ژاپن

تعداد پاراگرف: 6

ژاپن، به گمان فوت آقای شینزو آبه کار همسر آقای Naruhito امپراتور ژاپن بوده است، ۱۲:۵۹ جمعه ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ۸ جولای ۲۰۲۲ بلا نسبت طویله، گبضه. دسترسی به اینترنت از دیروز برای دقایقی ممکن شده است که نگارش نوشته ای در سایت Personally.ir و روئت خبر ترور آقای شینزو آبه از سایت خبرگزاری تسنیم و خبرگزاری فارس و سپس خانوم والده اعلام به قطعی داشتند که اگر تمام شده است بربندیم، لحظاتی قبل برای درج این نوشته اجازت خواسته شد، دسترسی به اینترنت در شرایط مناسب به گمان مقدور نباشد، منتشر شده از محتوای اپ Keep Notes مرتبط به Google.com در Android توسسط گوشی Nokia 3.2 عدم دسترسی به اینترنت و نقدینگی، دسترسی به اینترنت اشتراکی از گوشی خانوم والده، لپتاپ DELL مدل Latitude 7480 Corei7 7840 cori7 در 13:18 همین حوالی. در بخش اشاره به همسر آقای امپراتور ژاپن از لفظ “آقا” استفاده نشده بود و “امپراتور ژاپن” به “آقای Naruhito امپراتور ژاپن” ویراست شد، “تسنیم” به “خبرگزاری تسنیم” ویراست شد، 15:59 همین حوالی.

در نوشتۀ “سلامت” چنین مضمونی در فهرست اشخاصی که مایل هستیم موضوعات جزا برای ایشان اجرا شود نوشته شده است “آقای نارُچیتو Naruhito (徳仁,) امپراتور ژاپن و همسر ایشان. 06:36 همین حوالی. به نظر گاهی عدم کارایی کلید 7 در قسمت هفده تایی سمت راست کیبورد در سال‌های اخیر و کلید بک اسپیس(حذف حرف) در ماه‌های اخیر سخت افزاری نبوده است، 06:40 همین حوالی. “نُه‌تایی” به “هفده تایی سمت راست” ویراست شد. 06:42 همین حوالی. این نخستین بار است که ما از ایشان با لفظ امپراتور یاد داشته‌ایم، پیشتر آنچه به گمان ما رسیده است حضور پدر ایشان بوده است به عنوان شخص نخست گرداننده، اکنون نیز گمانی جز این نمی‌بریم با این حال چنین یاد شد، و در خصوص آنچه از مصادره در خصوص امپراتور ژاپن مطرح شده است منظور پدر ایشان هستند که ایشان نیز بر آن افزوده شدند، 06:54 همین حوالی.”، به گمان عدم کارایی چرخانندۀ مُوس کامپیوتر ما نیز با این موضوع بی ارتباط نیست البتّه این مورد به گمان مایل به سمت پدر امپراتور است. باغستان شهریار 07:02 یکشنبه 18 اردیبهشت 1401.

هر کجا پیش از این نامی از نخست وزیر ژاپن برده شده است در چارچوب قهر منظور آقای Yoshihide Suga بوده است که به نظر در آن تاریخ با چند ماه فاصله از سمت نخست وزیری کنار بوده‌اند در خصوص اشاره به نخست وزیر کرۀ جنوبی نیز منظور آقای Chung Syekyun بوده است که ایشان نیز به نظر با چند ماه فاصله از سمت نخست وزیری کنار مانده‌اند امّا به گمان پس از کناره گیری هر دو شخص ایشان تاثیر گذار بوده‌اند و در تیر رس طایر گمان ما، به هر ترتیب ما در زمان مناسب از این اخبار در خصوص کنار ماندن ایشان از کرسی نخست وزیری مطّلع نبوده‌ایم. باغستان شهریار 06:13 سه‌شنبه 6 اردیبهشت 1401.

مایلیم کاخ اصلی سلطنتی در ژاپن در مالکیّت جامعه باشد. باغستان شهریار، ۱۴:۲۸ یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۰.

مایلیم بستر تجارت فرش، زعفران و پسته در ژاپن مهیّا گردد، در خصوص زعفران تولید هرات و مناطق مجاور نیز مدّ نظر بوده است. مایلیم مراحل اجرای برپایی شبکهٔ تلویزیونی به زبان ژاپنی انجام گیرد. ۱۴:۰۲ دوشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۰.

گمان می‌بریم هم قطاری با نخست وزیر پیشین ژاپن آقای Yoshihide Suga ممکن است علامت سوالی بر اختیار و جان فرد ترسیم دارد. ۲۲:۰۳ شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰. “پیشین” به انتهای “نخست وزیر” افزوده و نام ایشان نوشته شد، باغستان شهریار 06:04 سه‌شنبه 6 اردیبهشت 1401.