مشکل دروئید Droid شخص منظر، دو 2

تعداد پاراگرف: 6

در رسیدن پیامک نو گاهی پیامک تازه رسیده که حاوی رمز عبور برای اتتصال به برخی سایت ها همچون My.Gov.Ir است پشت پیامکی که پیشتر رسیده پنهان می گردد و برای دسترسی از نو لیست پیام ها گشوده می شود، در Twitter.com نیز شبیه این موضوع بوده است که با بستن نوتیفیکیشن با کشیدن به کناری از نو همان نوتیفیکیشن به لیست اعلان ها افزوده شده است، در تیتر نوشته “مشکل اندروئید منظر، دو” به “مشکل دروئید شخص منظر، دو 2” ویراست شد، در ویراست نسخه ی یک این نوشته که به نا مناسبت ویراست شده بود پیشتر چرا که بلوک هایی در آن به گمان توسسط آقای محسن رضایی دچار خطا شده بودند و مایل بودیم تا رسیدگی به همان شکل باقی بمانند کلید شیفت برای کپی بخشی از تیتر نوشته از کار افتاده بود که به گمان کار همسر آقای بیل گیتس بود، در خصوص خطای نسخه ی قبلی این نوشته به گمان آقای اسحاق جهانگیری نیز موثثر بودند، “که” “کا” نوشته شده است به گمان با دستبرد شخص یا اشخاصی وابسته به آقای روحانی، به نظر پیامی با دلگرمی به آقای مسعود بارزانی برای ما ارسال شده است از شخص یا اشخاصی که هنوز در منظور استعاری صدای شکستن گردن آقای خامنه ای به گوششان نرسیده است یا دست کم تصویر وضعییت آقایان بایدن، پوتین و شی چین پینگ به ذهنشان، هنوز مشکل عدم نمایش نمایشگر چشمک زن تایپ در آغاز خط موجود است و تقریبا در میان حرف نخست نمایان می گردد، 11:18 جمعه 1 مهر 1401 سپتامبر 23 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار. Twitter.com مربوط به گذشاه است خاصه دوران گبضه ولی مورد پیشخوان دولت مربوط به هم امروز بود، 11:31. اختلال در ذخیره با غیر فععال شدن کلید ذخیره که گویی منتظر زدن ساعت از جانب ما و اجرا بوده باشند، همسر آقای گیتس، 11:33.

به گمان اپ‌هایی چون نقشهٔ یاندکس و تپسی به عمد دچار سنگینی گشته‌اند، احتمالاً برای از دست دادن مخاطب، ضلع شمالی میدان آزادی، ۱۴:۴۸ یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۰.

حذف شدن peeling از اپ reminder، عدم دسترسی به دستهٔ کریتیکال و ایمپورتانت، حذف دوّم نیز در این فاصله صورت گرفته است بعد از تعریف مجدّد، در تاریخچه سه peeling انجام شده ثبت است، حذف به صورت تغییر وضعیّت به انجام شده انجام گرفته است، ما پیشتر یک مورد را حذف داشته‌ایم که گویا در عوض حذف راهی قسمت انجام شده شده است. باغستان شهریار، ۰۹:۴۴ یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰. تغییر وضعیّت به انجام شده در peeling از نو اتّفاق افتاده است، ۱۰:۰۶ همین روز.

بعد از ظهر حوالی ساعت شانزده پس از عزیمت ما به سمت سفارت اوکراین و اطّلاع و تصویر برداری از مدارک مورد نیاز جهت عزیمت به اوکراین گوشی اندروئید ما برای دقایقی دچار هنگ سیاه شد، نه کلید پاور در آن فعّال بود و نه به لمس و اثر انگشت پاسخ می‌داد، احتمال داشت با نگه داشتن کلید پاور و خاموش و روشن داشتن موضوع بر طرف می‌شد امّا ترجیح ما بر صبر در آن خصوص بود که گمان می‌بردیم مقطعی و مرتفع شونده است. ۲۲:۲۴ دوشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۰.

آدرس فید ریاست جمهوری از نو از لیست اعلان‌های فیدخوان RSS savvy حذف شده است. ۱۸:۲۲ سه‌شنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۰.

گویی برای مدّتی طولانی صفحه روشن مانده باشد که پیشتر به این موضوع برخوردیم و اثر آن برای چند ساعت باقی و سپس برطرف گشت، اکنون امّا برای مدّتی در فضاهای خاکستری به نظر اثری از فضای مدیریّت ویرایشگر وردپرس نقش می‌بندد که ساختگی به گمان می‌رسد. ۱۸:۱۷ یک‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰.