مشکل Droid دروئید شخص منظر، پیشتر به نا مناسبت ویراست شده است، رجوع مشکل دروئید 2

تعداد پاراگرف: 20

تیتر نوشته از “مشکل Droid دروئید شخص منظر” به “مشکل Droid دروئید شخص منظر، پیشتر به نا مناسبت ویراست شده است، رجوع مشکل دروئید 2” ویراست شد، 11:02 جمعه 1 مهر 1401 سپتامبر 23 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار.

در روزهای اخیر نصب دیکشنری در اپلیکیشن Dict Box در Droid(اندروئید) دچار مشکل بوده است، تیتر نوشته از “مشکل اندروئید منظر” به “مشکل Droid دروئید شخص منظر” ویراست شد، 12:03 سه شنبه 29 شهریور 1401 سپتامبر 20 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار.

پیشتر نیز با این موضوع مواجه شده‌ایم، مرتفع نشدن اعلان وجود آپدیت اندروئید، همینطور موضوع قفل ایمیل در حساب کاری اندروئید، بخش

Connected work & personal apps

در بخش

Google

در اشاره به

To connect these apps...

به نظر پیوند نهاد ریاست جمهوری از اعلان‌های فیدخوان حذف شده است، اپ RSS Savvy، شروع خودکار این اپ نیز در روشن شدن سیستم عامل اندروئید به نظر دچار مشکل است. ۱۵:۳۲ یک‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰. به نظر فید سایت سازمان تبلیغات اسلامی در اپ مذکور و اپ Notice با وجود نمایش ایکس ام ال در مرورگر اوپرا مینی اندروئید دچار مشکل است، البتّه ما در نوتایس در فید سایت سپاه نیز با همین موضوع مواجه بوده‌ایم. بارگذاری خودکار اپ نوتایس نیز به نظر دچار مشکل است. ۱۵:۴۶ یک‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰.

پیشتر نیز با این حالت روبرو بوده‌ایم، با وجود فعّال بودن حالت تاریک یا حالت شب در برخی اپ‌ها حالت تاریک غیر فعّال شده باشد همچون اپ لاک‌وایس فایرفاکس، به گمان ما به نظر دست کم این بار پیغامی از جانب دختر نخست وزیر ژاپن مبنی بر خواب بودن ما و احتمالاً گمان ایشان از مناسبت بیدار شدن بوده است. ۲۲:۴۸ شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰.

ایمیل کایزر لوشا مدت‌ها در سینک اندروئید دچار مشکل بود، احتمالاً پس از نشان گذاری برخی کنیسه‌ها در سال گذشته، به هر حال از لیست حساب‌های فعّال گوگل حذف شد. ۲۱:۴۲ جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰.

پیشتر در مقطع‌های مختلفی با این موضوع مواجه بوده‌ایم، در فایرفاکس هنگام انتخاب گذرواژه و نام کاربری لمس از کار افتاده است. ۱۰:۵۴ جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰.

پیوندها در اوپرا مینی یا گشوده نمی‌شوند یا با تاخیر عمل می‌کنند، پیشتر نیز به گمان ما رسیده است، در خصوص اسکرول خودکار Nesby.ir در مورد رفتن به عنوان نوشتهٔ نخست نیز بار نخست بدون خلل است امّا در بارگذاری مجدّد از فهرست عبور نمی‌شود. ۱۲:۲۲ دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰.

از زمانی قبل به نظر عکس العمل آیکون نرم افزارها در لمس دچار تاخیر ایت. ۱۰:۵۶ پنج‌شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰.

عدم بازگشت آدرس بار در مرورگر فایرفاکس و اوپرا می‌نی و نواقصی که زمان گرم شدن کارت گرافیک احتمال بروزشان می‌رود در فایرفاکس اندوئید و ویندوز به گمان ما رسیده است. ۰۹:۰۲ دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰.

ما پیشتر نیز بیش از یک بار با این مورد غالباً در ویرایش سی اس اس رو به رو شده‌ایم، دستبرد در تغییراتی که در ویرایشگر افزونه در مرورگر کروم اندروئید ایجاد شده است، به عنوان مثال اندازهٔ قلم چهارصد و هشتاد ذخیره و تایید ذخیره نمایش داده می‌شود امّا در سایت نمایشی شاید کمتر از بیست پیکسل اندازهٔ قلم است. شانزده و ده دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

عبور از وضعیّت ذخیرهٔ نیروی ویژه به حالت عادی باعث وقفهٔ اطّلاعاتی شد، چنین گمان برده‌ایم، هفده و شش دقیقهٔ جمعه بیست و چهار دی هزار و چهارصد شمسی.

