آقای روح ال له خمینی

تعداد پاراگرف: 5

فارغ از افعال و نتایج آقای خمینی به نقل از یکی از سخنرانیهای ایشان که در پاسخ این سوال که کاری از دست ما بر نمی آید شبیه چنین گفته بودند که چرا بر نمی آید، مثلا ما امروز می توانیم جلوی چند کار نامناسب را در افعال خود بگیریم، مثلا دروغ نگوییم یا جلوی کلام نا مناسب خود را بگیریم. ۱۲:۱۷ سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ژانویه ۳۱ ۲۰۲۳ جاده ی باغستان شهریار در حال بازگشت از نمونه گیری خون برای چک آپ در بیمارستان شریعتی، تکرار نمونه گیری بود گویا دلشان خواسته بود یکی از موارد تکرار شود، بوی آغاز سفر به استانبول پر رنگ تر شد، ۱۳:۲۱.

آنچه از قتل آقای خمینی روز گذشته به گمان رسید با مضمونی شبیه چنین که داروهایی به آقای خمینی می رسیده که باعث خونریزی معده شده است و در عوض در برگه ی گزارش بیمارستان با تاثیر آقای هاشمی رفسنجانی درد قلب مطرح شده به گمان تاثیر تعجیل همسر آقای خامنه ای بوده است در فوت آقای خمینی که میزان دارو بالا رفته و باعث خونریزی معده شده است. 12:56 چهارشنبه 12 مرداد 1401 آگوست 3 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

از منظر برخی از اشخاص روحانی حوالی فلتا(ایران) شاید چنین به اندیشه برسد، بلا نسبت الاغ و افسار و گوساله، آیا مناسب است چنین امانتی گرانبها را که استاد بزرگ آقای خمینی به ما سپرده اند از دست بگذاریم، اینکه ایشان با استادی این چنین الاغ یا گوساله هایی را افسار زدند و تقریبا هر چه در لحظه ی ورود در اطراف بود در مددتی مرتفع ساختند و نشستند حالا یکی الاغ یا گوساله هر چه رشته ایم که ثمره ی قرن ها بوده در جلوی چشممان به باد بسپارند، آیا مناسب است. در تیتر نوشته “الله” به “ال له” ویراست شد. 00:30 شنبه 8 مرداد 1401 جولای 30 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. “الاغ هایی” به “الاغ یا گوساله هایی” ویراست شد، “یکی گوساله” به “یکی الاغ یا گوساله” ویراست شد، 00:36 همین حوالی.

به نظر تکّه پاره داشتن کفن آقای خمینی در تشییع جنازه سفارش آقای خامنه‌ای بوده است، چنین گمان برده‌ایم، بیست و بیست دقیقهٔ چهارشنبه یک دی هزار و چهارصد شمسی.

پیشتر در طول شاید دو سال گذشته احتمالاً بیش از یک بار به این موضوع اشاره شده است که به گمان ما این قوم(روحانیون مسلمان در این سرزمین) احتمالاً مناسب می‌بود در همان کنار مشغول آنچه هستند می‌بودند و آقای خمینی بستر و پایهٔ انقراض ایشان را فرآهم آوردند با بیرون کشیدن ایشان از تاریکی‌ها و در میان مجلس برفراشتن علَمی چنین، البتّه این مضمون به گمان حضور ذهن ما پیشتر دور از این می‌نمود به گمان و نسبت. در مجموع چنین گمان برده‌ایم. شانزده و پنجاه و هفت دقیقهٔ یک دی هزار و چهارصد شمسی.