موضوعات اخیر

خانوم ماندانا مانی


در تارا(ترکیه) به گمان مشکلاتی هست در ارتباطات دست کم از این منظر، به عنوان مثال خرید سیم کارت اعتباری برای شهروند غیر بومی نزدیک به بیش پانصد و هشتاد تا ششصد و شصت هزار تومان، دویست و نود لیر تا سی صد و سی لیر(اینترنت قطع شد، بلا نسبت گویاله می گذاریم کار را با گوساله ها به تنظیم می نشینیم) هزینه دارد و برقراری تماس همانطور که پیشتر مطرح شد دست کم در خطط ایرانسل دچار مشکل است، به گمان تحت مدیرییت امن گرفتن خواهر خانوم ماندانا مانی این قبیل مشکلات در ارتباطات تارا(ترکیه) را بر طرف می سازد، نوشته شده در لپتاپ DELL مدل Latitude 7480 corei7 رشته ی کلام پاره شد، تاریخ فراموش شد، همینطور زمان، و باقی نوشته شد، بلا نسبت گوساله از گوساله جماعت سوال سوهان روح است، احتمالا دست کم خواهیم شکافت گونه ی هر بلا نسبت حشره ای که دلیل این ثانیه هاست پس یا پیش از در آوردن چشمان و بریدن زبانشان، 16:14 جمعه 17 تیر 1401 8 جولای 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. همینطور به گمان تحت مدیرییت امن گرفتن خواهر خانوم ماندانا مانی مسیر برچیدن امپراتوری ژاپن را هموار می سازد و آقای ناروهیتو امپراتور ژاپن و پدر ایشان آقای آکی هیتو امپراتور پیشین ژاپن را تحت مدیرییت امن می گیرد، 16:35 همین حوالی.

به نظر قتل آقای بابک خرّمدین با دستور خانوم ماندانا مانی صورت گرفته است، چنین گمان برده‌ایم. هجده دقیقهٔ بامداد یک‌شنبه پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

به نظر مشکل اصلی در قطع سایت ir24.ir خانوم ماندانا مانی هستند همینطور قطع دسترسی به محتوای مرتبط به ما در آن میزبان، چنین گمان برده‌ایم. بیست و چهل و چهار دقیقهٔ شنبه چهار دی هزار و چهارصد شمسی.

به نظر خانوم ماندانا مانی نوهٔ دختری آقای خامنه‌ای هستند از پسر ارشد ایشان، گویا خانوم ماندانا مانی در قتل افسر نیروی انتظامی با همسر آقای خمینی(معروف به یادگار امام) مشارکت داشته‌اند، به نظر طرح این قتل، حالت طعمه گذاری و مکش فرد کار خانوم مانی می‌رسد، در خصوص گذاشتن کالبد بی جان فردی در یخچال حمل بستنی میهن نیز به نظر از جانب خانوم مانی با تحدید صورت گرفته است، در این خصوص پیشتر سخن به میان آمده است که گمان برده‌ایم قتل با دستور پسر ارشد آقای خمینی(معروف به یادگار امام) صورت گرفته است، این گمان برجاست، به نظر ایشان را تفهیم کرده‌اند که با گرفتن جان فرد آن را ابدی مال خود می‌کنند، در مجموع چنین گمان برده‌ایم. بیست و بیست دقیقهٔ شنبه چهار دی هزار و چهارصد شمسی.


یک پاسخ به “خانوم ماندانا مانی”

دیدگاهتان را بنویسید