع ترس است، آیا آقای خامنه ای قدرتی برای اجرا دارند چه از نظر مالی و چه از نظر اجرایی، اگر چنین است به نظر شما جدا از آقایان جلالی و رضایی چه شخص یا اشخاصی سبب آن هستند و اگر چنین نیست و ساختاری که آقای خامنه ای بر آن تکیه زده بودند قبضه شده است به نظر شما جدا از آقای حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه ی کیهان چه شخص یا اشخاصی جهت برخورداری مناسب هستند برای همراهی جامعه برای رسیدن به کاروان گمان، حذف “د” از انتهای بودند که به نظر همچنان کار دختر کوچکتر آقای رئیسی بوده است، اگر بلا نسبتی مناسبت دارد به این ترتیب می افزاییم، شاید ایشان نیز گزینه ی مناسبی برای بار زدن اخبار باشند، 12:22 چهارشنبه 16 شهریور 1401 سپتامبر 6 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار.

به نظر شما آیا موضوعی در عالم هست که آقای سیید علی خامنه ای در آن تاثیری داشته باشند و کار برای ما و به سود ما نبوده باشد، ما چنین گمان نمی بریم و می پنداریم که هر نَفَس ایشان کار برای ما و سود برای ما است، 05:27 سه شنبه 15 شهریور 1401 سپتامبر 6 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار.

به گمان تحت مدیرییت امن گرفتن آقای محممد رضا فرزین مدیر عامل بانک مللی فلتا(ایران) مسیر آغاز اجرای جزای آقای علی خامنه ای را هموار می سازد، 01:53 سه شنبه 14 تیر جولای 5 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. ذخیره ی مجددد جهت آمدن به عنوان نوشته ی نخست، 02:05 همین حوالی.

پیشتر در مورد تحت مدیرییت امن قرار گرفتن آقای خامنه ای از طریق تحت مدیرییت امن قرار گرفتن خانوم نیوشا ضیغمی سخن به میان آمده است، به گمان برای تحت مدیرییت قرار گرفتن خانوم نیوشا ضیغمی نیاز است خانوم Selena Gomez تحت مدیرییت امن قرار گیرند، 22:31 دوشنبه 13 تیر 1401 جولای 4 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. به گمان تحت مدیرییت امن قرار گرفتن خانوم Selena Gomez در خصوص دسترسی شهروند به تغییر نام آنلاین خویش نیز موثثر است، 22:33 همین حوالی. به گمان تحت مدیرییت امن قرار گرفتن خانوم سمانه پاکرو موضوع خانوم Gomez را نیز بر طرف می سازد. 23:14 همین حوالی.

به گمان تحت مدیرییت امن گرفتن خانوم نیوشا ضیغمی آقای سیید علی خامنه ای را نیز تحت مدیرییت امن می گیرد، در تیتر نوشته “سیّد” به “سیید” ویراست شد، 01:41 پنج شنبه 9 تیر 1401 30 جون 2022 بلا نسبت تویله، گبضه.

به گمان حادثه ی یازده سپتامبر و برخورد دو هواپیمای مسافربری با برج های دوقلوی تجارت جهانی در نیویورک کار آقای خامنه ای بوده است، ۲۱:۱۳ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ خانه Gebze گبزه تارا(ترکیه). احتمالاً در صورت عدم وجود فضای ولایت فقیه و رهبری شخصی چون آقای علی خامنه ای درصد انجام چنان حرکت تروریستی(۱۱ سپتامبر) پایین می آمد یا به کل انجام نمی گرفت، ۲۱:۲۷ دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ ژوئن ۳ ۲۰۲۴ در باغستان شهریار.

به گمان آقای سیید محممد خامنه ای برادر بزرگتر آقای سیید علی خامنه ای(آقای ولی فقیه اگر هنوز بر سر کار باشند) اددعای آویختن بیضه های ما از گردنمان داشته اند و اشخاصی نیز به همراهی ایشان پرداخته اند، “خامنه‌ای” در تیتر نوشته به “خامنه ای” ویراست شد، باغستان شهریار 18:36 پنج شنبه 29 اردیبهشت 1401.

آنچه در فیلم‌ها سیم با دو دستگیره برای خفه داشتن اشخاص به گمان می‌رسد، گمان می‌بریم همسر آقای خامنه‌ای نیز گاهی از چنین امکانی رونمایی می‌داشتند، در روز گذشته ابزار اجرایی این موضوع پدر خانوم مونا کاکاوند به گمان ما رسیدند و همینطور به گمان رسید مرتفع شدن ایشان، در این میان به گمان برای پیروزی خانوم کاکاوند در مسابقات کاراته حریفان تحدید شده‌اند، باغستان شهریار 06:37 دوشنبه 19 اردیبهشت 1401.

به گمان سوّمین لایۀ محاصرۀ محلّ سکونت آقای علی خامنه‌ای در دو مرحله وارد مدار شد، لایه‌ها به گمان به صورت حلقه در اطراف هستند، باغستان شهریار 16:10 شنبه 17 اردیبهشت 1401.

آیا مناسب است ما وزن کلام را به الفاظی سخیف سبک داریم یا به هم کلامی با هر شخصی راضی باشیم و به هر آبی از تشنگی بیرون زنیم، آیا کلام بی وزن و مغز با فریاد یا گدایی یا مظلوم نمایی وزن می‌گیرد، در ادامه موضوع عفو زندانی از جانب آقای خامنه‌ای مطرح شده است “در خصوص خبر عفو برخی از زندانیان به دست آقای خامنه‌ای به گمان ما اگر حبس ایشان غلط بوده است چرا در حبس بوده‌اند که به گمان ما بلا نسبت نجاسات نجاستی چون آقای خامنه‌ای فخر امضای آنچه رهایی از ظلم ایشان است را جار بزنند و اگر درست است چنین به گمان ما بلا نسبت نجاسات نجاستی(آقای خامنه‌ای) از آرامش چه کسانی به خرج گذاشته‌اند در رها سازی اشخاصی که به گمان فردا روز در نقطه‌ای موضوعی زاویه دار با مدنیّت ایجاد خواهند داشت، باغستان شهریار 23:08 شنبه 10 اردیبهشت 1401.” باغستان شهریار 23:30 شنبه 10 اردیبهشت 1401.

آیا در خصوص این اندیشه از شرایطی که آقای محمّد خامنه‌ای برادر بزرگتر آقای علی خامنه‌ای با ارّه پای خویش را ببرند خطور گمانی به ذهن بوده است، باغستان شهریار 23:59 دوشنبه 5 اردیبهشت 1401.

به نظر شما اگر مضمونی چنین به آقای خامنه‌ای از طریق همسر ایشان برسد در خصوص کناره گرفتن ایشان در مناطقی اطراف دامنهٔ کوهی بازتاب و واکنش ایشان چه خواهد بود یا نزدیکان و همقطاران ایشان. اطراف تقاطع خیابان گلشناس و شاه آبادی در شرق تهران، ۱۹:۰۴ چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۱.

به گمان نخست آقای خامنه‌ای با همراهی برادر بزرگشان به سراغ آقای خمینی رفته‌اند و ایشان نیز متوجّه این موضوع شده‌اند و شرایط ترور آقای خامنه‌ای فرآهم گشته است امّا میزان موادّ منفجره اندک بوده است و سبب فوت آقای خامنه‌ای نشده است. باغستان شهریار، ۱۳:۴۳ یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱.

اگر مشکلی بوده است در خصوص رئیس دفتر آقای خامنه‌ای از جانب نیروی انتظامی گمان می‌بریم درصد مناسبی از مرتفع شدن را دارا باشد اگر گمان نبریم و ننویسیم مرتفع شده است. باغستان شهریار، ۲۳:۳۴ دوشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰.

چنین گمان می‌بریم که اگر در این ایّام و کما بیش در آیندهٔ این روزها تقصیری به سمت آقای خامنه‌ای یا اشخاص روحانی و ولایت ایشان حواله گردد افرادی در حال خیانت و بی شرفی هستند که به نوعی دانسته یا ندانسته در مسیر بستن پروندهٔ این به گمان ما این نجاست بارگی و انحرافات ایجاد خلل دارند، بلا نسبت نجاسات، و عنوان شدن این قبیل گمان می‌بریم سر نخی است برای شکافتن موضوع، البتّه شرایط ناگزیر و مشکلات به گمان ما به مطرح شدن است که سادگی در رفع می‌یابند. باغستان شهریار، ۱۵:۵۸ دوشنبه ۱ فروردین ۱۴۰۰. “به روحانیون و ولایت فقیه” به “اشخاص روحانی و ولایت ایشان” ویراست شد، ۱۶:۰۹ همین حوالی.

