انگلند، انگلیس

تعداد پاراگرف: 8

به گمان حمله با سلاح سرد در مرکز لندن کار آقای چارلز سووم پادشاه انگلند(انگلیس) بوده است، ۱۵:۱۰ پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ اکتبر ۶ ۲۰۲۲ خانه ی آقای والد در باغستان شهریار.

اگر خبر فوت شخص ملکه ی انگلند(انگلیس) مستند باشد به گمان شخص ملکه ی انگلند(انگلیس) توسسط پسر ارشد شخص ملکه به قتل رسیده اند در مسیر حفظ پادشاهی و نهادن موضوعات بر دوش شخص ملکه، 23:41 پنج شنبه 17 شهریور 1401 سپتامبر 8 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار. تیتر نوشته از “بریتانیا، انگلیس، انگلند” به “انگلند، انگلیس” ویراست شد، 23:43. “موثثق” به “مستند” ویراست شد، 23:44. با فرض مناسبت گمان فوت شخص ملکه ی انگلند به گمان دیروز بود که فریبی از ایشان به گمان رسید از میل به تمارض و نمایش بیماری و به گمان از همین فرصت استفاده شده است برای حذف ایشان، 23:48.

به گمان لاغر شدن و جرراحی حنجره ی خانوم Adele بدون تمایل ایشان و با نظر آقای خامنه ای و دستور اجرای آقای غلامحسن اسماعیلی رئیس دفتر آقای رئیسی صورت گرفته است، نقل قولی شبیه چنین از خانوم Adele پیشتر رسیده بود در پاسخ پرسشی راجع به اندام ایشان که ایشان گفته بودند برای گوش های مردم می خوانند نه چشم هایشان و به گمان همین موضوع دست مایه ای برای ذهن آقای خامنه ای بوده است تا خانوم Adele را وادار به چنان شرایطی دارند، آنطور که گمان بردیم پس از عمل حنجره گویا از شخص دکتر مجری عمل چنین نقل شد که پس از عمل صدا کمی زیر تر می گردد، “انگلند” به تیتر نوشته افزوده شد، 01:24 پنج شنبه 3 شهریور 1401 آگوست 25 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار.

به گمان تحت مدیرییت امن قرار گرفتن آقای سعید محممد مسیر باقی ماندن آقای بوریس جانسون را در مقام نخست وزیر در لندن تسهیل می دارد، برچیدن نظام پادشاهی در انگلستان و عودت الماس آقای نادرشاه افشار از مواردی هستند که به گمان به صورت مستقیم دست کم از نظر زمانی به این موضوع وابسته اند، گمان می بریم در خصوص وضعییت اوکراین، نگاه فرانسه، آلمان، ایالات متتحده ی آمریکا به رهبری آقای ترامپ یا خانوم کامالا هریس معاون نخست آقای بایدن، ژاپن، ایتالیا، اسپانیا، برزیل، کانادا، مکزیک، اردن، لبنان، کره، سوئد، فنلاند، هلند، لیختن اشتاین، موناکو، جامائیکا، نیوزلند، استرالیا، مصر، لیبی، فلتا(ایران)، افغانیا(افغانستان)، پاکیا(پاکستان) و پاناما آقای بوریس جانسون وضعییتی مناسب را تدارک دیده اند و به نظر مناسب است تدارک شرایط خلع قدرت از نهاد پادشاهی در لندن، محتمل است موارد دیگر از کشورها نیز مطرح باشد که به دلیل شرایط جاری از آوردن نام صرف نظر شد همچون آرژانتین، مسکو، تارا(ترکیه)، کلمبیا، اکوادور، بولیوی، پاراگوئه و اروگوئه، شیلی، چانا و ختن، هند، ماداگاسکار، اتیوپی، گرجستان، ارمنیا، افا(اسرائیل)، صحرای غربی، سوریه، عراق، کویت، بحرین، قطر، یمن، عممان، ویتنام و تایلند، 00:03 شنبه 18 تیر 1401 9 جولای 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. “انگلیس” به تیتر نوشته، “england” به اسلاگ نوشته و دسته ی “England” زیر مجموعه ی دسته ی “بریتانیا” افزوده شد، 10:46 همین حوالی.

به گمان شرایط در مسیر تلاش برای حذف ویزای بریتانیا دست کم از تهران مناسب است، باغستان شهریار، ۱۷:۴۹ شنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۱.

گمان می‌بریم انحلال گارد سلطنتی کلد استریم در بریتانیا موضوعی در خور طرح باشد، به گمان ما تعریف این نیرو با زنجیر کلاهخود منحصر خود هم به سربازان و هم به شهروندان و در مجموع به جامعهٔ جهانی احتمالاً نوعی توهین را منتقل می‌سازد. ۱۹:۰۴ جمعه ۶ اسفند ۱۴۰۰.

مایلیم مطرح داریم که اگر بریتانیا تمایلی به تحویل تسلیحات نظامی مورد معامله ندارد هزینهٔ آن را عودت دهد، ترجیح ما عودت است تا تولیدی برای ماه گذشته. ۱۴:۰۸ پنج‌شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۰.

به نظر در حمله به سفارت‌های بریتانیا در تهران در سالهای اخیر و سفارت تهران در لندن در زمان نخست وزیری خانوم تاچر این حملات با هماهنگی نهاد سلطنتی بریتانیا صورت گرفته است، چنین گمان برده‌ایم، نوزده و پنجاه و سه دقیقهٔ چهارشنبه ده آذر هزار و چهارصد شمسی. نه از این زاویه امّا پیشتر به گمانمان در خصوص اطّلاع رساندن به لندن در مورد حمله به سفارت بریتانیا در تهران احتمالاً اشاره‌ای داشته‌ایم، بیست و یک و پنجاه و هشت دقیقهٔ همین روز.