موضوعات اخیر

والدین شخص منظر


در ساعات اخیر به خانوم والده نیز گفته شد مضمونی شبیه چنین که به نظر گوش ها و زبان شما نیز مناسب است بر طرف شود. با هر دو شخص ایشان، خانوم والده و آقای والد به ترکی صحبت می شود، ترکی مذکور به نظر تراش خورده از ترکی منطقه ی مغان و اردبیل است با این حال احتمالا مددتی حضور در شبستر نیز تاثیری بر زبان داشته است، 20:44 جمعه 21 مرداد 1401 آگوست 12 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار.

به گمان تفهیم آقای والد شخص منظر موضوع افت ارزش هر بشکه نفت را مرتفع می سازد، احتمالاً دو سه روزی هست به این گمان رسیده ایم، در مسیر باغستان شهریار از فرودگاه پرند(آقای امام خمینی) ۱۹:۵۹ شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ آگوست ۶ ۲۰۲۲. در تیتر نوشته “والدین منظر” به “والدین شخص منظر” ویراست شد، در اسلاگ از “parents-of-viewpoint” به “parents-of-mr-viewpoint” ویراست شد، ۲۰:۳۷ بلا نسبت طویله، باغستان شهریار همین روز. لحظاتی تاخیر در به روز رسانی، غیر فععال شدن کلید ذخیره، ۲۰:۴۳ همین اطراف.

موارد عقوبتی مطرح شده در مورد والدین منظر ملغی است همینطور در دسترس بودن مراودات مالی نزدیکان منظر که به گمان محدوده ی نزدیک ده سال اخیر مطرح شده است، 15:29 جمعه 31 تیر 1401 جولای 22 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. همینطور موارد عقوبتی ملغی است در خصوص والدین خانوم رامانا سیاحی و خواهر ایشان، 15:32 همین حوالی.

گمان می بریم دست کم مددتی بودن والدین ما در گوآنتانو مناسب است، مایلیم موضوعات جزا برای اجرا در خصوص هر شخص ناقض اجرا گردد و دخالت پلیس، نیروی امنیّتی و ارتش در این خصوص باشد و ساختار قضایی در صورت نشستن بر وضعییت احتجام، باغستان شهریار 11:49 چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401.

مایلیم جان اشخاصی که به عنوان خانوم والده و پدر به ما معرّفی شده‌اند گرفته شود، باغستان شهریار 01:14 پنج‌شنبه 15 اردیبهشت 1401.

مایلیم جان خانوم والدۀ ما گرفته شود، ثبت احوال، باغستان شهریار 19:23 چهارشنبه 14 اردیبهشت 1401.

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.