لِنا، لنا(سعودی عربیا)، عربستان

تعداد پاراگرف: 11

مایلیم ترددد هر شحص شهروند لنا(سعودی عربیا، عربستان) به بِتا(فلتا، ایران) بدون نیاز به ویزا(جواز عبور) میسسر باشد، گمان بردیم سنجیدن نام فلتا بدون “ف” مناسب باشد، “عربستان” به تیتر نوشته افزوده شد، مایلیم تمامی “اِستان ها” از نقشه ها و نقل قول های رسمی بتا(ایران) حذف گردد همچون انگلستان و عربستان و اگر بودر(بودند) شحصی مشکل ساز مجموع جزا در خصوص ایشان به اجرا برسد، ۱۸:۱۶ چهارشنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۱ اکتبر ۱۹ ۲۰۲۲ خانه ی آقای معررفی شده به عنوان شحص والد در باغستان شهریار.

مایلیم تاریخ لنا(سعودی عربیا) بر اساس چرخش زمین بر حول خورشید تناسب گیرد همچون میلادی و شمسی و در صورتی که بودند شخصی مشکل ساز مجموع جزا در خصوص ایشان اجرا گردد، تیتر نوشته از “لِنا(عربستان سعودی)” به “لِنا، لنا(سعودی عربیا)” ویراست شد، 10:44 سه شنبه 18 مرداد 1401 آگوست 9 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار. “معیین شود” به “تناسب گیرد” ویراست شد، 10:55 همین حوالی.

به گمان فایل صوتی قتل آقای خاشقچی با پیشنهاد پسر ارشد خانوم الیزابت ملکه ی انگلیس و موافقت آقای بن سلمان جهت ایجاد رعب و وحشت منتشر شده است، ۰۰:۳۵ پنج شنبه ۲ تیر خرداد ۱۴۰۱ خانه Gebze گبزه تارا(ترکیه).

مایلیم موضوعات جزا برای اجرا در خصوص هر شخص مشکل ساز در مسیر اجرای کانال تردّد کشتی از اطراف شهر خفیف در جنوب کویت تا شَرما در دریای سرخ با عرض دست کم پانصد متر در موازی کار کانال کشی جهت درخت کاری وسیع اجرا گردد، همینطور هر شخص ناقض برپایی رفراندوم‌های محلّی جوامع در صورت اقتضا جهت تغییر نام شهرها در سطح جهان، باغستان شهریار 20:24 یکشنبه 11 اردیبهشت 1401. همینطور در خصوص هر شخص در دایرۀ اختیار ما زاویه دار با نگرش ما، 22:27 همین حوالی.

مایلیم مسدود سازی دارایی و مصادرۀ آن به نفع نهاد منظر، پیگرد(تعقیب) قضایی، اجرای مجموع جزا و دستگیری در خصوص هر شخص مشکل ساز در مسیر تلاش برای تبدیل لِنا(عربستان) به جنگلی هارّه‌ای در تراکمی شبیه آمازون اجرا شود، منظور ما جابجایی سنگین خاک نیست بلکه مایل هستیم با کاشت درخت از طریق کانال‌های موازی کشیده شده از دریا و تصفیۀ آب دریا به آب شیرین به کویر و سحرا حمله ببریم با این حال محتمل است در برخی نقاط جهت پا گیری درخت از خاک منتقل شده بهره گرفته شود، باغستان شهریار 09:31 شنبه 10 اردیبهشت 1401.

به گمان ما چنین رسیده است در زبان لِنایی پیش از اسلام اشعاری وزین موجود بوده است، نقل قولی با گمان یاری حضور ذهن از آقای دکتر سروش در خصوص بازگشت ریشۀ افسانۀ لیلی و مجنون به آن منطقه نیز در ظنّ خویش داریم، به گمان ما آنجا که کلام به قدرتی می‌رسد و قیمت و وزن و بلندی می‌گیرد از گرایش به خشونت و خروج از دایرۀ انسان نیست بلکه به عکس قدرت گرفتن دایرۀ انسان و مِیل به آن است، در این میان نیز شخصی چون آقای محمّد به گمان ما از شکوفایی زبان بهره برده‌اند و چنان انحرافی را بر بستر بشر تحمیل داشته‌اند، پیشتر در خصوص قربانی انسان در نواحی ایلامی و معبد زیگورات(اطراف شوش مَشاری(استان) خوزستان) سخن به میان آمده است شاید بیش از سه هزار سال پیشتر، به این گمان نیز اشاره شده است که شاید تفکّر قتل دختر از این سوی خلیج به سمت جنوب و دریای سرخ گسترش یافته است، به گمان موضوع شایعی بوده است. باغستان شهریار، 16:30 جمعه 2 اردیبهشت 1401.

مایلیم هر شخص مشکل ساز در مسیر حذف شمشیر از پرچم لنا(عربستان) و تخریب کعبه مورد تعقیب قضائی قرار گیرد. باغستان شهریار، 01:55 سه‌شنبه 30 فروردین 1401.

مایلیم دارایی هر شخص مشکل ساز در مسیر حذف شمشیر از پرچم لِنا(عربستان) مسدود گردد، باغستان شهریار، ۲۳:۳۳ جمعه ۱۹ فروردین ۱۴۰۱.

مایلیم سفیر لنا در فلتا مستقر شوند، گمان می‌بریم استقرار سفیر یا کنسول جدّه و دمّام نیز در فلتا احتمالاً مناسب خواهد بود. ۲۳:۲۵ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰.

مصادرهٔ کاخ سلطنتی ریاض به حالت تعلیق درآمد، شش و سی و هشت دقیقهٔ پنج‌شنبه شانزده دی هزار و چهارصد شمسی. به صورت موقّت حذف شد، ده و هجده دقیقهٔ همین روز.

در خصوص جلوگیری از حذف شمشیر از پرچم لنا چه کارهایی انجام گرفته است. بیست و دو و سه دقیقهٔ پنج‌شنبه یازده آذر هزار و چهارصد شمسی.