وضعیّت hifor.ir

تعداد پاراگرف: 13

به نظر دسترسی به سایت hifor.ir با آی پی فارا(روسیه) و اوکراین مسدود شده است(هر یک یک آزمون)، روز گذشته نیز ما دسترسی با آی پی فارا را مسدود یافتیم، باغستان شهریار، ۲۳:۱۳ شنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۱.

تغییر نسخهٔ php از ۸.۱ به ۸ نیز در cpanel مشکل نمایش نسخهٔ ۷.۰.۳۳ در وردپرس را مرتفع نساخت. باغستان شهریار، ۲۲:۱۴ شنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰.

به گمان در استایل سایت hifor.ir دست برده شده است، ارتفاع خطوط عنوان از پنج احتمالاً به یک و در پاراگراف از پنج احتمالاً به سه کاهش یافته است، باغستان شهریار، ۱۹:۲۲ جمعه ۱۲ فروردین ۱۴۰۰. در مرورگر اوپرا مینی اندروئید، در فایرفاکس ویندوز به نظر بر روال عادی است، ۱۹:۲۶ همین حوالی. در فایرفاکس ویندوز در برگهٔ نتایج جستجو دچار اختلال مطرح شده است در عنوان نوشته، ۱۹:۲۸ همین حوالی.

به گمان پیشتر اشاره شده است شاید در نوشته که به نظر اشکال در از کار افتادن سایت عدم اجرای افزونهٔ persian-date با ورژن نسخهٔ جاری سایت یعنی ۷.۰.۳۳ است آنچه وردپرس اعلام می‌دارد، در فضای میزبانی پس از انتقال ما این مورد را بررسی داشتیم و بر ۸.۱ یعنی آخرین نسخهٔ موجود دست کم در گزینه‌های میزبان تنظیم داشتیم، به هر ترتیب شب گذشته با وجود نمایش نسخهٔ ۸.۱ در فضای میزبانی وردپرس همچنان نسخهٔ ۷.۰.۳۳ را اعلام می‌داشت که ما را بر آن داشت تا تنظیمات نسخهٔ php فضای میزبانی را به حالت پیش‌فرض بازگردانیم که فرمان صادر شد امّا اعلام آنچه تنظیم شده همچنان نسخهٔ ۸.۱ داشت و وردپرس همچنان نسخهٔ ۷.۰.۳۳ را اعلام می‌داشت، در وردپرس دست کم هنوز این به گمان ما اخلال پابرجاست، باغستان شهریار، ۱۸:۲۴ جمعه ۱۲ فروردین ۱۴۰۰.

انتقال به pasargadweb.com انجام گرفت و آدرس بر جای نشست، اکنون سایت از سرور مذکور بارگذاری می‌گردد. در خصوص lasterloc.com که به گمان ما وابسته به دختر کوچک آقای رئیسی(ریاست جمهور(احتجام))است که به گمان مادر و خواهد ایشان(دختر آقای رئیسی) از ایشان پشتیبانی دارند موردی در نظر آمد، آی پی(5.160.179.122) اختصاص داده شده به فضای اجاره شده که از نظر سیستم امنیّت گوگل نیز به گمان خطرناک مطرح می‌شود(یک آزمون) به گمان در انشعابات سپاه از آن در جهت حملات دی داس و فیشینگ استفاده شده است و مورد دیگر که گمان برده‌ایم این که به نظر در مسموم سازی مشروبات الکلی که بنا بر اخباری که به گمان ما رسیده است منجر به مرگ نیز شده دختر کوچک آقای رئیسی از مجریان موضوع بوده‌اند. باغستان شهریار، 15:53 پنج‌شنبه 11 فروردین 1400. پیش از انتقال از pasargadweb.com همین ترکیب افزونه بازدهی بدون خطای شکننده داشت، در lasterloc.com نیز بدون خطائی که باعث از کار افتادن سیستم شود روئت شد امّا پس از بازگشت نخست پلاگین حذف استایل پیش فرض بلاک دچار مشکل شد در حوالی بامداد گذشته که پس از حذف فعّالیّت آن سایت بارگذاری گشت و زمانی پیشتر از نو سایت دچار مشکل در افزونۀ تاریخ شمسی گشت و از کار افتاد که با خارج داشتن افزونۀ مذکور از دایرۀ فعّالیّت سایت به کار به بازگشت. 15:59 همین حوالی. نام افزونۀ نخست از “بارگذاری افزونه به شرط” به “حذف بارگذاری استایل پیش‌فرض بلاک” اصلاح شد، 16:10 همین حوالی. املای فعّالیّت اصلاح شد. 16:13 همین حوالی. lasterloc.com بک آپ کلّی را صادر نداشتند و ما به صورت دستی انتقال را به انجام رساندیم، تا آنجا که به گمان ما رسیده است صدور بک آپ کلّی فرآیندی خودکار است و برای صادر نشدن تنها می‌بایست مسیر آن سد شود. 14:12 همین حوالی. پیش از قید توضیحات اختلال افزونه در سایت hifro.ir نسخۀ php به 8.1 از اعلان وردپرس(7.0.33) که به گمان در سی پنل 7.3 بوده است تنظیم شده. 17:12 همین حوالی. پس از تنظیم بر 8.1 هنوز در وردپرس خطای phpنسخۀ 7.33 موجود است، زیردامنهۀ poemcollection.hifor.ir با وجود ایجاد به پیام آدرسی نامعتبر است منجر می‌شود. 17:17 همین حوالی.

