موضوعات اخیر

مشکل اندروئید منظر، دو


به گمان اپ‌هایی چون نقشهٔ یاندکس و تپسی به عمد دچار سنگینی گشته‌اند، احتمالاً برای از دست دادن مخاطب، ضلع شمالی میدان آزادی، ۱۴:۴۸ یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۰.

حذف شدن peeling از اپ reminder، عدم دسترسی به دستهٔ کریتیکال و ایمپورتانت، حذف دوّم نیز در این فاصله صورت گرفته است بعد از تعریف مجدّد، در تاریخچه سه peeling انجام شده ثبت است، حذف به صورت تغییر وضعیّت به انجام شده انجام گرفته است، ما پیشتر یک مورد را حذف داشته‌ایم که گویا در عوض حذف راهی قسمت انجام شده شده است. باغستان شهریار، ۰۹:۴۴ یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰. تغییر وضعیّت به انجام شده در peeling از نو اتّفاق افتاده است، ۱۰:۰۶ همین روز.

بعد از ظهر حوالی ساعت شانزده پس از عزیمت ما به سمت سفارت اوکراین و اطّلاع و تصویر برداری از مدارک مورد نیاز جهت عزیمت به اوکراین گوشی اندروئید ما برای دقایقی دچار هنگ سیاه شد، نه کلید پاور در آن فعّال بود و نه به لمس و اثر انگشت پاسخ می‌داد، احتمال داشت با نگه داشتن کلید پاور و خاموش و روشن داشتن موضوع بر طرف می‌شد امّا ترجیح ما بر صبر در آن خصوص بود که گمان می‌بردیم مقطعی و مرتفع شونده است. ۲۲:۲۴ دوشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۰.

آدرس فید ریاست جمهوری از نو از لیست اعلان‌های فیدخوان RSS savvy حذف شده است. ۱۸:۲۲ سه‌شنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۰.

گویی برای مدّتی طولانی صفحه روشن مانده باشد که پیشتر به این موضوع برخوردیم و اثر آن برای چند ساعت باقی و سپس برطرف گشت، اکنون امّا برای مدّتی در فضاهای خاکستری به نظر اثری از فضای مدیریّت ویرایشگر وردپرس نقش می‌بندد که ساختگی به گمان می‌رسد. ۱۸:۱۷ یک‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.