اگر این مثال توهینی به غدّه‌های سرطانی یا ذهن کاتب به عنوان کاتب یا بشری نوعی نگردد، گمان ما چنین است که غدّه‌های سرطانی مناسب است حذف گردند نه اینکه مورد رسیدگی پزشکی قرار گیرند در مسیر حفظ سلامت، اگر گمانی نزدیک به گمان ما در خصوص تشابه افرادی همچون آقای خامنه‌ای به غدّه‌های سرطانی است گمان می‌بریم نا مناسب بودن رسیدگی پزشکی از غدّه‌های سرطانی را با ما نزدیک نظر یا دست کم کم زاویه باشند، به هر ترتیب گمان می‌بریم مناسب است که مشروط به احتجام(رای اکثریّت) در مواقعی که مناسب است رسیدگی پزشکی صورت گیرد. باغستان شهریار، 20:46 شنبه 28 اسفند 1400.

اگر مطرح داشتن این موضوع مناسب باشد به نظر شما در خصوص کیفر همسر آقای خامنه‌ای چه مظنّه و گمانی مناسب است، آیا از اساس طرح این موضوع مناسب است، آیا مناسب است ایشان را فارغ دانستن، اگر ایشان شراکتیّ و منافعی کسب داشته باشند در این سالیان از هنجار آقای خامنه‌ای به چه شکلی مناسب است در مسیری به احتجام و رای جامعه در مسیری کم هزینه و با کیفیّت قدم برداشتن. باغستان شهریار، 17:36 پنج‌شنبه 26 اسفند 1400.

۲۶ دی ماه به گمان خویش به دوران پس از آقای خامنه‌ای اشاره شده است، تقریباً دو ماه پیشتر، این موضوع چهار ماه و حوالی آن به گمان ما رسید، شاید متاثّر از به گمان ما دو چهار ستون فکری و اجرایی ایشان که در شرح روز به آن اشاره شد. باغستان شهریار، ۰۸:۴۴ پنج‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۰. پیوند به پاراگراف چهار فرد در نوشتهٔ شرح روز افزوده شد، ۰۸:۵۶ همین حوالی.

مایلیم شش جزا در خصوص پشتیبانان آقای خامنه‌ای اجرا گردد. باغستان شهریار، ۰۸:۴۳ یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰.

مایلیم علّت فوت همسر آقای محمّد خامنه‌ای با جزئیّات بررسی شود اگر ایشان برادر آقای خامنه‌ای هستند. ۱۸:۴۵ جمعه ۶ اسفند ۱۴۰۰.

به گمان ما آقای قاسم سلیمانی با نظر آقای خامنه‌ای و با همکاری همسر آقای ترامپ به قتل رسیدند. ۱۰:۳۰ چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۰.

هر شش جزا، رئیس دفتر آقای خامنه‌ای، آقای محمّد محمّدی گلپایگانی. 19:50 سه‌شنبه 26 بهمن 1400. به گمانمان می‌رسد شاید ارّهٔ فکّ ایشان اندیشیدنی باشد، ۲۳:۱۳ همین روز. گمان می‌بریم به اجرا بسنجیم، ۲۳:۱۶ همین روز. به هر حال مایلیم استخوان فکّ ایشان ارّه گردد، گمان زنده ماندن ایشان شاید مناسب نباشد، ۲۳:۳۹ همین روز.

به نظر شما برای حفظ آقای خامنه‌ای، ولایت فقیه، شرایط جاری روحانیون ادیان سلسلهٔ آقای ابراهیم و محافل مرتبط چه راه‌هایی را می‌توان اندیشید. تئاتر شهر، ۱۷:۵۸ دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۰.

گمان می‌بردیم موضوع بیت رهبری مرتفع شده است، آیا سینه‌ای هست از آن حوالی و رسته که در فکر امان خواستن نباشد، آیا آقای خامنه‌ای شروع به هموار سازی مشکلات پیرامون کندن پوستشان نداشته‌اند. ۲۱:۴۷ یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۰.

