مشکلات و سایت‌های دچار اختلال یا عدم دسترسی

تعداد پاراگرف: 39تعداد فهرست: 1

در سایت با دامنه ی Demup.ir دسترسی به ویرایشگر سایت با خطای 500 Request time out مواجه می شود، ایجاد پایگاه داده ی جدید از اططلاعات پیشین با استفاده از Cpanel و ایجاد کاربر جدید و برپایی سایت در پوشه ی قبلی Demup.ir/b همان نتیجه را رساند، پایگاه داده و کاربر پیشین در پوشه ی جدید سایت(ساب پوشه ی جدید) Demup.ir/d نیز همان نتیجه را رساند، در نصب WordPress از ساب پوشه به عنوان پوشه ی اصلی استفاده می شود و آدرس سایت تنظیم می گردد، 17:22 چهارشنبه 12 مرداد1401 آگوست 3 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

موضوع سمبل شبیه به پیکان هم چنان در نتایج جستجو به نظر می‌رسد دست کم در جستجوی کلمۀ چین، چنین گمان برده‌ایم. هفده و چهل و هفت دقیقۀ چهارشنبه هشت دی هزار و چهارصد شمسی.

در نتایج جستجو سمبل‌های دش و بزرگتر به شکلی که به نظر گویای پیکان باشند پس از سه نقطه و پیش از محتوا افزوده می‌شد با نوک پیکان به سمت نوشته، به نظر حذف شده است، در مجموع چنین گمان برده‌ایم، به نظر هم چنان جستجوی “عین کلمه” دچار اختلال است، بیست و بیست و شش دقیقهٔ سه‌شنبه هفت دی هزار و چهارصد شمسی. با نوک پیکان به سمت نوشته افزوده شد، بیست و یک و هشت دقیقهٔ همین روز.

ما پیشتر نیز در ماه‌های گذشته به این موضوع برخورد داشته‌ایم که پس از فشرده سازی فایل افزونه یا قالب به گمانمان رسیده است گویی دستی دراز فایل‌های قبل را در فایل فشرده نگهداری نموده و نسخۀ جدید فشرده سازی نشده است؛ این بار دست کم این موضوع برای فایل افزونه به گمانمان رسید. چنین گمان برده‌ایم. هفده و سی و هفت دقیقۀ سه‌شنبه هفت آذر هزار و چهارصد شمسی.

مشکل عنوان ابزارک به نظر در مسیر طرّاحی ایجاد گشته است امّا مسیر عیب یابی آن که از طریق مرورگر به انجام می‌رسد به نظر دچار اختلال بوده است در روزهای گذشته یا دست کم به نظر ما چنان رسیده است و یک span از طرّاحی ناپدید گشته است، کلید اینترنت در ویرایشگر VS در این ایّام برای رفتن به خطّ جدید دچار مشکل به نظر می‌رسد. هفده و بیست و نه دقیقۀ سه‌شنبه هفت دی هزار و چهارصد شمسی.

به نظر جستجوی “عین کلمه” کارایی مدّ نظر را نمایان نمی‌دارد، این امکان تعلیق شد، شانزده و چهل و دو دقیقۀ سه‌شنبه هفت دی هزار و چهارصد شمسی. موضوع مرتفع و برقرار گشت(در سرور مجازی) با این حال این امکان در فضای آنلاین و عنوان ابزارک به نظر دچار مشکل است، هفده و شش دقیقۀ همین روز.

امکان جستجوی عین کلمه به فرم جستجو افزوده شد با این حال ابزارک‌های سایت Nesby.ir به نظر دچار مشکل هستند، filter get_search_form در منوی سایت امکان اجرا نداشته و ما ابزارکی سفارشی برای این منظور افزوده‌ایم، ویرایش عنوان ابزارک جستجو دچار مشکل است و حذف “جستجوی” از بالای کادر جستجو مقدور نشد، موضوع اختلال در فیلتر یاد شده مدّتی هست با ماست. چنین گمان برده‌ایم، بیست و دو و پانزده دقیقۀ دوشنبه شش دی هزار و چهارصد شمسی.

به نظر سایت Nesby.ir در مرورگر اوپرا اندرویید دچار مشکل است، تنها قالب تاریک با کلید منو تیره که نمایانی را تقریبا ناممکن می‌سازد نمایان می‌شود، ده و ده دقیقهٔ یک‌شنبه پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

استایل راست چین در منو و نوشته‌های پس از نوشتهٔ نخست به نظر دچار مشکل است، سیزده و نوزده دقیقهٔ پنج‌شنبه دو دی هزار و چهارصد شمسی.

به نظر لیست استایل لینک نخست فهرست پابرگ که به سایت Sarif.ir پیوند دارد دچار مشکل است، کمی به سمت داخل گویا جا به جا شده است در مرورگر Opera mini. چهارده و یک دقیقۀ دوشنبه بیست و نه آذر هزار و چهارصد شمسی.

به نظر تغییر اندازهٔ قلم در کروم اندرویید دچار مشکل است، شانزده و چهل و شش دقیقهٔ یک‌شنبه بیست و هشت آذر هزار و چهارصد شمسی.

برگهٔ ارسال پیام با توضیحاتی در خصوص تغییراتْ ویرایش شده است. به نظر صفحه بندی انتهای برگ نخست دچار مشکل است. بیست و چهل و نه دقیقهٔ سه‌شنبه بیست و سه آذر هزار و چهارصد شمسی. مشکل لینک صفحه بندی انتهای برگ نخست مرتفع گشت، لِنایی سازی اعداد لاتین باعث شکست پیوند بوده است. دو و چهارده دقیقهٔ بامداد چهارشنبه بیست و چهار آذر هزار و چهارصد شمسی.

فرم تماس به نظر دچار مشکل و از دسترس خارج است، جی‌میل و اینستاگرام همینطور فضای دیدگاه در انتهای هر نوشته احتمالاً بتوانند جایگزینی باشند. هجده و بیست و چهار دقیقهٔ یکشنبه بیست و یک آذر هزار و چهارصد شمسی.

پیام مختصّ ورودی‌های اینستاگرام به اندروئید محدود شدند، شانزده و پنجاه و دو دقیقۀ پنج‌شنبه هجده آذر هزار و چهارصد شمسی.

پیام مختصّ ورودی‌های اینستاگرام ایجاد شد برای کاربرانی که با کلیک بر روی پیوند سایت از اینستاگرام در برگه‌ای از سایت Nesby.ir فرود آمده‌اند، به گمان ما ورودی‌ها از اینستاگرام توسّط آقایان خامنه‌ای و آذری جهرمی دچار مشکل است البتّه با کلیک دوّم کمی شرایط متفاوت از فرود است با اینحال نما و شمایل در مرورگر داخلی اینستاگرام به نظر حالت معمول واکنش در قبال طرّاحی مدّ نظر را از خود نمایان نمی‌سازد، در خصوص بسته شدن فایرفاکس ما پیشتر نیز در فضای ویندوز با این موضوع برخورد داشته‌ایم که در این لحظات نیز اتّفاق افتاد، در مجموع چنین گمان برده‌ایم. سیزده دقیقۀ بامداد پنج‌شنبه هجده آذر هزار و چهارصد شمسی. تشدید “مختصّ” افزوده شد. شانزده و پنجاه و سه دقیقۀ پنج‌شنبه هجده آذر هزار و چهارصد شمسی.

در مرورگر اینستاگرام اندرویید سایت با عرض نا متناسب و بدون کلید فهرست بارگذاری می‌گردد، در مرورگر Via فهرست با وجود تنظیم تمام عرض برای انواع کروم دچار لغزش عرض است، چنین گمان برده‌ایم، سیزده و پنجاه و شش دقیقهٔ دوشنبه پانزده آذر هزار و چهارصد شمسی.

فهرست سایت در مرورگر کروم موبایل به نظر دچار مشکل است، عرض لغزان به راست و چپ، نسخه‌ای مختص به گوگل از استایل با شرایط مختلفی سنجیده شد که گویا وضعیّت به شکلی به مرورگر تحمیل می‌گردد، به نظر آقایان خامنه‌ای و جهرمی در این خصوص دخیل می‌رسند، این موضوع احتمالا بیش از چند روز در جریان است، و موضوع نمایش قلم بزرگتر در مرورگر فایرفاکس که به نظر با تحدید مدیر عامل موزیلا از جانب آقای خامنه‌ای اجرائی شده است، این موضوع نیز چند روزی هست که به چشم می‌رسد، بارگذاری استایلی مختص به فایرفاکس در این خصوص در نظر گرفته شد، در مجموع چنین گمان برده‌ایم. بیست و سه و چهل و دو دقیقۀ یک‌شنبه چهارده آذر هزار و چهارصد شمسی.

سرور time-b.nist.gov مرتبط با به روزرسانی خودکار زمان ویندوز گویا دچار مشکل شده است، به روز رسانی دستی با سرور time-a.nist.gov اعمال و انجام گشت. هفده و ده دقیقۀ جمعه دوازده آذر هزار و چهارصد شمسی.

پهنای عنصر نگهدارندۀ محتوای منو دچار مشکل است، دست کم در ابزارها با عرض اندک‌تر همچون گوشی موبایل، حذف کش در مرورگر Via اندروئید مشکل را برطرف نساخت، این مروگر بر پایۀ کروم با هجمی اندک است. در کروم اندروئید امکان حذف کش دست کم در ابزار ما مقدور نیست، در مجموع چنین به گمان رسیده است. سیزده و پنجاه و پنج دقیقۀ دوشنبه هشت آذر هزار و چهارصد شمسی. احتمالاً به گمان ما نادرست یا بی اهمّیّت هستند و این بخش حذف گردید، “به نظر آقای بایدن در این خصوص دخیل هستند، و در موارد مطرحی آقایان جهرمی و خامنه‌ای”، البتّه نه در مفهوم انکار بلکه گمانی از عدم داشتن ارزش به داشتن فرصتی برای سردرد رساندن، پانزده و پنجاه دقیقۀ همین روز.

به نظر نمایش لاتین اعداد در شمارندهٔ انتهای نوشته‌ها از آقای خامنه‌ای می‌جوشد، چنین به گمان ما رسیده است. سیزده و سه دقیقهٔ یک‌شنبه هفت آذر هزار و چهارصد شمسی.

یک و بیست و هفت دقیقۀ یکشنبه هفت آذر هزار و چهارصد شمسی، به نظر مشکل عدم نمایش نازکی قلم سایت Nesby.ir از طرّاحی ما در سایت است و تغییر در روند فراخوانی فایل قلم این موضوع را بر طرف ساخت، در مجموع چنین گمان برده‌ایم.

بیست و سه و هجده دقیقهٔ شنبه شش آذر هزار و چهارصد شمسی، حساب کاربری ما نزد سایت ir24.ir به نظر از جانب آقای خامنه‌ای مسدود شده است، به تاریخ پیامک اطّلاع موضوع در ساعت ده و نوزده دقیقهٔ روز گذشته جمعه پنج آذر، پیشتر در خصوص دست کم برخی از سایت‌های موجود در آن میزبان احتمالاً سخن به میان آمده است.

بیست و یک و چهل دقیقۀ شنبه شش آذر هزار و چهارصد شمسی، به نظر موضوع کش برطرف شده است البتّه در مضنّه و بازار حاضر اینکه گمان ببریم تکرار چنین کوته آستینی‌هایی در جنب موضوعات جاریِ احتمالا دور از دسترس محتمل نیست شاید بیراهه رفته باشیم، با اینکه احتمالا بتوان گفت رخ داد آنها به شکلی بی مواجب در خدمت ما بودن است، چنین به گمان ما رسیده است.

شانزده و پنجاه و چهار دقیقهٔ شنبه شش آذر هزار و چهارصد شمسی، ما پیشتر این موضوع را به صورت موقّت با اطّلاع به مرورگر بازدید کننده جهت عدم نگهداری کش بر طرف داشته‌ایم، به هر ترتیب وضعیّت بارگذاری سایت از نسخه یا نسخه‌های قدیمی نما که احتمالاً به گمان ما توسّط آقای خامنه‌ای کش شده‌اند بارگذاری می‌گردد، این بررسی احتمالاً مسیر بر طرف شدن این موضوع و موضوعات مشابه و جلوگیری از تکرار آن‌ها را هموار سازد، بارگذاری بدون کش کمی سرعت بارگذاری را کاهش می‌دهد گویی بازدید کننده دفعهٔ نخست است که از سایت بازدید می‌کند، البتّه در خصوص ترافیک داده و اطّلاعات نیز این موضوع موثّر است با اینکه سایت Nesby.ir از تصاویر بهره نبرده یا بهره‌گیری آن اندک است، دست کم تا این زمان. در مجموع چنین به گمان ما رسیده است.

