حذف بینایی

تعداد پاراگرف: 29

مایلیم بینایی آقای یاس و خانوم طلا گلزار حذف و زبان ایشان بریده شود. ۰۲:۵۳ دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰.

مایلیم بینایی خانوم هستی مهدوی حذف و زبان ایشان بریده شود. ۰۱:۵۱ – ۲۷ دی ۱۴۰۰.

مایلیم بینایی احتجام‌های ترکمنستان و ازبکستان و تاجسکستان حذف گردد و زبان ایشان بریده شود. ۲۲:۴۸ – ۲۶ دی ۱۴۰۰. ‌تاجیکستان افزوده شد، 23:01 – 26 دی 1400.

مایلیم بینایی برادران بارزانی، آقایان نچیروان و مسعود بارزانی حذف و زبانشان بریده شود. همینطور آقایان سیستانی و مقتدی صدر. ۲۱:۰۷ – ۲۶ دی ۱۴۰۰.

مایلیم بینایی همسر آقای رئیسی حذف شود، همینطور دو دختر ایشان. پانزده و بیست و پنج دقیقهٔ یک‌شنبه بیست و شش دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم بینایی خانوم ماندانا مانی حذف و زبانشان بریده شود. چهارده و بیست و شش دقیقهٔ یک‌شنبه بیست و شش دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم بینایی مزاحمان ساختار یافته در سایهٔ حکومت به افراد خاصه دختران و زنان به هر عنوان خاصه شریعت و دین حذف شود، احتمالاً به این ترتیب این موضوع از اساس مرتفع خواهد شد در زاویهٔ نگرش مطرح در لایهٔ دوّم به گمان ما، امّا ما گمان می‌بریم دارایی و مالکیّت جان نیز در این خصوص مطرح است. سیزده و نوزده دقیقهٔ یک‌شنبه بیست و شش دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم بینایی احتجام بوسنی و هرزگوین حذف و زبان ایشان بریده شود. دوازده و پنجاه و نه دقیقهٔ یک‌شنبه بیست و شش دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم بینایی آقایان حیدر مصلحی و قا آنی حذف و زبان ایشان بریده شود. ده و چهل و هشت دقیقهٔ یک‌شنبه بیست و شش دی هزار و چهارصد شمسی. و پوست هر دو ایشان کنده شود، یازده و دو دقیقهٔ همین روز. آقای مصلحی را کثیفی پراکن موضوعی شبیه به راستای آقایان زاکربرگ و گیتس گمان بردیم. یازده و هشت دقیقهٔ همین روز.

مایلیم بینایی آقای وحید حقّانیان حذف و زبانشان بریده شود. بیست و دو و بیست و دو دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم بینایی احتجام ارمنیا و احتجام پیشین افا حذف شود، هجده و سی و سه دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم بینایی آقای اردوغان و خانوم امینه اردوغان حذف شود. هجده و بیست و چهار دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم بینایی آقایان احمد وحیدی وزیر کشور، حجت الله عبدالملکی وزیر کار، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات حذف شود همینطور زبانشان بریده شود. هجده و بیست و یک دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم بینایی خانوم هیلاری کلینتون و دختر ایشان چلسی کلینتون و دو سناتور مذکور آقایان ریچارد شلبی و دن سالیوان حذف شود، چهارده و هفده دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی. و خانومها کیم کارداشیان و ریحانا و آقای جاستین تیمبرلیک، چهارده و پنجاه و پنج دقیقهٔ همین روز.

مایلیم بینایی مشکل سازان در مسیر تلفیق کمیتهٔ امداد در بهزیستی حذف شود، سیزده و پنجاه و هفت دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

آیا مناسب خواهد بود بریدن زبان و حذف بینایی همسر مدیر عامل هامون آقای سیّد پرویز فتّاح، یا خروج مدیر عامل حاضر از هامون مناسب است. سیزده و پنجاه و شش دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم بینایی آقای جنّتی و پسر اوّل و آخر ایشان، آقای علی مطهّری، آقای خمینی(معروف به یادگار امام) و همسر و پسر ارشد ایشان حذف شود. سیزده و سی و سه دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی. همینطور همسر آقایان ناطق نوری، سلامی، عبدالناصر همّتی و علی عسگری، همینطور آقایان ظریف و نمکی، سیزده و چهل دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم بینایی مشکلات پیرامون حذف شعار مرگ، برپایی سفارت تمامی جوامع و کشورها، برپایی ساختار آموزشی مطرح حذف شود. شیزده و بیست و نه دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم بینایی آقای صافی گلپایگانی و وزیر آموزش دوران آقای روحانی حذف شود، سیزده و بیست و دو دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم بینایی آقایان پوتین، شی جین پینگ، امپراتور ژاپن، نخست وزیر کرهٔ جنوبی و مادر رهبر کرهٔ شمالی حذف شود، همینطور فرمانده ارتش میانمار، رییس جمهور و نخست وزیر هند، ریس جمهور آرژانتین و ونزوئلا، ملکه‌های هلند، بریتانیا، دانمارک، سوئد، نروژ، بلژیک، لیختن اشتاین به همراه پادشاهان به جز بریتانیا حذف شود. سیزده و یازده دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی. همینطور رییس جمهور آفریقای جنوبی، شانزده دقیقهٔ همین ساعت.

مایلیم بینایی مشکل سازان در حذف ارقام مذهبی بودجهٔ سال کشور حذف شود. دوازده و پنجاه و چهار دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم بینایی امامان جمعهٔ مراکز استان‌ها در فلتا حذف شود. دوازده و پنجاه و یک دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم بینایی مدیر عامل بانک ملی، آقایان قمی، علی عسگری، همّتی، آذری جهرمی و زاکانی حذف شود. دوازده و چهل و نه دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم بینایی مشکل سازان در مسیر نقل و انتقال دارایی ما و موضوعات مرتبط با ادیان ابراهیمی حذف شود، دوازده و چهل و یک دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم بینایی مشکل سازان در مسیر حذف‌های بینایی حذف شود. دوازده و چهل دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم بینایی آقای خاتمی مشهور به رییس جمهور اصلاحات حذف شود. دوازده و هجده دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی. همینطور آقایان موسوی، روحانی، احمدی‌نژاد، سه فرزند پسر آقای رفسنجانی و خانوم فائزهٔ هاشمی، آقای خامنه‌ای و تمام برادر و خواهر و فرزندان تنی جز آقای مجتبی خامنه‌ای. بیست و هشت دقیقهٔ همین ساعت. همینطور آقایان اسحاق جهانگیری، باقری فرمانده ستاد مشترک نیروهای مسلّح، همسر آقای خامنه‌ای، خانوم الناز شاکردوست و آقایان بیل گیتس و بایدن و پسر ایشان آقای هانتر. سی و هشت دقیقهٔ همین ساعت.

گویا پسر آقای خاتمی تمایل دارند برای بی بهره نشان دادن قوای بینایی اعلام آمادگی کنند. یازده و چهل و پنج دقیقهٔ شنبه بیست و پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

به نظر ممکن است روزگار شرایطی را پیش آورد که موضوعی نظیر آنچه برای آقا محمّد خان در کرمان پیش آمد به گمان برسد. بیست و یک و شانزده دقیقهٔ پنج‌شنبه بیست و سه دی هزار و چهارصد شمسی.