اوکراین

تعداد پاراگرف: 12

به گمان فوت شحص وزیر کشور اوکراین و معاون ایشان در سانحه ی سقوط هلیکوپتر کار آقای زلنسکی بوده است، ۱۲:۲۹ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱ ژانویه ۱۸ ۲۰۲۳ در باغستان شهریار.

به گمان ضمیمه ی اوکراین موضوعی مناسب به نظر می رسد، مایلیم بررسی شود، این فرآیند دست کم ارتباطات بدون نا مناسبت و ساختار قضایی مستقل را ایجاب دارد، ۱۹:۲۲ یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ سپتامبر ۱۱ ۲۰۲۲ بلا نسبت طویله، باغستان شهریار.

خبر فوت پانصد و سی آبان(سرباز) ارتش اوکراین را در سایت خبر گزاری فارس خواندیم، فارغ از موثثق بودن آن خبر گمان می بریم دو مورد در توققف فوت آبان های ارتش اوکراین در جنگ با نیروی وابسته به مسکو موثثر است، رسیدن به نقطه ی فکری برچیدن محافل سلسله ی آقای آدم خاصه آقای ابراهیم و تحت مدیرییت امن گرفتن خانوم الناز شاکردوست. 22:06 پنج شنبه 13 مرداد 1401 آگوست 4 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

اوکراین، به نظر اوکراین تسلیم شده بود و از این حجم ویرانی و مهاجرت جلوگیری می شد، به گمان ماندن آقای زلنسکی در اوکراین با هماهنگی با آقای زلنسکی و فرآهم آوردن امنییت ایشان برای تبدیل ساختن اوکراین به سوریه ی دووم صورت گرفته است، عدم دسترسی به اینترنت و نقدینگی، نوشته شده در ویرایشگری از قبل مانده از WordPress در لپ تاپ، به گمان هماره با Xampp این موضوع ممکن است که در سرور مجازی با نصب WordPress به ترتیب آفلاین نوشته شود، 15:00 پنج شنبه 13 مرداد 1401 آگوست 4 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. خوابی گرفته بودیم و به پرسیدن زمان بازگشتشان نبودیم، همراه خاله و دختر خاله ی کوچک بیرون رفته بودند و گویا دقایقی بعد نیز خارج خواهند شد، از ایالات متتحده ی آمریکا مهمانی رسیده است چند روز قبل که چند سال بورسیه داشتند در دانشگاه، پسر دایی، برای دیدار خوانه ای گرفته اند در استانبول و نزدیک بیست نفر آنجا ساکن شده اند، هدیه ای برای ما رسیده بود از ایشان، هندزفری Samsung سامسونگ گالاکسی پاد پرو بدون سیم که درون گوش می رود نه از نوع کلاسیک که در گوش می ماند، اوول قصد به فروش داشتیم قیمت گرفتیم و شرایط مالیات نامناسب قیمتی نزدیک یک پنجم بالاترین ها بود برای کالایی که درب آن گشوده نشده است، گشودیم و متوججه شدیم درون گوش می ایستد با پلاستیکی که آن را کیپ می دارد که شاید خودرویی هم بزند متوججه صدا نشویم، خانوم والده را گوشه ای جدا صدا زدیم و از خانوم والده خواستیم در تنهایی صدا زده تشککر داشته و به عودت برسانند با توضیح همین موضوع که داخل گوش است و ما از تصویر متوججه نبودیم و گشوده ایم، اوول خانوم والده شروع به امتناع داشتند که عیب است و این قبیل و رسید به آنجا که به گوش آمد خودشان را در نظر دارند، خشم گرفتیم که خواهیم پرسید، بعد دوباره صدا زدیم خانوم والده را و در گوشه ای خانوم والده را گفتیم برنامه ای برای پرسیدن از پسر دایی نداریم و شماره ی واتس آپ پسر دایی را پرسیدیم که اگر نیاز داشتیم در دسترس باشد و خانوم والده گفتند که دارند، انتشار 19:54 همین حوالی.