دوازده و سی و شش دقیقۀ شنبه شش آذر هزار و چهارصد شمسی، فایل ترجمه در خصوص کادر تایپ کلمۀ جستجو دچار مشکل است، آقایان ملک سلمان، بیل گیتس، اردوغان، بایدن، جهرمی و خامنه‌ای احتمالا در این موضوع از نزدیک دخیل هستند و آقایان پوتین و شی جین پینگ در استقرار پشتیبانی از فاصله، این موضوع در XAMPP روئت شد، ترجمه هاردکد مستقیم در فرم جستجو ایجاد شد، چنین به گمان ما رسیده است.

ده و هشت دقیقهٔ شنبه شش آذر هزار و چهارصد شمسی، متمایز داشتن نتایج جستجو با رنگ زرد دچار مشکل است، به نظر از تتمّهٔ افرادی چون آقایان آذری جهرمی و خامنه‌ای.

دوازده و بیست و سه دقیقۀ جمعه پنج آذر هزار و چهارصد شمسی، به نظر فراخوانی گوگل دچار مشکل شده است، قلم از فایل داخلی بارگذاری می‌گردد بدون وضعیّت نازک، به نظر سیستم کش و دسترسی سیستم به فایل‌ها از طریق ایجاد انشعاب‌های گوناگون دچار مشکل است، این ساختار به گمان ما بر بستر آقای احمدی(وزیر کشور) استوار است، احتمالا بتوان مطرح نمود کدام نهادها و افراد به گمانْ مسئول جلوگیری از دستگیری ایشان هستند اگر چنین هدفی در دست کم برخی فرد یا افراد موجود است، البتّه ردّ پای آقای روحانی نیز در این وضعیّت به گمان می‌رسد، در خصوص ایشان نیز به گمان ما سوال مذکور احتمالا تواند مطرح بودن، دوازده و چهل و دو دقیقۀ همین روز، در مجموع چنین به گمان ما رسیده است.

یازده و بیست و نه دقیقۀ جمعه پنج آذر هزار و چهارصد شمسی، به نظر فایل‌های ترجمۀ سایت Nesby.ir توسّط آقای جهرمی(وزیر سابق ارتباطات) به واسطۀ آقای احمدی(وزیر کشور) دچار اختلال است، به نظر ساعت ویندوز توسّط آقای بیل گیتس دچار اختلال شده است، گویا مرتبط با امروز صبح است حوالی ساعت هفت تا این ساعات که مبدا زمان از منبع دولت ایالات متّحدۀ آمریکا به روز رسانی گشت، پیشتر سرور ماکروسافت منبع این فرآیند بود که یک ساعت خطا ایجاد می‌گشت که احتمالا یک بار در قیدیّات تاثیر گذار بوده باشد دست کم تا آنجا که تیر رس گمان ما بوده است، آقای بیل گیتس احتمالا بدون پشتیبانی آقای بایدن قادر این موضوع نباشند، در مجموع چنین گمان برده‌ایم. در خصوص ترجمه به صورت مستقیم در کلید جستجو مربوط به برگۀ عدم شمول نتیجه افزوده گشت. دوازده و چهل و چهار دقیقۀ همین روز، این بخش از انتهای موضوع آقای بیل گیتس و بایدن حذف شد: “شاید بتوان این گمان و مضمون را به این ترتیب منتقل نمود: البتّه ما هر دو این افراد را در لیست بررسی رفتار در نظر داریم، چنین به گمان و ارادۀ ما رسیده است.”، ارادۀ بعد از گمان حذف و “در مجموع” به گمان افزوده گشت، به هر ترتیب شاید بتوان گفت ایالات متّحدۀ آمریکا در حال حاضر از پیشرفته‌ترین نوع حکومت و دموکراسی برخوردار است با وجود تمامی موضوعات جاری.

هشت و پنجاه و دو دقیقۀ جمعه پنج آذر هزار و چهارصد شمسی، مشکل قلم سایت Nesby.ir مرتفع گشت و فراخوانی قلم از سایت گوگل قطع گردید با اینحال سایت Nesby.ir نزدیک کمتر از یک هفته است از گوگل و یاندکس جهت کسب آمار بازدید بهره می‌برد، پیشتر در سایت ذخیرۀ کلمات مورد جستجو صورت می‌پذیرفت که همین موضوع در سال گذشته پیش از بهمن ماه باعث دست‌درازی‌هایی به گمان ما از جانب آقای خامنه‌ای در مسیر دخل و تصرّف در نتایج ثبت شده گشت، این موارد در خصوص پالایش رفتارها و گرایش‌های فکری بازدید کنندگان صورت می‌پذیرفت با این حال گاهی به صورت ارسال پیام از جانب بازدید کنندگان به سایت گردون آی آر استفاده می‌شد. باری موردی به گمان ما مناسب پیادی سازی در شرایطی نزدیک به مطلوب است. در خصوص فشرده سازی(Minify) پرونده‌های ثابت نما(CSS) و Java افزونۀ Merge + Minify + Refresh دچار مشکل است به نوعی این روند را شاید بتوان دست درازی مستقیم به درایی نامید، باری، به هر ترتیب با افزونه‌ای که پیشتر معرّفی گشت(Autoptimize) به نظر موضوع مرتفع شده است، یازده و چهل و نه دقیقۀ همین روز، البتّه ایرادی جزئی به نظر باقی است، تخلیۀ کش از انتهای بیرونی(Frontend) سایت، به نظر در خصوص قلم نازکی قلم دچار مشکل است، وزن‌های نازک برای قلم Noto Sans Arabic دچار مشکل است، شرایط قبل و وضعیّت سرو فایل‌های قلم از سرور گوگل فعّال شد.

سیزده و هشت دقیقۀ پنج‌شنبه چهار آذر هزار و چهارصد شمسی، به نظر چینش عرض محتوا و محلّ استقرار دکمۀ منو دچار اختلال شده است، عرض محتوای هشتاد و چهار درصد با استقرار در میان صفحه و فاصلۀ دکمه از انتهای چپ صفحه هشت درصد دچار مشکل است، هفت درصد موضوع را برابر می‌سازد، به نظر این اختلال به کنیسۀ “ششم و من” و آقای بیل گیتس مرتبط می‌رسد، البتّه ما در رسیدگی به وضعیّت وزارت و ساختار اطّلاعاتی تهران نیز هستیم در این ایّام و ساعات که به نظر در مجموعۀ نیروهای مسلّح و اطّلاعاتی از آخرین نقاط فساد و انحراف و خیانت و بی شرفی است.

بیست و سه و پنجاه و یک دقیقهٔ دوشنبه یک آذر هزار و چهارصد شمسی، شاید مایل به نصب UCBrowser در اندرویید باشید و البتّه مشکل کروم را احتمالاً در خصوص سایت Nesby.ir نخواهد داشت، این مرورگر نیز موتور محرّکی مستقل دارد، احتمالاً بر اساس اینترنت اکسپلورر طرّاحی شده است دست کم در نسخه‌های قدیمی چنین به نظر می‌رسید، این لینک مستقیم دانلود است از سایت این مرورگر که مدّتی قبل(نزدیک به بیش از هفت یا هشت سال گذشته شاید) پیوستنشان را به گروه علی بابا اعلام داشتند، کیفیّت ظاهر و رفتار عوامل این مرورگر پس از این معامله به نظر دستخوش تغییر شد، به هر ترتیب این نسخه گویا در گوگل پلی موجود نیست و این سایت و فضای دانلود با محتویات نخست سایت UCBrowser نوعی از جدایی مسیر از فضای پیوستن را در ذهن متبادر می‌سازد.

هفده و چهار دقیقۀ دوشنبه یک آذر هزار و چهارصد شمسی، افزونۀ قلم(فونت) سایت Nesby.ir به نظر توسّط آقای روحانی دچار مشکل شده است، از مشکلات دیگر جاری که ممکن است نظر افرادی چون آقایان خاتمی و خامنه‌ای در آن دخیل باشند بحث پلاگین افزونۀ فشرده کنندۀ فایل‌های ثابت نما و جاوا است و نوعی دست درازی به ساختار عملکردی پی اچ پی در سرور مجاری XAMPP و سرور میزبان سایت نزد پویش سرور که باعث اختلال در اضافه نمودن کلاس‌های اوّلیۀ CSS لازم منوی لغزان و قالب تیره می‌گردد،، ما در حال قلم را از سرور گوگل فرا می‌خوانیم.، موارد مذکور صرفا جهت اطّلاع رسانی قید گشت، ممکن است بر طرف شدن این روند در قیدیّات آتی فراموش شود یا لحاظ نگردد، این افراد در مجموع رقمی نیستند که محلّ اعرابی داشته باشند در چنین سطح، بیجینگ، مسکو و واشنگتن همینطور لندن از وضعیّت‌های استندبای و حاضر پیگیر این حکایتند، در مسکو وضعیّت در حال کشاکش مدیریّت است، در بیجینگ و واشنگتن و لندن نیز حرکت‌هایی صورت پذدیرفته است، چنین به گمان ما رسیده است. هفده و چهل و هفت دقیقۀ همین روز، چینش راست به چپ در ساعات گذشته مربوط به نوار مدیریّت سربرگ وردپرس دچار اختلال شده بود گویا از جانب آقای روحانی که به نظر اکنون بر طرف شده است، و مورد دیگری که ما در سال‌های گذشته نیز با آن گهگداری روبرو بوده‌ایم مشکل عدم همخوانی زبان تایپ فایرفاکس با زبان منتخب در ویندوز است که به نظر از جانب آقای بیل گیتس تدارک می‌شده و دست کم تا همین لحضات می‌شود، چنین گمان برده‌ایم. بیست و چهل و هشت دقیقهٔ همین روز، از ساعاتی پیش نام دسته‌ها پس از تغییر به فارسی همچنان به لاتین نمایان می‌گردد البتّه در روزهای گذشته نیز ما اختلالی از این دست به شکلی گذرا رسد داشته‌ایم.

بیست و بیست و یک دقیقهٔ یکشنبه سی آبان هزار و چهارصد شمسی، پیشتر امکان ورود ما به حساب کاربری در سایت Gardun.ir از طریق ایجاد اختلال در کوکی‌ها احتمالا توسّط آقای جهرمی برای مدّت‌ها دچار مشکل شده است. این موجودات را زنده گذاشتن دست کم در این کیفیّت گویی پذیرفتن همزیستی با سرطانی بدخیم باشد با وجود راه درمان، اگر این تمثیل ما توهینی قلمداد نگردد برای غدّه‌های سرطانی.

ده و پنج دقیقهٔ یکشنبه سی آبان هزار و چهارصد شمسی، ممکن است استفاده از مرورگر فایرفاکس(Firefox) در اندروید باعث برطرف شدن مشکلات نمایش سایت Nesby.ir در مرورگر کروم شود، این اختلالات به نظر از جانب آقای خاتمی تدارک شده‌اند با بستری از آقای خامنه‌ای، این موضوع گویا دیر زمانی‌ست که با ما همراه است و کارشکنی‌های گستردهٔ این خائنین گستاخ بی شرف رذل حقیر شیّاد در سالیان اخیر به نظر به شکلی نسبتاً مشهود به ملسهٔ ظهور می‌رسند، البتّه صفات اینان به گمان ما بیش از اینهاست که پیشتر اشاره یا اشاراتی داشته‌ایم، چنین به گمان ما رسیده است. ده و سی و پنج دقیقهٔ همین روز، در اندروید به ادامهٔ فایرفاکس افزوده شد. نوزده همین روز، به نظر این اختلال احتمالاً تنها در اینترنت داخل فلتا(ایران) بروز می‌کند، چنین به گمان ما رسیده است.نوزده و بیست و نه دقیقهٔ همین روز، سهل انگاری و فراموشی، این اختلال گویا تنها بر مرورگرهای گوشی کروم وارد است فارغ از کشور و آی پی، شاید قرن‌هاست این دلق پوشان از همین دو عنصر بهرهٔ چنین برده‌اند، سهل انگاری و فراموشی، تنبلی و فرار دادن ذهن از مشکلات که شاید بتوان گفت از نعمت‌های موجود برای بشر هستند که اگر فراموشی نباشد شاید در برخی بزنگاه‌ها بشر قادر به عبور نگردد و اگر تنبلی نمیبود شاید بسیاری اختراعات زاییدهٔ خِرَد نمی‌جوشید. بیست و سه و بیست و دو دقیقهٔ همین روز، لینک فایرفاکس در گوگل پلی افزوده شد.

دوازده و سی و یک دقیقهٔ جمعه بیست و هشت آبان هزار و چهارصد شمسی، جدا از گردون آی آر و محتوای آن سایت‌هایی نظیر

تقریبا از تاریخ پانزده آبان دچار مشکل هستند در موازات همین دوران کودتای آقای خاتمی. جزئیّات چنین به گمان ما رسیده است و احتمالاً گمان از آن کمابیش قید شده است. چهارده و بیست و هشت دقیقهٔ همین روز، سایتهای به سایتهایی نظیر ویراست شد.