موضوعات اخیر

گوآنتانو


مایلیم در صورت تمایل هر سه قوا بر احداث هر دو نسخهٔ گوآنتانو به همراه اتاق گاز نظارت داشته باشند، خیابان کارگر شمالی حوالی تقاطع خیابان شهریور تهران، ۱۲:۴۵ یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۰.

مایلیم در صورت تمایل آقای سلامی بر انتقال رئیس دفتر آقای رئیسی به گوآنتانو نظارت داشته باشند. ۰۱:۴۷ پنج‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۰.

مایلیم در گوآنتانو شرایط نگهداری افراد در وضعیّت کما فرآهم گردد. ۲۲:۲۵ شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰.

تمامی روحانیون سازمانهای دینی و تبلیغاتی فهرست شده در بودجهٔ هزار و چهارصد و یک احتمالاً جهت ارسال به گوآنتانو بررسی خواهند شد، بودجه و دخل و خرج تمامی مساجد، حوزه‌ها، مقبره‌ها و مراکز مذهبی همینطور، تمامی افرادی که با لباس روحانیّت در دایرهٔ تملّک ما تردّد دارند نیز همینطور، دست کم ارادهٔ ما چنین است. پانزده و چهل و سه دقیقهٔ چهارشنبه بیست و چهار آذر هزار و چهارصد شمسی. این جملهٔ جوشیده مرتبط به انتهای متن پیشین است: “آیدی‌های مرتبط به ما نیازمند مفاسای حساب هستند.”، شانزده همین روز. تردّد ملبّس در حیطهٔ مالکیّت افزوده شد، هفده و هفت دقیقهٔ همین روز.

پیشتر تاسیس دو زندان در کویر لوت و شمال سیبری با نام گوآنتانو مقرّر شده است، از نظر شما چه شرایطی ممکن است بتواند این موضوع را از قرار به پیشنهادی در دایرهٔ اجماع نظر اجتماع تبدیل سازد، در خصوص جلوگیری از ایجاد این قرار چه کارهایی صورت گرفته است، هفده و هجده دقیقهٔ دوشنبه هشت آذر هزار و چهارصد شمسی.

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.