به گمان حمله به اوکراین با هماهنگی با آقای زلنسکی احتجام اوکراین صورت گرفته است، 00:41 جمعه 7 مرداد 1401 جولای 29 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

اوکراین، آنچه در قالب تحویل اسرای جنگی فارا(روسیه) از جانب اوکراین به مادران ایشان در اوایل جنگ مطرح شد گمان نمی بریم طرح مناسبی بوده باشد با اینکه همان مقطع گمان بر این بود که هدف و هممت در مسیر دوستی و پیوند است، آن طرح به گمان نوعی از نا مناسبت در احترام به نیروی مسللح را با خویش مطرح می دارد، ۱۹:۲۷ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱ جولای ۲۷ ۲۰۲۲ بلا نسبت طویله، گبضه. “نیروهای مسللح” به “نیروی مسللح” ویراست شد، در Keep Notes مربوط به Google نوشته شده و “اوکراین،” به ابتدای نوشته افزوده شد، ۱۹:۳۳ همین حوالی. به نظر مناسب است قرار را منتفی دانستن مربوط به ضمیمه ی کریمه به خاک کشور در ازای بازگشت نیروی مسللح وابسته به مسکو به پشت مرزهای شرقی لوهانسک، همینطور منتفی دانستن سفر مطرح شده ی منظر به ماریوپل و دونتسک و لوهانسک، همینطور خروج هر وضعییت نظامی که در سایه ی موضوع طرح شده از جانب منظر در کریمه مستقر شده اند، در مجموع چنین به اراده ی ما رسیده است، ۱۹:۴۸ همین حوالی. تحویل شخص اسیر در کسوت نیروی مسللح وابسته به مسکو به مادران ایشان چیزی نیست که در آن مقطع به هر دلیلی مناسب انگاشته باشیم، ۲۰:۰۸ همین حوالی. در صورت موجود بودن شخص مشکل ساز در مسیر خروج وضعییت نظامی استقرار یافته در کریمه زیر سایه ی قرار منظر مایلیم تحت مدیرییت امن قرار گرفته و مجموع جزا در خصوص ایشان اجرا گردد همینطور در صورت موجود بودن شخص مشکل ساز در فرآیند عقوبتی مذکور همینطور در خصوص ایشان به اجرای تحت مدیرییت امن گرفتن و مجموع جزا، ۲۰:۴۲ همین حوالی. منتشر شده از محتوای اپ Keep Notes مرتبط به Google.com در Android توسسط گوشی Nokia 3.2 عدم دسترسی به اینترنت و نقدینگی، دسترسی به اینترنت اشتراکی از گوشی خانوم والده، لپتاپ DELL مدل Latitude 7480 Corei7 7840 cori7 در 22:28 همین حوالی. در بخش ویراست نیروها به نیرو “ویرایت” به “ویراست” ویراست شد، 22:30 همین حوالی. “keep notes” به “Keep Notes” ویراست شد، 22:32 همین حوالی.

به گمان مناسب است سفر دریایی از استانبول به ماریوپل داشتن، احتمالا اجاره ی قایقی بزرگ یا کشتی کوچک با مناسبتی که در صورت نیاز دست کم یک ماه را بر روی آب بود، مایلیم دونتس و لوهانسک را نیز ببینیم، 00:35 سه شنبه 4 مرداد 1401 جولای 26 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

به گمان روز گذشته بود خبری خواندیم از حساب آقای شولتس صدر اعظم آلمان در Instagram.com که در دیدار ایشان با آقای زلنسکی احتجام اوکراین در کیف پایتخت اوکراین مطرح شده بود، ایشان در بخشی شبیه به چنین عنوان داشتند که ما می توانیم برای اوکراین اقتصاد(احتمالاً پول)، حقوق بشر و تسلیحات را گارانتی بگیریم، در مجموع ردد پایی نا مناسب از فرقه ی آقای مسیح در این جملات گمان بردیم، به گمانِ امروز گویی پیشنهاد های موجود را برای ادامه ی جنگ و تخریب افزون مطرح داشته باشند، به گمان ایشان(مددعیان فرقه ی آقای مسیح) از پیرو آقای مسیح نبودن آقای زلنسکی در حال سو بهره هستند و به نظر آقای زلنسکی نیز در موضوع مواجهه با فرقه ی مذکور و اشخاص مددعی آن معذذب هستند، به هر ترتیب مایلیم همسر آقای شولتس تحت مدیرییت امن قرار گرفته و مجموع جزا در خصوص ایشان اجرا شود، ۱۹:۵۲ جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ خانه Gebze گبزه تارا(ترکیه). “اعتظم” به “اعظم” و “شولتز” به “شولتس” ویراست شد، ۲۳:۴۹ همین حوالی. پس از مورد “اقتصاد(…)” ویرگول اضافه شد، ۲۳:۵۱ همین حوالی. از پس از “در مجموع” و پیش از “ردد پا” “ما” حذف شد. ۲۳:۵۲ همین حوالی. در “به گمانِ امروز” “کسره” به “گمان” افزوده شد، ۲۳:۵۴ همین حوالی، پیشنهادهای به پیشنهاد های ویراست شد، ۲۳:۵۴ همین حوالی، نام آقای شولتس در دو مورد از “شولتز” ویراست شد، ۲۳:۵۶ همین حوالی. منتشر شده از محتوای اپ Keep Notes مرتبط به Google.com در Android توسسط گوشی Nokia 3.2 عدم دسترسی به اینترنت و نقدینگی، دسترسی به اینترنت اشتراکی از گوشی خانوم والده ی ما حوالی چند دقیقه پیش از ساعت ۲۱:۳۱ ممکن شد، ۰۰:۱۵ شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ همین حوالی.

گمان می‌بریم اگر علاقه به کلیسا در شهر اودسا چنین هجمی نمی‌داشت هدف موشک قرار نمی‌گرفت با اینکه به گمان رسیدن تسلیحات از راه دریا هدف آقای پوتین بوده است، گمان می‌بریم دست کم موضوع فرمانده مستقیم در این قبیل موضوعات(ساختار موشکی مسکو) که به گمان ما مورد تحدید بودند مرتفع شده باشد با این حال گمان نمی‌بریم دست رسی آقای پوتین به ساختار ارتش هنوز به تمامی قطع شده باشد. باغستان شهریار 14:46 دوشنبه 5 اردیبهشت 1401. به گمان موضوع فرمانده تهدید نیست، اینکه چرا ما در خصوص شخصی آبان(سرباز) چنین موضوعی را نشر داده‌ایم گمان نمی‌بریم بی ارتباط به الاغ بودن جامعۀ حاضر و درک بالای الاغ زیر سایۀ مساجد باشد، بلا نسبت الاغ، نَه ما را لک لک‌ها از سیّارۀ دیگر آورده‌اند، ما توریستیم و اینها همه مقصّر، بلا نسبت لک لک و سیّارۀ دیگر و توریست. 14:53 همین حوالی. “شخص” به پیش از “آبان” افزوده شد، 15:02 همین حوالی. به گمان موضوع فریب فرمانده(صحنه سازی از تحدید شدن) و دریافت رشوه، هر سه مورد دیپارت تمایل ماست، 15:08 همین حوالی. به گمان آقای اوپراتور سایت موشکی تحدید به خروج از محل شده‌اند، با تحدید همسر ایشان از محلّ مدیریّت موشک خارج گردانده شده‌اند و سپس توسّط افراد دیگری فرمان شلّیک توسّط کلید(گویا) صادر شده و با تحدید از نو آقای اوپراتور مقرّ موشک را به محل بازگردانده‌اند. 15:13 همین حوالی. به گمان این داستان سُرایی نیز از تاثیر جامعۀ الاغ خزئبل پرست می‌جوشد بلا نسبت الاغ، به گمان خیانت داشته‌اند بی شرفان، ساختمانی مسکونی را حقیران رذل به بهانۀ سلاح هدف گرفته‌اند، 15:27 همین حوالی. آیا به چنین حجمی از خشونت در کلام نیاز است، آیا گمان چنین محتمل نیست که ساکنین چنین مراکزی در میان نبرد به دشمن بپیوندند و این نوعی پیشگیری است، چند دقیقه برای تشخیص مناسب و نا مناسب نیاز است، اگر چنین گمانی باشد چه مرزی برای ما عبور از مناسب به نا مناسب را با وجود علم و آگاهی و اشراف توجیح می‌دارد، 15:55 همین حوالی.

به گمان کار گروگانگیری و قتل فوتبالیست اوکراینی و والدین ایشان در اطراف کیو پایتخت اوکراین کار نیروهای وابسته به آقای مدمدو بوده است که به نقل از آنچه به گمانمان رسید با سی کالبد دیگر دفن شده‌اند، باغستان شهریار، ۰۰:۳۸ سه‌شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۱.

با فرض مناسبت شرایط گمان می‌بریم حضور ما در اوکراین مناسب باشد در این ایّام. ۱۷:۳۷ یکشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۰. به نظر سایت وزارت خارجهٔ اوکراین همینطور سفارت اوکراین در تهران دچار مشکل است. ۱۹:۳۶ همین روز.

مایلیم هزینهٔ مقتضی در خصوص پناهجویان اوکراینی در کشورهای همسایهٔ اوکراین تامین گردد، گمان نمی‌بریم امکان رجعت ایشان در کوتاه مدّت میسّر نگردد. ۲۱:۴۷ جمعه ۶ اسفند ۱۴۰۰.

,