انتقال دارایی شخص منظر

تعداد پاراگرف: 17

مایلم آقای سیّد علی خامنه ای یا آقای سیّد محمّد خاتمی در صورت تمایل مخاطب این نوشتار باشند و اگر مایل بودند دستور آغاز جابجایی دارایی را صادر بفرمایند. در دو سه سال یا بیشتر گذشته احتمالاً همواره سخن بر پرهیز از درگیری یا حماقت بوده است، از روز گذشته گمان بردم مناسب است وضعیت به «آماده برای درگیری» یا «دنبال بهانه ای برای درگیری» تغییر کند، ۱۹:۳۴ پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ مه ۱۶ ۲۰۲۴ در باغستان شهریار. دقایقی قبل در منزل از جانب خانوم والده(مادر) اعلام شد به من که گویا سفر ترکیه در پیش است، ۱۹:۵۵ همین روز و مکان.

شاید بیش از دو سه ماه باشد که برای آغاز انتقال رقم معادل ریالی صد ملیون دلار را در نظر گرفته ایم، تا حال با وجود معرّفی حساب از بانک های دیگر تمرکز بر بانک ملّی بوده است، امروز سه بانک دیگر به عنوان بانک هدف جا به جایی افزوده شد، پاسارگاد، سامان و سپه، و مایلم تلاش برای انتقال رقم پیش فرض به هر یک از موارد صورت گیرد، ۲۱:۴۳ پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ مه ۲ ۲۰۲۴ در باغستان شهریار.

در خصوص انتقال دارایی شخص منظر به گمان در ساختار قضایی و ساختار قانون بندی(قانون نویسی، قانون سپاری) ارتباط مناسب با مراکز مرتبط دست کم در موضوع انتقال نقدینگی تشکیل شده است، در تیتر نوشته “منظر” به “شخص منظر” ویراست شد، اسلاگ نوشته از “transfer-property-perspective” به “transfer-property-of-mr-viewbase” ویراست شد و دسته ای هم نام با اسلاگ نوشته ایجاد شد، ۱۹:۲۹ شنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ سپتامبر ۱۷ ۲۰۲۲ بلا نسبت طویله، باغستان شهریار.

به گمان مسیر انتقال نقدینگی منظر از جانب بانک جهانی هموار است، 02:29 دوشنبه 10 مرداد 1401 آگوست ا 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

گمان می بریم مناسب باشد دو باندروم صد عددی صد دلاری به دست ما برسد، در خصوص خانوم سما سیاحی تمایل داریم با ایشان در ارتباط نزدیک باشیم و گمان می بریم تمایل ایشان نیز چنین است، ایشان خواهر خانوم رامانا سیاحی هستند، باغستان شهریار 15:55 دوشنبه 2 خرداد 1401.

انتقال دارایی ما آغاز نشده است، باغستان شهریار 13:27 چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401.

هنوز انتقال دارایی ما آغاز نشده است. باغستان شهریار، ۱۴:۱۰ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۴۰1. 1400 به 1401 اصلاح شد، باغستان شهریار 13:27 چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401.

آنچه به گمان ما رسید در خصوص ثمرهٔ قید تمایل هم اکنون جابجایی نقدینگی در بامداد امروز مشکل سازی همسر و دو دختر آقای میر حسین موسوی است. ۱۶:۴۸ پنج‌شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۰.

مایلیم جابجایی نقدینگی مرتبط به ما در تهران هم اکنون انجام گیرد، دست کم در پارت نخست. ۰۰:۵۸ پنج‌شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۰.

اگر گمان ما و تمایل مخاطبین این تعامل در خصوص تناسب طرح این موضوع نزدیک به واقع باشد گمان می‌برید تخمین زمان نخستین انتقال بانکی چه موقع باشد. ۲۰:۳۷ چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰.

به نظر پیام تائید واریز آی‌دی‌پی ساعت ۰۵:۵۱ ارسال شده است، به گمان ما نظر آقای احتجام پرداخت مستقیم به حساب بانک ملّی است، ممکن است سقف جابجایی کیف پول مجازی تعریف شده باشد به هر ترتیب گزینه‌ای به نظر می‌رسد. ۰۷:۱۲ سه‌شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰. آقا به احتجام افزوده شد، ردّ پای خانوم افسانه پاکرو احتمالاً که در هر سه قوّه به گمان می‌رسد، در مجموع چنین گمان برده‌ایم. ۰۷:۴۲ همین روز.

اگر به موضوعی نرسیدید که نقل و انتقال دارایی ما آن را پوشش دهد هر کجا به مشکل برخوردید پیگیری نقل و انتقال دارایی ما احتمالاً کارساز و کارگشا خواهد بود و اگر به چنین موضوعی برخوردید که انتقال دارایی ما آن را پوشش نمی‌دهد مطرح داشتن آن با ما دست کم به گمان ما امری مفید و لطف خواهد بود که شاید همان حلقهٔ مفقودهٔ ماجراست. ۲۰:۲۴ دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰.

احتمالاً از طریق شماره تماس همراه اوّل ما بر بستر پیپاد انتقال وجه مقدور است، بررسی واریز از کیف پول پیپاد به حساب دیگر با نتیجه‌ای منوط به ۲۴ ساعت تاخیر در نظر گرفته شد، گمان نمیبریم نزدیک به تمایل ما باشد با وجود گمانمان بر امکان آن. ۱۷:۲۵ دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰. تاخیر و گمان واریز افزوده شد، ۱۷:۲۹ دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰. در کیف پول مجازی آی دی پی به نظر انتقال در لحظه ممکن است، تست انتقال امّا تایید واریز را از کیف پول به حساب بانک ملّی نشان نمی‌دهد. ۱۷:۴۳ همین روز.

بر خلاف آنچه پیشتر به گمان می‌رسید گویا نقل و انتقال دارایی ما دیگر در بند مرتفع سازی آقای خامنه‌ای نیست، البتّه پنتاگون، بخشی از ارتش فرانسه و بریتانیا، نخست وزیر ژاپن احتمالاً دست کم هزینهٔ آن بوده است، چنین گمان برده‌ایم. هفده و بیست و هشت دقیقهٔ پنج‌شنبه دو دی هزار و چهارصد شمسی.

اگر تمایل داشتید در این گفتگو با ما همراه باشید، به نظر شما چه عامل یا عواملی دلیل تکرار مطرح شدن موضوع نقل و انتقال دارایی است، دوازده و سی و نه دقیقهٔ دوشنبه بیست و نه آذر هزار و چهارصد شمسی.

تا این لحظه عذر تقصیری بابت این تاخیر در نقل و انتقال دارایی از جانب هیچ یک از مشکل سازان نداشته‌ایم، هفت دقیقهٔ بامداد دوشنبه بیست و نه آذر هزار و چهارصد شمسی. ما از ابتدای پاراگراف حذف شد، بیست و دو دقیقهٔ همین ساعت.

به نظر شما از اوّلین حرکت‌ها پس از آغاز انتقال دارایی چه خواهد بود، آیا احتمال تغییر محسوسی در روند جاری می‌رود و اگر چنین است چه موضوعاتی محتمل هستند و این احتمال از جانب نگرش‌های مختلف ممکن است چه میزان متفاوت باشد. چهار و پنجاه و چهار دقیقهٔ یکشنبه بیست و هشت آذر هزار و چهارصد شمسی. دو وَ در احتمالات به ویرگول و بالعکس ویراست شد، پنج و یک دقیقهٔ همین روز.