خانوم فرح پهلوی

تعداد پاراگرف: 3

خانوم فرح پهلوی، به گمان کشیدن ناخون طرح خانوم فرح پهلوی بوده است، گویا گمان می برده اند ریشه ی مخالفان از آن دیار به آن ترتیب کشیده می شود و ایشان با آن درد و ترسی که تحمیل داشته اند ریشه می دوانند، به گمان خانوم فرح پهلوی آقای محممد رضا شاه را سوسول می پنداشته اند، ۲۱:۱۶ شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱ جولای ۲۳ ۲۰۲۲ بلا نسبت طویله، گبضه. منتشر شده از محتوای اپ Keep Notes مرتبط به Google.com در Android توسسط گوشی Nokia 3.2 عدم دسترسی به اینترنت و نقدینگی، دسترسی به اینترنت اشتراکی از گوشی خانوم والده، لپتاپ DELL مدل Latitude 7480 Corei7 7840 cori7 در 21:43 همین حوالی. “و ایشان با آن درد و ترسی که تحمیل داشته اند ریشه می دوانند” لحظاتی قبل افزوده شد، 21:44 همین حوالی.

اگر این موضوعات نزدیک به واقع باشند گمان می‌بریم تداوم کاشت کاج و فروختن آقای هویدا که به قتل ایشان انجامید کار خانوم فرح پهلوی بوده و با نظر ایشان اجرا شده است. ۱۱:۳۰ شنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۰.

نزدیک بیش از سه چهار سال پیشتر احتمالاً گمان بردیم پیغامی از تصویری از خانوم فرح پهلوی جانب ما گسیل گشت با دفتر بزرگی و قلم ایشان مشغول نگارش بودند گمان بردیم پیشبرد وضعیّت ما را در رکاب جامعه به تاریخ روز به نگارش در می‌آورند و در دل ناخرسند نبودیم بلکه با آن گمان همراهی ایشان نیز احتمالاً در دل خوشی به همراه داشته‌ایم که کار مناسبی است و ادامه دهید، در این نزدیکی گمان برده‌ایم این به گمان و ارادهٔ آقای خامنه‌ای دامی بوده است که از جانب خانوم پهلوی برای ما پیغامش رسیده تا ما در نگارش و نثر دچار شویم به کلام خویش بر بستر آنچه به گمان ما آقای محمّد از گردنه گیری و سنگ لحد و فاقد شرافت بودن به نام اسلام بنیان گذارده‌اند، آن دوران غالباً دوران انتشار آثار شاعران شهرهٔ قرون گذشته بوده است. در مجموع چنین گمان برده‌ایم. ۱۶:۳۲ جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰.