مشکل ارتباط شخص منظر

تعداد پاراگرف: 46

Psiphone 3 در ویندوز Windows به عنوان فیتر گردان(وی پی ان) متتصل شد از خط ایرانسل، اپ Psiphone 3 برای دروئید(Droid، اندروئید) موجود است امما بررسی نشده، حساب Mibocommunity در Instagram از نو به نظر بلوکه شده است، آنچه در خصوص این وضعییت و رفتار از جانب آقای خامنه ای در دو روز گذشته آمده است به ذهن اینکه به گمان اگر ایشان راه گریزی می داشتند مشکل اینترنت بر طرف شده بود، 16:16 دو شنبه 4 مهر 1401 سپتامبر 26 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار. “تا به حال” از پیش از “بر طرف شده بود” حذف شد، 16:19. دقایقی پس از آن اتتصال به اختیار قطع داشتیم و پس از آن متتصل نشد، غیر فععال شدن کلید ذخیره، 17:08. “دیگر” از پیش از “متتصل نشد” حذف شد، 17:08. غیر فععال شدن کلید ذخیره، 17:09.

مرورگر Microsoft دست کم در هر دققتی که بابت تاخیر در لود داشته ایم ارتباط گرفته با سرور MSN خارج از اراده ی ما، انتقال معکوس و بازگشت به Chrome انجام گرفت، در انتقال به Edge گذر واژه و بوکمارک به سادگی و حرفه ای منتقل شدند امما طبق معمول Microsft کند و بدون کارایی مناسب تنها خروجی به فایل صادر شد که برای بازگردانی آن نیاز به تنظیمی در مجموعه ی Flags مربوط به Chrome بود که انجام گرفت، 17:44 پنج شنبه 24 شهریور 1401 سپتامبر 15 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار. در Chrome نیز ارتباط با Play.google.com گرفته می شود و در جستجوی در صفحه ی آن نیز به نظر مشکل هست، آقای بیل گیتس و همسر ایشان، 09:14 جمعه 25 شهریور 1401 سپتامبر 16 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار. هر دو مورد در Windows روئت شده در گوشه ی پایین چپ نوار باریک نمایش آدرس در صف لود، 09:41.

روز گذشته سه روز مانده به پایان زمان یک ساله ی دامنه ی Temup.ir هزینه ی تمدید آن را برای مددت یک سال واریز داشتیم و پس از واریز زمان باقی را در سایت Mihanwebhost بررسی داشتیم که لحاظ نشده بود، پیامی در فضای کاربری سایت مذکور بود که در رفت و آمد های اخیر به چشم خورده بود در خصوص Temup.ir امما آن را نگشودیم و همچنان چنان است، لحظاتی قبل پس از به دست گرفتن گوشی پیامکی رسید که در سایت میهن وی هاست پیامی در خصوص دامنه ی Temup.ir ارسال شده است، فاصله ی ما با لپ تاپ و گوشی در مددت استفاده از آن ها به گمان با ابزارهایی رسد شده است، بدون جواز وای فای، لوکیشن، بلوتوث فععال شده است، در خصوص ارسال دست کم پیامک اخیر و دامنه ی Temup.ir به گمان کار آقای علی لاریجانی است، 08:22 چهار شنبه 23 شهریور 1401 سپتامبر 14 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار. 22 نخست 23 نوشته شده بود و از این فاصله چنان روئت شد در ارقام دقیقه ی ساعت گوشه ی لپ تاپ، 08:23. غیر فععال شدن کلید ذخیره درست زمانی که انگشت به سمت تاچ رفت به نظر شخص پسر جوانی از نزدیکان همسر آقای لاریجانی هستند که به واسطه ی آقای لاریجانی در ایالات متتحده ی آمریکا مستقر شده هستند با هزینه ی بورسیه، 08:24. “است” به “هستند” ویراست شد در خصوص موشوع بورسیه ی نزدیکان آقای لاریجانی، در متن پیام اشاره به مشکل تمدید Temup.ir شده است به دلیل تغییر مالکییت دامنه ی Temup.ir که به گمان اشاره به جا به جایی Temup.ir از حساب حقوقی شخص منظر به حساب حقیقی شخص منظر دارند که به گمان با دستبرد نگه داشته شده است، 08:31.

حوالی پس از ساعت شانزده امروز ایمیلی رسیده است با این مضمون که گذرواژه ی حساب کاربری در Descript.ir به تغییر رسیده است، ما با این موضوع پس از ساعت هفده رو به رو شدیم زمانی که برای ویرایش ایمیل نام کاربری پیرو لینک تایید در شرف اتتصال به فضای مدیرییت سایت بودیم که خطای نا مناسب بودن گذر واژه نمایان شد و ما را از اتتصال باز داشت، در WordPress با یک حساب کاربری دو فضای تعریف ایمیل هست یکی در برگه ی مشخخصات کاربر و دیگری در تنظیمات عمومی به عنوان ایمیل مدیر که به نظر در نصب نخست هر دو یکی تعریف می شوند، به مرور به تغییر اسامی و دامنه ها شرایطی پیش آمده است که این دو آدرس ایمیل به گمان احتمالا در اغلب موارد توسسط ما دچار تغییر شدند و در خصوص این مورد دو آدرس متفاوت بودند که نخست آدرسی دیگر برای کاربری در نظر داشتیم که پس از خطای گذر واژه در ورود و روئت ایمیل تغییر گذر واژه هر دو را بر روی آدرسی ایجاد شده از ساختار Outlook.com تعریف داشتیم که به گمان زیر مجموعه ی Microsoft است، در خصوص گمان تعریف ایمیل بوده است زمانی که ایمیلی را دچار تغییر داشته ایم به گمان در هر چهار دامنه ی محتوا، شخصی، شعر و اسکریپت و مددتی بعد گمان برده ایم بر روی ایمیلی دیگر از ایمیل های ما تنظیم شده است، 17:55. به گمان همکاری آقای بیل گیتس و شخص بنیان گذار همیار وردپرس بوده است دستبرد به گذر واژه، ۱۷:۵۹.

پیوند مترجم Microsoft از بوکمارک حذف شده بود، از نو اضافه شد، 12:48 سه شنبه 22 شهریور 1401 سپتامبر 13 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار.

این موضوع در هنگام اتتصال به حساب کاربری سایت Nic.ir به گمان رسیده است که با وجود تایپ مناسب کپچا پیغام نا مناسبت کپچا صادر شده است، اسلاگ نوشته از “problem-with-perspectives-communication” به “problem-with-mr-viewpoint-communication” ویراست شد و تیتر نوشته از “مشکل ارتباط منظر” به “مشکل ارتباط شخص منظر” ویراست شد، 14:54 یکشنبه 20 شهریور 1401 سپتامبر 11 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار. به نظر نام فیلدهای کپچا و گذر واژه و نام کاربری دست کم برای استفاده ی شخص منظر دچار تغییر هستند که باعث گمراهی مرورگر و نوشتن نام کاربری ذخیره شده در فیلد کپچا می گردد، 14:56. موضوع تغییر فیلد به گمان به بیش از یک ماه می رسد، 15:02.

به گمان مشکل عدم سینک اسپید دیال مرورگر Opera شخص مدیر عامل Mozilla هستند، ایشان به گمان مسئول حذف گذر واژه و نام کاربری در مرورگر Firefox بودند در زمان سفر به گبضه، در نوشته ی سلامت به گمان به ایشان اشاره شده است، ۲۳:۵۸ جمعه ۴ شهریور ۱۴۰۱ آگوست ۲۶ ۲۰۲۲ بلا نسبت طویله، باغستان شهریار. به گمان ذخیره دچار تاخیر بوده است، بازگشت به این تب مرورگر Chrome در Android در Nokia 3.2 اعلان ذخیره را تقریبا با نزدیک ۳۹ دقیقه تاخیر در مجموع به نمایش گذاشت، ۰۰:۳۷ شنبه همین حوالی. به نظر ساختار سینک اسپید دیال Opera متفاوت است و هر ابزار فضای اسپید دیال خویش را دارد و در صورت تمایل ایمپورت می شود، با اینحال در زمان جستجوی اسپید دیال ها مورد حاضر برای سینک در Opera mini نخست موجود نبود و پس از لحظاتی تاخیر نمایان شد، ۰۰:۱۱ پنج شنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ سپتامبر ۱ ۲۰۲۲ بلا نسبت طویله، باغستان شهریار.

از نظر ما ریدایرکت کاربر بدون اطّلاع وی به ترتیبی که آدرس وارد شده در مرورگر با آدرس سایتی که گشوده می‌شود متفاوت باشد نامناسب است، پیشتر در جابجایی این اعلان گمان می‌بریم که صورت گرفته است اما در دو جابجایی اخیر احتمالاً به اقتضای شرایط و زمان و هزینه‌ای که به گمان ما وارد می‌ساخته است جزئیّات طرّاحی و رسیدگی به این پیام صرف نظر شده است در جابجایی flowup.ir و hifor.ir که در گزینهٔ نخست از تکنیک ایمپورت پایگاه داده در آدرس هدف و تغییر آدرس در هر دو پایگاه داده(gardun.ir و flowup.ir) استفاده شد تا به آدرس جدید هدایت شود و در مورد اخیر از ریدایرکت cpanel برای این منظور استفاده شد، اکنون ما در hifor.ir ریدایرکت cpanel را حذف داشته‌ایم و پیوند gardun.ir را افزوده‌ایم تا شخص در صورت تمایل خود بر آن آدرس کلیک و به مرور سایت بپردازد امّا مشکل اینکه با وجود حذف ریدایرکت cpanel همچنان ریدایرکت انجام می‌پذیرد. باغستان شهریار، ۰۲:۱۸ پنج‌شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۱.

اگر خانوم رخشان بنی اعتماد دارای گذرنامهٔ ایالات متّحدهٔ آمریکا باشند به گمان مشکل پیش آمده در سربرگ و پابرگ قالب سایت sarif.ir از جانب خانوم رخشان بنی اعتماد با گمان به تکیه بر گذرنامهٔ مرتبط به ایالات متّحدهٔ آمریکای ایشان ایجاد شده است، گمان می‌بریم درصدی سو تفاهم ایشان با گمانشان مرتفع شده باشد تا این لحظات. باغستان شهریار، ۰۱:۴۹ پنج‌شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۱. شرط گذرنامه افزوده شد، ۰۱:۵۳ همین حوالی.

به گمان طرح پرش به انتهای پاراگراف بعد در زدن اینتر طرح خانوم باران کوثری است، اینکه بخشی از پاراگراف از نوشتهٔ توضیحات پابرگ سایت gardun.ir در لحظاتی قبل به گمان ما رسید که با همکاری آقای مالک همیار وردپرس به انتهای پاراگراف بعد پرانده شده است تا بدون مطالعه ساعت و همین حوالی بخورد امّا بحث دیگری است، گویا شعر امروز خوانده شده از جانب خانوم سیاحی نیز توسّط خانوم باران کوثری ارسال شده است، در خانه نیز سردرد به ما می‌رسد که امروز خانوم کوثری به گمانمان رسیدند در تحدیدی که به گمانمان رسید، گمان می‌بریم در صورت نداشتن هزینهٔ غیر معقول زنده نگه داشتن ایشان مناسب باشد که گویا سخن ما به درازا خواهد کشید، باغستان شهریار، ۰۱:۱۵ پنج‌شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۱.

در هستۀ وردپرس skip to content به گمان ما در عوس گذر به محتوا رفتن به محتوا ترجمه شده است و گمان می‌بریم این موضع به عمد صورت گرفته است، به هر ترتیب این بار دوّم است که بدون به روزرسانی هسته تغییر دستی آن ترجمه در وردپرس به حالت قبل باز می‌گردد، گمان می‌بریم افرادی همچون آقای بیل گیتس از به روز رسانی خود کار ترجمه برای این کار بهره می‌برند. باغستان شهریار، 15:12 دوشنبه 8 فروردین هزار و چهارصد. از نو فایل ترجمۀ فارسی هستۀ وردپرس به صورت دستی بارگذاری شد، 15:16 همین روز. به گمان ما به روز رسانی خودکار ترجمه از فضای مدیریّت قابل غیر فعّال سازی است امّا تمایل ما چنین نیست، 15:30 همین حوالی.

ایمیلی حاوی مضمونی شبیه چنین به دست ما رسیده است از سایت nic.ir که ثبت دامنهٔ fslicense.ir نیازمند ارسال تعهّد نامه است، البتّه پیشتر نیز مواردی از این دست به دست ما رسیده و تعدادی دامنهٔ ما پس از پرداخت و ثبت در پنل حساب ما به روئت نرسیده است. حوالی تقاطع شاه آبادی(دهم فروردین) و گل‌‌شناس، شرق تهران، ۱۱:۴۹ یکشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰.

به گمان همیار وردپرس به مشکل json مرتبط است، باغستان شهریار، ۰۴:۳۵ یکشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰. ساعاتی قبل عدم نمایش این نوشته در برگ نخست نیز به گمان ما همینطور، به گمان از پلاگین آنلیست نوشته و با دستبرد به لیست افزونه‌های فعّال در پایگاه داده صورت گرفته است، ما از افزونهٔ مذکور پیشتر در ایّام گذشته بهره برده‌ایم و در زمان حاضر نیز در سایت مجموعه اشعار فعّال است، به گمان عدم نمایش از نوشته‌های اخیر در زمان میزبانی میهن وب هاست نیز از همین طریق صورت گرفته است، گمان می‌بریم همیار وردپرس با همسر آقای خاتمی نیز مرتبط هستند و امور مرتبط به اختلال در سایت بنیاد باران نیز توسّط ایشان صورت گرفته است، ۰۴:۴۹ همین حوالی.

دامنۀ fslicense.ir پیشتر در مرکز پاسارگاد وب ثبت شد که به دلیل عدم ثبت در سایت نیک دات آی آر بررسی شده و از نو در مرکزی دیگر به ثبت رسید، به گمان ما فاکتور صادره و تائید فرآیند ثبت در مرکز مذکور نزدیک به واقع و نتیجه نبوده است. باغستان شهریار، 19:28 جمعه 5 فروردین 1400.

پس از حذف محتوای فضا بدون هیچ مکالمه‌ای در خصوص هزینۀ پرداخت شده ورود به حساب کاربری پویش سرور دچار مشکل شد ه است، این آزمون سوّم در روز سوّم است، باغستان شهریار، 03:28 جمعه 5 فروردین 1400. افزودن قسمت پیشین که در نت پد پلاس پلاس ویندوز نوشته شده است با اندکی ویراست که شامل دو خطّ نو از طریق کلید اینترنت و افزودن حذف فاصله از طریق کنترل شیفت دو بوده که در نرم افزار مذکور اجرا نداشت، باغستان شهریار، 15:38 جمعه 5 فروردین 1400. ما در مکاتبه با رهیار سرور در نهایت به توافق نرسیدیم جهت انتقال سایت به آن مرکز. 15:39 همین حوالی. ساعتها نزدیک به سه ساعت به دلیل اتمام باطری مادربرد و نیاز به تنظیم با ساعت ویندوز و فراموشی این مورد پیش از کتابت متن بعد از بارگذاری ویندوز دچار تاخیر بوده‌اند، 19:30 همین حوالی.

ویرایش برگه و نوشته و مشاهدهٔ برگهٔ و نوشته از دو روز گذشته تقریباً در لوکال هاست flowupir در ویندوز دچار مشکل است، باغستان شهریار، اینترنت ایرانسل همچنان دچار مشکل است، ۱۵:۵۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۴۰۰.

از موضوعات پیش آمده در ساعات اخیر، پس از جابجایی از وضعیّت gardun.ir به flowup.ir ما بر آن شدیم تا بقایای حساب حقوقی را از این مجموعه حذف داریم، سایت sarif.ir و temup.ir و سایت‌های دیگری که حذف شدند، dns تمامی دامنه‌ها از حساب حقوقی حذف شدند، در مسیر انتقال دامنه‌ها به ساب دامین در flowup.ir که احتمالا روز گذشته به انجام رسید ما به تغییر حساب cpanel نزد pouyeshserver از دامنۀ حقوقی به حقیقی رسیدیم، در این تغییر موضوعاتی به گمان ما رسید، دستبرد به پایگاه دادۀ flowiup.ir و تغییر آدرس سایت‌ها از دامنۀ flowup.ir و ساب دامنه‌های مرتبط به سایت‌های قبل که باعث بروز مشکل در قالب سایت و ورود به فضای مدیریّت گشت، همینطور اختلال در ایجاد addon domain که با وجود اعلام خطا پوشه‌ای در سایت ایجاد می‌داشت، در این حساب حقیقی نزد nic.ir اخیرا دامنه‌ای ثبت شده است که پیغامی مبنی بر ارسال تعهّد نامه برای ما از طریق ایمیل رسید که درخواست متن تعهّد نامۀ درخواستی را داشته‌ایم امّا هنوز پاسخی نرسیده است، در تغییر از حساب حقوقی به حقیقی نزد پویش سرور ایشان به ما تغییر نام حساب cpanel را اعلام داشته‌اند از دامنۀ nesby.ir به دامنه‌ای در حساب حقیقی که در حساب اعمال نشده است، ما پیشتر در مکاتبات با پویش سرور از ضرورت مطالعۀ قوانین برای پذیرش آن سوال داشتیم که با کم دقّتی ما پاسخ پایانی به منزله‌ای مناسب به نظرمان رسیده است، ایشان رعایت قوانین را طلب داشته‌اند در پاسخ پرسش ما که آیا برای پذیرش قوانین مطالعۀ آن ضروری است، به هر ترتیب پرسشی نو مطرح داشته‌ایم که آیا منظور ایشان از رعایت قوانین مطالعۀ قوانین است یا پذیرش آن. باغستان شهریار، 20:12 دوشنبه 23 اسفند 1400.

به گمان کد کوتاه نمایش تاریخ ثبت موضوع در صورت وجود که روز گذشته افزوده شده حذف شده است. باغستان شهریار، ۱۸:۴۳ جمعه ۱۳ اسفند ۱۴۰۰.

دامنهٔ flowup.ir هنوز در اختیار ما قرار نگرفته است. ۰۵:۱۵ چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۰.

دامنهٔ gardun.ir در حال حاضر بر بستر یک حساب کاربری حقوقی تعریف شده است، با وجود دسترسی و گشودن قفل انتقال به حساب کاربری حقیقی با همان تعریف مشخّصات فردی مالک از این فرآیند ممانعت به عمل آمد با مضمونی شبیه به چنین که در سربرگ شرکت مالک بر این موضوع امضا زند، دامنهٔ flowup.ir با همان حساب کاربری مقصد و مشخّصات حقیقی به ثبت رسید، در صورت نیاز احتمال انتقال و انتشار محتوا در دامنهٔ اخیر دور از ذهن نیست. ۱۳:۱۲ سه‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۰. دسترسی ما هنوز به flowup.ir برقرار نشده است، ثبت حوالی ۰۵:۳۳ صبح امروز انجام شده بر اساس پیامک رسید پرداخت که گاهی احتمالاً به بیش از ساعت دچار تاخیر است، ۱۳:۵۴ همین روز.

در مرورگر دلفین اندرویید در هنگاه مرور gardun.ir خطایی اعلان می‌شود، تفاوت نام سایت با آنچه جواز ssl معرّفی می‌دارد، جواز اس اس ال که خود در عوض freessl از comodo بارگذاری می شود آدرس wnet.au را معرّفی می‌دارد که به نظر سایتی مرتبط به شبکه در اوکراین است. شرکت کمودو جواز ssl رایگان عرضه ندارد تنها نوعی آزمایشی برای سی روز گویا، البتّه به نظر نود روز نیز در نتایج جستجو به گمانمان رسید که به هر ترتیب وضعیّتی نیازمند لغو یا تثبیت به هزینهٔ خویش است، به گمان ما حالتی از تحدید شدن کمودو نیز در این فرآیند رسیده است. ۰۶:۲۰ سه‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۰.

پیشتر نیز با این موضوع مواجه شده‌ایم، در لایو اینستاگرام تصویر به صورت هنگ و صدا و دیدگاه‌ها فعّال. ۲۲:۵۷ شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰.

از چند سال پیش، احتمالا به حدود حوالی سه چهار بیشتر، افزوده شدن پوشه‌ای در Cpanel با عنوان well-known. به گمان ما رسیده است. ما در بتن این موضوع آنچه گمان حضور ذهن ما یاری می‌دهد پیامی به خویش را گمان بردیم، همان کارهای فرودستی که شاید گمان ببریم از اشخاصی چون آقای خامنه‌ای سر بزند، به گمان طرح آقای اردوغان بوده است، اخیرا هم پوشۀ .wp-cli به گمان چنان حکایتی دارد با اشاره به بازگشت به کامن پرامپت(بدون کارت گرافیکی)، چنین گمان می‌بریم. 07:30 سه‌شنبه 26 بهمن 1400.

نوشتهٔ مشکل اندروئید دچار مشکل و به گمان ما دست درازی شده است، بخش مشکل حساب کاربری شخصی و کاری و اختلال در اتّصال گوگل و درخواست لاگین از حساب حذف شده و…، نوشتهٔ دیگری با عنوان مشکل دو ادامهٔ نوشتار است تا در زمان مقتضی شاید بازنگری‌ها بررسی گردند، بریدن پای روحانیون سلسلهٔ آقای ابراهیم، آقای بیل گیتس و برخی اسامی در این رستهٔ ارّه‌ای احتمالاً از جوانب این موضوع است. ۱۸:۰۷ یک‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰.

پس از حذف ایمیل کایزر و بهره گیری از ایمیل nesbyir@gmail.com در اراک در نقشه با موضوعی مواجه شده‌ایم، عدم نمایش پیام‌های ارسالی در ایمیل جدید که به گمان ما با هدف ایجاد دو باره کاری و خطا ایجاد شده است. ۰۸:۱۶ شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰.

به نظر نتایج جستجو در سایت Nesby.ir دچار مشکل است و متن در نتایج نمایان نمی‌گردد، تنها عنوان و جزئیّات نوشته. ۱۷:۴۲ پنج‌شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰.

پیشتر نیز این مورد به گمان ما رسیده است، از کار افتادن فضای مدیریّت ابزارک‌، جهت دسترسی به ابزارک استفاده از آدرس اس اس ال با وجود تنظیم قطع آن در سی دی ان ابر آروان یا چنین نامی جهت دسترسی که احتمالاً به دلیل استفاده از لتس انکریپت در وضعیّتی متّصل است با این حال به گمان ما ریدایرکت در هر حالتی مناسب خواهد بود در صورت تنظیم به حذف اس اس ال. قفل شدن گزینهٔ دسکتاپ ویو در وضعیّت مذکور در فایرفاکس اندروئید که نیاز به بستن تب پیدا می‌شود. ۲۰:۳۶ جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰.

پیشتر ما با موردی مواجه بودیم، در سایت Temup.ir از میان رفتن بارگذاری مشروط افزونهٔ تاریخ جلالی تنها در زبان راست چین و فارسی، به نظر شرط ‘اگر’ کارایی خود را از دست داده بود. چنین گمان برده‌ایم. ۱۳:۵۶ پنج‌شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰.

پیام در نقشهٔ گوگل نخست به صورت ترجمهٔ گوگل و سپس متن اصلی نمایش داده می‌شود، دست کم در سطح شهر سلماس چنین به نظر می‌رسد در اندروئید. ۱۶:۵۵ چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ شمسی.

مشکل در قید اسلاگ(نامک) نوشته که پیش از انتشار یا دست کم ذخیره به عنوان پیش نویس مقدور نیست، ما نخست گمان به تغییر ساختار وردپرس بردیم امّا در Temup.ir چنین مشکلی نیست، پیشتر جدا از Nesby.ir احتمالاً در Gardun.ir نیز با این موضوع برخورد داشته‌ایم. ۱۱:۳۳ سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰.

مشکل در نصب وردپرس به صورت شبکه در زیر دامنه و احتمالاً امکان بازگردانی پایگاه داده در سی پنل و لوکال هاست در سال‌های اخیر به گمان ما رسیده است. ۰۹:۲۳ دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰.

پس زمینۀ دسته‌ها در ویندوز تیره شده است که خواندن را دچار مشکل می‌سازد در روزهای گذشته و اکنون، پرش به گزینۀ مورد نظر با تایپ دچار اختلال است. هفده و سی و پنج دقیقۀ یک‌شنبه بیست و شش دی هزار و چهارصد شمسی.

نشستن پیشنهاد کلمات برای دسته‌ها به شکلی که روی کیبورد را تا نزدیک به پایین‌ترین ردیف که شامل فاصله است می‌گیرد و امکان تایپ احتمالاً به شکلی در کمتر از یک یا چند کلیک مقدور نمی‌شود، شاید وزارت اطّلاعات سر نخی باشد. ده و سی و پنج دقیقهٔ یک‌شنبه بیست و شش دی هزار و چهارصد شمسی.

پیشتر نیز این موضوع به گمان ما رسیده است که ترتیب دسته‌ها در مرورگر اندروئید، فایرفاکس احتمالاً و اکنون کروم پس و پیش گشته باشد. نه و پنجاه و هفت دقیقهٔ یک‌شنبه بیست و شش دی هزار و چهارصد شمسی.

به نظر حساب کاربری temupir@outlook.com از ماکروسافت حذف شده بود، ما از نو ایجاد داشتیم جهت استفاده از وب مستر ماکروسافت، پیشتر فایل تایید مالکیّت آپلود شده است که مورد تایید قرار نگرفت، شاید جدا از زبان و چشم مناسب باشد تمهیداتی نیز برای مغز افرادی چون آقای بیل گیتس بسنجیم. پانزده و سه دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

پیشتر نیز به این مورد در آمار بازدید ماتومو از سایت Nesby.ir برخورد داشته‌ایم که آی پی ما با مبدا ایالات متّحدهٔ آمریکا ذخیره شده است، به نظر در وسیله‌های متّصل به حساب کاربری فایرفاکس نیز اتّصالی در هشت دقیقهٔ قبل از آمستردام ثبت شده است و سریال ابزار نیز به نظر ابزار حاضر است، بیست و چهل دقیقهٔ جمعه بیست و چهار دی هزار و چهارصد شمسی.

ما پیشتر نیز به این مورد برخورد داشته‌ایم یا دست کم چنان گمان برده‌ایم، دستبرد که به قالب، افزودن یا کم کردن تگ اچ تی ام ال، در این فقره به نظر یک تگ بستن دایو به کد افزوده شده است در لوکال. چهارده و پنجاه و نه دقیقهٔ جمعه بیست و چهار دی هزار و چهارصد شمسی.

به نظر ممکن است مشکل بارگذاری و نسخهٔ افزونه از پشتیبان گیری فایل اصلی افزونه در همان پوشه با پسوند پی اچ پی باشد، این سهل انگاری به نظر می‌رسد، چهارده و پانزده دقیقهٔ جمعه بیست و چهار دی هزار و چهارصد شمسی.

فعّال سازی افزونهٔ گوتنبرگ استایل ادیتور را بر هم می‌ریخت، چهارده و یازده دقیقهٔ جمعه بیست و چهار دی هزار و چهارصد شمسی.

تاخیر و اختلال در لحاظ تغییرات در اینسپکتور فایرفاکس و باکس رولس، دستبرد در کدهای برخط تغییرات همچون افزودن بردر به کرسی کلید بستن منو، سیزده و سی و یک دقیقهٔ جمعه بیست و چهار دی هزار و چهارصد شمسی.

احتمالاً اختلال در چیپست مادربورد و گردش فن پاور، به نظر آهن ربای فن دچار نوعی اضافه بار مغناطیسی شده است تا طراز محور آن با هدف تولید صدا دچار نقص گردد، سیزده و بیست و سه دقیقهٔ جمعه بیست و چهار دی هزار و چهارصد شمسی.

به گمان ما دستبرد بر خط بر فایرفاکس(اسکرول)، دوازده و یک دقیقهٔ جمعه بیست و چهار دی هزار و چهارصد شمسی.

ما پیشتر نیز به دستبرد در گذرواژه‌های فایرفاکس گمان برده‌ایم، این گمان از نو چرخید، یازده و بیست و دو دقیقهٔ جمعه بیست و چهار دی هزار و چهارصد شمسی.

حذف دسترسی در اپ دیفالت سکیوریتی شیائومی احتمالاً یا قطع دسترسی اپ‌ها به اینترنت، یازده و بیست و یک دقیقهٔ جمعه بیست و چهار دی هزار و چهارصد شمسی.

دستبرد در نتایج گوگل، چنین گمان برده‌ایم. دو چهل و پنج دقیقهٔ جمعه بیست و چهار دی هزار و چهارصد شمسی.

عبور از دی ان اس نخست و لحاظ مورد بعد در جابجایی از آی آر بیست و چهار به پویش احتمالاً، دو و نوزده دقیقهٔ بامداد جمعه بیست و چهار دی هزار و چهارصد شمسی.