عدم توضیح کف ضروری موجودی بانک مهر که جستجوی گوگل ثمری نداشت دست کم دقایقی، تغییر کف موجودی دقایقی پس از نقل و انتقال که سبب جلوگیری از جابجایی گشت، دوازده و پنجاه دقیقهٔ جمعه بیست و چهار دی هزار و چهارصد شمسی.

پرتاب برنامه‌های تازه نصب به پنجرهٔ چهارم چپ، البتّه پیشتر به نظر این تعداد کمتر می‌نمود، دوازده و چهل و شش دقیقهٔ جمعه بیست و چهار دی هزار و چهارصد شمسی.

عدم نمایش گزارش اپ بانک تجارت، مشکل تب اوّل از زیرتب نخست مرورگر کروم، عدم نمایش پیام رمز ورود اپ بانک پارسیان به صورت پاپ آب بر روی دیگر اپ‌ها، عدم امکان ورود با اثر انگشت در اپ بانک پارسیان، خوردن باطری احتمالاً با تحمیل پردازش به گمان رسیده است. دوازده و سی و هشت دقیقهٔ جمعه بیست و چهار دی هزار و چهارصد شمسی. زیرتب به تب اوّل در مرورگر کروم افزوده شد، چهل و چهار دقیقهٔ همین ساعت.

حذف پیام پین شده در کیبورد گوگل اندروئید. به گمان ما اختلال در حدس کلمات کیبورد گوگل اندروئید. دو و چهل و دو دقیقهٔ جمعه بیست و چهار دی هزار و چهارصد شمسی.

پیشتر نیز به گمان ما رسیده است همچون لحظاتی قبل که در فایرفاکس اندروئید ذخیرهٔ گذرواژه گویی از امکان زدن کلید ذخیره در کسری از ثانیه گریخته باشد، در خصوص دکمهٔ صدا با کد کوتاه کنار صفحه نیز حالتی شبیه اتّفاق افتاده است، عدم ذخیرهٔ محل قرارگیری کلید دسترسی سریع نیز از موارد به گمان رسیده است، قطع صدای اینستاگرام تا زدن شاسی غیر دیجیتال گوشی نیز از موارد به نظر رسیده است، مکث پخش ویدئو در اینستاگرام، حذف آیکون نرم افزارها و اختلال نمایش ویجت که دو مورد اخیر احتمالاً پیشتر هم اشاره شده است امّا تداوم موضوع دلیل قید است، به نظر رسیدن شارژ صد در صد گاهی به صورت نرم افزاری دچار اختلال و در یکی دو درصد مانده به انتها قفل صورت می‌گیرد، خروج نرم افزار بانک ملّت در صورت عدم احراز دسترسی، تغییر وضعیّت ویبره به بدون ویبره که پیشتر به گمان ما رسیده و احتمالاً اشاره شده است، وضعیّت اخلال در ارتباطات و لایهٔ بعدی اختلال در پروکسی، حذف ویجت چشم بورس برای چندمین بار، اختلال در نرم افزارهای اتواستارت همچون فیدخوان‌ها، حذف ویجت کیپ گوگل، به نظر آمارها در گوگل و یاندکس و افزونه‌های داخلی دچار اخلال و گاهی صحنه سازی است، کم شدن نور صفحه کمتر از وضعیّت معمول، کوچک شدن فونت در گوگل مپ و اینستاگرام، اخلال در دیکشنری و تغییر ترتیب زبان‌ها در نمایش ترجمه و قطع تلفّظ، اخلال در برقراری ارتباط اف تی پی در x-plore، مشکل ارتباط اپ وردپرس با سایت، مشکل نسخه‌های گوگل پلی و نقشهٔ گوگل، عدم دسترسی به نقاط ذخیره شده در نقشهٔ گوگل، عدم دسترسی به تاریخچهٔ ارتباط گیری‌ها در نقشهٔ گوگل، لاگ اوت از اپ بانک ملّت و پاسارگاد، مشکل عدم امکان ورود در اپ بانک سینا از طریق کد ملّی و شمارهٔ مرتبط، انتقال وجه پرداختی در خرید بستهٔ همراه اوّل به کیف پول و عدم امکان برداشت یا جابجایی، قطع دسترسی به کارت بانکی در پارکینگ اطراف انقلاب، اخلال در نرم افزار پخش فیلم کلوب، کم شدن آنتن و تاخیر سرعت در همراه اوّل، اخلال در شماره گر تصادفی که در این خصوص تحدید افراد و اجبار به نمایش شماره‌هایی خاص را گمان می‌بریم که گویی در سایت‌ها با همین کاربرد و سرور مجازی نیز روی داده است، تحدید ریمانیدر و تسک دات اورگ به گمان رسیده است، اینها بخشی است تا همراهی حضور ذهن. یک و بیست و یک دقیقهٔ بامداد جمعه بیست و چهار دی هزار و چهارصد شمسی.