به گمان ما به نظر آقای احمدی نژاد برای بریدن خطّ قدرت گیری آقای خاتمی به شرایط آورده شدند گویا در حال تدارک و هماهنگی با روحانیون نیز بوده‌اند برای سرنگونی آقای خامنه‌ای، پیشتر در خصوص گمان ما بر ترور آقای حجّاریان توسّط آقای خاتمی سخن به میان آمده است گمان می‌بریم در مورد گمانمان به انجام ترور خبرنگاران و قتل‌های زنجیره‌ای نیز از جانب آقای خاتمی اشاره‌ای داشته‌ایم، به هر حال گمان ما چنین است. پارک شهر، ۱۵:۱۳ جمعه ۲۲ بهمن ۱۴۰۰.

اگر گمان می‌برید حضور ما در خصوص دستگیری آقای خامنه‌ای و اراده به شفّاف سازی شرایط برای افراد نزدیک به ایشان مفید است ما را مطّلع سازید. ۱۹:۴۴ پنج‌شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۰.

ما در حدود سه چهار بیش سال پیشتر آنچه مطرح داشتیم بازنشسته شدن آقای خامنه‌ای در تارا یا منطقه‌ای ییلاقی در دامنهٔ زاگرس بود شاید بیش از دو سال پیش بیشتر نیز زنده مایل بودیم در اسید حلّشان کنیم تا سخن به اینجا رسیده است اگر ایشان پیش از کندن پوستشان از دنیا بروند ممکن است کسانی برای خویش هزینه‌هایی تراشیده باشند و اینکه گمان برده‌ایم آقای امیر آقایی توسّط دختر کوچکتر آقای خامنه‌ای در نوعی از اسارت به سر می‌برند. ۲۰:۲۳ چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰.

چنین به گمان ما رسیده است، به نظر آقای احسان علیخانی فرزند پسر سوّم آقای خامنه‌ای هستند، مایلیم نسبت‌های افراد با آقایان خامنه‌ای، جنّتی، هاشمی، خاتمی، احمدی نژاد، رئیسی، اعضای خبرگان، اعضای نگهبان، اعضای مصلحت، نمایندگان مجلس، آقای اژه‌ای، آقایان لاریجانی، آقایان کرّوبی، قالیباف، موسوی، اشتری، سلامی و سلیمانی منتشر گردد، هر شش جزا در خصوص هر فرد ناقض تمایل ماست. ۱۶:۰۷ پنج‌شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۰.

اگر این خبر نزدیک به واقع باشد به نظر آلودگی افراد به اچ آی وی در حوالی مشاری فراسان توسّط آقای خامنه‌ای اجرایی شده است، گویا پاسی به وزیر پزشکی پیش از آقای نمکی بوده است. ۱۳:۳۸ چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۰.

اگر نظری هست بر بستری مهیّا از پندار چه محلّی برای سلّاخی آقای خامنه‌ای در نظر گرفته شده است، آیا مدرسهٔ علوی به نظر شما برای این موضوع مناسب است، آیا مناسب است نگران افکار برخی همچون آقای ظریف بودن در سودای اسلحه و فشفشه‌ای در گوشه‌ای از شهر بلکه راه نفسی به گریز گشاید، آیا ما برای چنان منظوری(سلّاخی) نیاز به تجهیزات مدرن داریم، گمان نمی‌بریم، آیا هدف نمایش موضوع است، گمان نمی‌بریم. ۲۲:۲۹ دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۰.

به گمان ما هر کلمه و صدایی که از آقای خامنه‌ای در کیفیّتی جز آنچه مقرّر است منتشر می‌شود شراکت عدّه‌ای را محرز می‌دارد، تمایل ما به مرتفع سازی زبان و گوش و چشم و مغز و پوست ایشان است و تمامی افرادی که سبب انتشار چنینی هستند برای مطرح شدگان. ۲۲:۵۴ چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰.

آیا هیچ گمان ندارید که ما وارد دوران پس از آقای خامنه‌ای شده باشیم، دست کم به گمان ما چنین می‌رسد. پانزده و بیست و نه دقیقهٔ یک‌شنبه بیست و شش دی هزار و چهارصد شمسی.

پیشتر به گمان ما اینطور رسیده است که قتل آقای بابک خرّمدین به دست کارفرمای سهروردی ما صورت پذیرفته است. البتّه در کندن پوست آقای خامنه‌ای نیز یکی از مجریان را هم ایشان در نظر داریم، در مجموع چنین گمان برده‌ایم، نوزده و شانزده دقیقهٔ یک‌شنبه نوزده دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم آقای مخبر از مجریان کندن پوست آقای خامنه‌ای باشند، سیزده و بیست و چهار دقیقهٔ شنبه هجده دی هزار و چهارصد شمسی.

به گمان و ارادهٔ ما مسئولیّت در اختیار قرار دادن هر موضوع مفید برای افراد مشکل ساز در مسیر کندن پوست آقای خامنه‌ای با مجریان است حتّی اگر یک لیوان آب باشد. بیست و یک و بیست و نه دقیقهٔ جمعه هفده دی هزار و چهارصد شمسی. خواهد بود به است ویراست شد، چهل و یک دقیقهٔ همین ساعت. به گمان ما افزوده شد، پنجاه و دو دقیقهٔ همین ساعت. مفید است در پس از کندن پوست به موضوع مفید پیش از کندن پوست ویراست شد، اراده به گمان افزوده شد، پنجاه و شش دقیقهٔ همین ساعت.

به نظر نام برای آقایان آذری جهرمی و ظریف توسّط آقای خامنه‌ای انتخاب شده است، یازده و هجده دقیقهٔ پنج‌شنبه شانزده دی هزار و چهارصد شمسی.

پیشتر در خصوص اینکه احتمالاً مناسب خواهد بود محوّل داشتن اجرای کندن پوست آقای خامنه‌ای به آقای باقری فرمانده ستاد مشترک نیروهای مسلّح، ما در خصوص آقایان عزیز جعفری فرمانده پیشین سپاه و آقای سعید محمّد نیز همین گمان را می‌بریم. بیست و یک و سی و سه دقیقهٔ دوشنبه سیزده دی هزار و چهارصد شمسی. مایلیم در این باب اشاره‌ای به سهروردی نیز داشته باشیم، گمان می‌بریم قابل بررسی باشد. پنجاه دقیقهٔ همین ساعت.

گمان به ترتیبی بود که گویی سیفون برادر بزرگتر آقای خامنه‌ای و آقای خامنه‌ای کشیده شد و در فرانسه از لولهٔ فاضلاب شکافته شده تخلیه شد. بلا نسبت هر آنچه بلانسبت می‌پذیرد، در مجموع چنین گمان برده‌ایم، شش و پنجاه و چهار دقیقهٔ یک‌شنبه دوازده دی هزار و چهارصد شمسی.

طرح موضوع لباس ما که پیشتر مطرح شده گویا از جانب آقای جهرمی برنامه ریزی شده و مورد استفاده خود ایشان، آقای خامنه‌ای، همسر آقای خامنه‌ای و چند تن از اعضای خانوادهٔ آقای خامنه‌ای قرار گرفته است تقریباً به همان ترتیب مذکور بر اساس اقتضای کالبد. چنین گمان برده‌ایم. یازده و سی و نه دقیقهٔ جمعه ده دی هزار و چهارصد شمسی. أقای خامنه‌ای به آقای خامنه‌ای اصلاح شد، به گمان ما این خطای کیبورد به نظر تکراری و ساختگی می‌رسد، چنین گمان برده‌ایم افزوده شد. دوازده و چهل و چهار دقیقهٔ همین روز.

احتمالاً نشود منتفی دانست کسانی که کندن پوست آقای خامنه‌ای را اجرا داشتند قرار نیست پوستشان کنده شود. نه و بیست و شش دقیقهٔ جمعه ده دی هزار و چهارصد شمسی. چنین به گمان و ارادهٔ ما رسیده است، سی و دو دقیقهٔ همین ساعت.

به نظر آقای خامنه‌ای در شرف موفّقیّت هستند در مسیر ساختن اسطوره‌ای برای ادیان ابراهیمی، آغازگر یک راه، دست کم از منظر ما انجام شده است، آیا خواهیم ایستاد به وقت بیهوشی ایشان اگر در حین کندن پوست اتّفاق افتد، به نظر همین طور است تا به هوشی مجدّد مگر اینکه پیش از اتمام کار اجل فرا رسد، چه نیروهایی در نظر گرفته شده‌اند برای اجرا، چه نیروهایی تعلیم دیده‌اند برای این قبیل موارد در بازدهی بالا. دو بامداد جمعه ده دی هزار و چهارصد شمسی. چنین به گمان و ارادهٔ ما رسیده است. هفده دقیقهٔ همین ساعت.