میزبانی سایت lasterloc.com به گمانمان مناسب نرسید، به گمان سرعت سرور به عمد پائین آورده شده است، جدا از اشکال تراشی نخست شبیه به آنچه در سالهای گذشته روئت داشته‌ایم که با گوشزد ما همراه بود در فرآیند به روزرسانی و دسترسی به ویرایشگر سایت نیز که ممکن نشدند به گمان ایجاد اختلال رسید، به گمان از جانب دختر کوچکتر آقای رئیسی فرآهم شده است. فرآیند انتقال به pasargadweb.com آغاز شد، به گمان در مسیر گرفتن بک آپ کلّی از جانب دختر کوچکتر آقای رئیسی اشکال تراشی صورت می‌گیرد. فرمان صدور فایل بک آپ صادر شده است امّا نتیجه‌ای نداشته است. باغستان شهریار، 04:11 پنج‌شنبه 11 فروردین 1400.

جابجایی به lasterloc.com صورت گرفته است، از چندی مشکل قبل و چند جابجایی دست کم در این سایت محتوای پابرگ و منوها جهت نوسازی پیوندها انجام نشده است که در حال انجام دسترسی به برگۀ ویرایش قالب در فضای مدیریّت سایت دچار مشکل شد. باغستان شهریار، 13:05 چهارشنبه 10 فروردین 1400.

شمول دستۀ دسته بندی نشده حذف و شمول دستۀ hifor.ir افزوده شد، در صورت مناسب بودن شرایط انتقال میزبانی را از pasargadweb.com به lasterloc.com در گمان داریم، فضا اجاره شده است، حساب نمایندگی بدون پسوند ir قید شده است که درخواست اصلاح آن طی تیکت ارسال شده است. باغستان شهریار، 16:45 سه‌شنبه 9 فروردین 1400.

انتقال محتوا از دامنهٔ flowup.ir میزبانی شده بر میهن وب هاست به hifor.ir میزبانی شده بر پاسارگاد وب انجام گرفت. باغستان شهریار، ۲۲:۱۵ شنبه ۶ فروردین ۱۴۰۰.

جهت دریافت دی ان اس فضای اجاره شده به پاسارگاد وب درخواست ارسال شد، ما تنظیم این مورد را با بررسی دارنده‌های دی ان اس همچون dnslookup برای سایت پاسارگاد وب در سایت نیک دات آی آر تنظیم داشته‌ایم، پیشتر در این قبیل سرویس‌ها دی ان اس در فضای کاربری معرّفی می‌شد، به نوعی شاید بتوان گمان برد که فرآیند اجاره بدون معرّفی دی ان اس کامل نشده است، در سایت میزبان وردپرس نیز شرایط شبیه چنین بوده است و این مراکز به نوعی به گمان ما در حال کوته آستینی هستند. باغستان شهریار، ۱۴:۳۹ شنبه ۶ فروردین ۱۴۰۰.

پیش از اجارهٔ فضا در پاسارگاد وب در سایت میزبان وردپرس فضا اجاره شد، به گمان ما چنین رسید که این سایت در مالکیّت همیار وردپرس است، به هر ترتیب گمان بردیم که میزبان اسکریپت‌های بدون جواز(سرقتی) هستند یا در این قبیل فرآیندها شراکت دارند، پیامی مبنی بر این مضمون برای ایشان ارسال شد که اگر گمان ما نزدیک به واقع است تائید بفرمایند تا شماره کارت جهت عودت وجه معرّفی گردد. باغستان شهریار، ۱۳:۴۰ شنبه ۶ فروردین ۱۴۰۰. ما از راهیار سرور نیز تقاضای عودت وجه را داشته‌ایم، تاخیر ایشان در پاسخگویی اوّلیّه به استقرار سایت در میهن وبهاست انجامید که با کم دقّتی ما دارای موضوع مهمّی بوده است که به روئت ما هم رسیده است امّا از آن به سادگی و گوئی مهم نیست عبور شده است، به وضوح امکان نصب اسکریپت‌های سرقتی در آن اعلام شده است، پس از آن نیز به گمان ما در راهیار سرور عدم پشتیبانی مناسب، عدم پاسخ گویی مناسب بر اساس احترام و خِرَد و عدم اراده به انجام کار ما را به این نتیجه رسانده است، ۱۳:۵۳ همین حوالی.

فضا برای دامنهٔ hifor.ir در پاسارگاد وب اجاره شده است امّا به نظر مرکز مذکور با وجود دریافت وجه از اتصّال فضا جلوگیری داشته است. باغستان شهریار، ۱۲:۵۹ شنبه ۶ فروردین ۱۴۰۰.

در آینده سایت به دامنۀ hifor.ir منتقل خواهد شد. دست کم ارادۀ ما چنین است، باغستان شهریار، 19:31 جمعه 5 فروردین 1400.