خودروسازی

تعداد پاراگرف: 4

از کارخانه هایی که به نظر مایل هستند شعبه ای برای تولید در ایران داشته باشند، جنرال موتور، فورد، استلانتیس، هارلی دیویدسن، تسلا، فولوکس واگن، مرسدس، بی ام دبلیو، اوپل، پورش، آئودی، تویوتا، نیسان، هوندا، مزدا، سوزوکی، کاوازاکی، لامبورگینی، فراری، پاگانی، مازراتی، بوگاتی و دوکاتی هستند که مایلم در اغلب موارد در بلوچستان شرایط مناسب برای استقرار ایشان فرآهم شود، به گمان کارخانه های جنرال موتور، فولوکس واگن، فورد، مرسدس و تویوتا برای تولید در ساختار حکومت دست کم برای جایگزینی مواردی چون پراید و خودروهای مشابه آن کلاس در سطح ایران مناسب است، ۱۰:۰۴ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ مارس ۳ ۲۰۲۴ تهران نزدیک بیمارستان شریعتی.

در خصوص تعطیل داشتن سایپا به دلیل محصولات کم کیفیّت در صورتی که کارشناسی تامین حقوق تا پایان پرداخت بازنشستگی درصد بالایی از تناسب را نمایان سازد و به شرط احتجام(رای اکثریّت) تعطیلی سایپا را مناسب می‌پنداریم و مایلیم هر چهار مورد مسدود سازی دارایی و مصادرۀ آن به نفع نهاد منظر، پیگرد(تعقیب) قضایی و اجرای مجموع جزا در خصوص هر شخص ناقض آن صورت گیرد، باغستان شهریار 08:15 پنج‌شنبه 8 اردیبهشت 1401.

چنین گمان برده‌ایم که در طرّاحی سمند با نظر آقای خامنه‌ای درب‌ها با ارتفاع بیشتر قرار داده شده‌اند تا بیرون آوردن دست و گذاردن بر لبۀ در دشوار گردد. در phpmyadmin نوشته شده است، باغستان شهریار، 23:42 جمعه 20 اسفند 1400.

نوزده یکشنبه بیست و سه آبان هزار و چهارصد شمسی، قرار لزوم استفادهٔ مدیران خودروسازی از خودرو ساخت خویش برای کمپانی‌های تولید خودرو در ساختار حکومت را به پیشنهاد تغییر می‌دهیم.