مایلیم پوست آقای خامنه‌ای زنده کنده شود. بیست و چهل و پنج دقیقهٔ پنج‌شنبه نه دی هزار و چهارصد شمسی.

گویا لباسی پیش از آنکه به دست ما برسد به حضور آقای خامنه‌ای رسیده و کلاه آن توسّط همسر ایشان به کرات دستگاه تناسلی آقای خامنه‌ای مالانده شده است، گویا سودایی از طاق اندیشه در سر می‌پرورانده‌اند و رفتارهای مرسوم از قبیل لودگی، در مجموع چنین گمان برده‌ایم. سیزده و پنجاه و نه دقیقهٔ هشت دی هزار و چهارصد شمسی. از قبیل لودگی افزوده شد، چهارده و چهل و دو دقیقهٔ همین روز.

به نظر قتل آقای بابک خرّمدین کار برادر بزرگتر آقای خامنه‌ای آقای سیّد محمّد خامنه‌ای است. هفت و هفت دقیقهٔ سه‌شنبه هفت دی هزار و چهارصد شمسی. “به آن ترتیب” از پیش از “کار” حذف شد، به نظر آقای سیّد محمّد خامنه‌ای در قتلی نظیر آنچه آقای معتصم عبّاسی انجام داده‌اند تمایل به ایجاد جراحتی عمود بر مسیر جراحتی دیگر داشته‌اند تا شاید به این ترتیب مسیر آن را سد زنند. نوزده دقیقهٔ همین ساعت. در مجموع چنین گمان برده‌ایم، بیست و دو دقیقهٔ همین ساعت.

گویا ما در کیفیّت نوه‌های آقای خامنه‌ای در خطا بوده‌ایم و در نوه از پسران نیز خشونت مشاهده می‌شود به شکلی که به سادگی فرد را لازم به مدیریّت به گمان برساند، نمونه‌ای از مصداق این گمان خانوم ماندانا مانی هستند، به نظر یکی از دلایل اصلی عدم استقرار آقای ماسک در این حوالی خانوم مانی هستند دست کم در اجرا، این تصمیم به نظر از آقای خامنه‌ای جوشیده است، در مجموع چنین گمان برده‌ایم. شش و سی و سه دقیقهٔ یک‌شنبه پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم اعدام آقای علی خامنه‌ای اجرا گردد، این سوّمین دفعه از کلید خوردن این تصمیم است، بار نخست شاید بیش از چهارده ماه پیش و بار دوّم تا همین نزدیکی مطرح بوده است. چنین به گمان و ارادهٔ ما رسیده است. شش و چهارده دقیقهٔ پنج‌شنبه دو دی هزار و چهارصد شمسی.

اگر چنین فضای فکری و نگرشی نزدیک به واقع باشد چند درصد محتمل است اگر همین لحظه تیر خلاص را به سمت جمجمهٔ آقای خامنه‌ای رها سازیم فردی در جهان از خطر مرگ رهایی یابد، بیست و دو و سی و هفت دقیقهٔ جمعه دوازده آذر هزار و چهارصد شمسی.

به نظر یکی از شگردهای آقای خامنه‌ای نزدیک شدن به افراد در قالب خیرخواه با ادلّه است، گویا آقای خمینی را نیز چنین در چند سال پایانی همراهی داشته‌اند، مهره‌ای کوچک برای چشم یا چشمانی از گدا مسلکانی پوک خِرَدِ غلط چون مقلّدان رهرو یا رهروان راهی شبیه راه آقای علی یا ترقّی طلبانی کم دقّت و احتمالاً فاقد شرافت و یا شرکای این قبیل افراد در جهت هدف و تخریب و کسب مهره‌ای سنگین‌تر، آقای علی پسر خواندهٔ حضرت محمّد خاتم سلسلهٔ پیامبران از فرزندان حضرت آدم، ده و هشت دقیقهٔ جمعه دوازده آذر هزار و چهارصد شمسی.

اگر افرادی چون آقایان خاتمی، روحانی و موسوی صدایی دارند و ابرویی برای کج داشتن دست کم در دوران آقای خامنه‌ای به نظر زیر سایهٔ آقای خامنه‌ای است وگر نه ایشان مثال تخته پاره‌ای هستند بر آب، بلا نسبت سایه و تخته پاره و آب، چنین گمان برده‌ایم. نوزده و چهل و پنج دقیقهٔ سه‌شنبه نه آذر هزار و چهارصد شمسی.

دو و سی و هفت دقیقهٔ یکشنبه هفت آذر هزار و چهارصد شمسی، اگر فرض را بر احراز دستگیری آقای خامنه‌ای بگیریم به گمان شما چه مدّت زمان نیاز هست تا کارگزاران ایشان از مخابرهٔ این حجم اطّلاعاتی فارغ بیایند، تا مجراهای سخن ولایت فقیه اندود شود و رخنه‌های هم مسیر با آن جریان شناسایی و بر طرف گردد، آیا شما از شاکیان وضعیّت موجود هستید یا هم پیمانان این افراد.

پانزده و هجده دقیقهٔ پنج‌شنبه چهار آذر هزار و چهارصد شمسی، گویا آقای میر حسین موسوی را آقای خامنه‌ای به عنوان راننده و بازوی اجرایی(شر خر) با خود به تهران آورده‌اند، پیشتر در خصوص اعدام‌های شصت و هشت اشاراتی شده است که به نظر از جانب آقای خامنه‌ای صحنه سازی و تدارک شده‌اند، گویا فرد پشت پردهٔ اجرای این فرآیند آقای میر حسین موسوی بوده است، البتّه سر نخ ترور آقای خامنه‌ای نیز به نظر به آقای خمینی باز می‌گردد، چنین به گمان ما رسیده است.

سیزده و چهارده دقیقهٔ سه‌شنبه دو آذر هزار و چهارصد شمسی، آیا می‌توان تاثیر آقای خامنه‌ای را در شرایط اجتماعی این مرز و حتی اجتماع جهانی نا دیده گرفت، آیا مناسب است کرکره و کار و بار جامعه را جهت مرتفع داشتن شخصی همچون آقای خامنه‌ای پایین کشید و تعطیل کرد. البتّه در این خصوص شاید بیش از حدود بیست ماه پیش اشاره یا اشاراتی داشته‌ایم، در مضمونی نظیر اینکه احتمالاً لازم نباشد برای حشراتی چنین مملکت را بسیج کنیم، بلا نسبت حشرات، در مجموع چنین گمان برده‌ایم. ویراست 1401: “برای بر طرف کردن عنصری” به “جهت مرتفع داشتن شخصی”، گمان می‌بریم ویراست نشده بماند، هوای آن ایّام و تاریخ در آن به گمان می‌رسد، 10:33 شنبه 13 فروردین 1401.

دو بامداد سی آبان هزار و چهارصد شمسی، به نظر شما آیا پیشنهاد دستگیری آقای علی خامنه‌ای مقبول اجماع نظر اجتماع واقع شده است، اگر چنین است دلیل اینکه رفتار با ایشان شرایطی غیر از متّحمی خطرناک با جرایم سنگین است چه موضوع یا موضوعات و افرادی هستند، آیا از نظر شما احتمال عدم دستگیری و محاکمهٔ ایشان یا احتمال عدم دخالت ایشان در این وضعیّت حاکم محتمل است، احتمالاً بتوان گفت ما فاصلهٔ زیادی داریم از نفَس و رفتاری که در سال نود و هشت آقای خامنه‌ای داشتند با آنچه امروز دارند، البتّه این مسیر بیش از این دو سه سال طی شده است، ما پیشتر اشاره‌ای به فالی از حافظ داشتیم که مربوط به چیزی در حدود شش یا هفت سال گذشته است که گمان می‌بریم بر اساس آن آقای خامنه‌ای خانوم صدف طاهریان را برای آقای محمّد جواد آذری جهرمی گرفته‌اند، بنهفت آب که رنگش به صد آتش نَرَود آنچه با خرقهٔ زاهد مِیِ انگوری کرد.

بیست و یک و بیست و چهار دقیقهٔ یکشنبه بیست و سه آبان هزار و چهارصد شمسی، قرار دستگیری آقای خامنه‌ای را به پیشنهاد تغییر می‌دهیم.