احوال شخص منظر در ترکیه

تعداد پاراگرف: 33

نزدیک یک هفته است که در Gebze(گبضه) ساکن شده ایم، دسترسی به رومینگ خط دچار مشکل است، دسترسی به بانک ملی، و خدمات همراه اول مسدود است، پیامک های رمز دوم و دیگر پیامک ها از گوگل و اینستاگرام یا شرکت هایی که از آن طریق احراز هویت دارند دچار مشکل است، با وجود اینکه رومینگ خط با شماره ی 09100064580 فعال شده. 00:00 پنج شنبه 25 اسفند 1401 مارس 16 2023 Gebze گبضه.

با تاکسی به ایستگاه مترو گبضه، خط مارمارای، از آخرین ایستگاه شرقی(گبضه) به آخرین ایستگاه غربی(هالکالی) و از آنجا با اتوبوس به فرودگاه، چنین چیده شده، در مترو هستیم تازه راهی شده اند یکی دو ایستگاه، عدم دسترسی به نقدینگی، ۰۸:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ آگوست ۶ ۲۰۲۲. “مارمارا” به “مارمارای” ویراست شد، در مترو، مددتی هست از زیر دریا عبور شده است، “راهی شده است” به “راهی شده اند” ویراست شد، ۱۰:۲۶ همین حوالی. “هالکالی” به گمان در معنای حلقه دار است، هالکا همان حلقه ی سُریده در زبان ترکی استانبولی به گمان می رسد، ۱۰:۲۹ همین حوالی. از انتهای مترو ایستگاه هالکالی برنامه در عوض اتوبوس به تاکسی تغییر یافت تا فرودگاه، ۱۰:۴۶ همین حوالی. دلیل تغییر به تاکسی تاخیرمان در برنامه عنوان شد از جانب خانوم والده، در مسیر فرودگاه داخل تاکسی، ۱۰:۵۸ همین حوالی. در فرودگاه پس از گرفتن کارت پرواز آب نیم لیتری بیست لیر خریداری شد، مناسب بود پیش از حرکت باشد، دو روز پیشتر آقای والد ذکور خبر خرید بلیت را گفتند و اینکه فردا(روز گذشته) به بازار برویم خرید داشته باشیم، خانوم والده هم استانبول بودند و تنها بودیم در گبضه، خشم گرفتیم و به قطع تماس انجامید، در پیامی بلا نسبت گوساله پرسیدیم آیا مناسب است گوساله خطابشان زنیم شبیه آنچه چند روز پیشترش دخترشان را خطاب زدیم، از شبهایی یادشان آوردیم که تبخال ترسشان را در چند شب در قبرس در باغستان شهریار کشیدیم و شبی که پس از ما همان ساعت نیمه شب به درمان کوید رفتند، و حوالی پیش از صبح گفتیم اگر نا مناسب می انگارند معذرت خواهی داریم و زمانی بعد پرسیدیم با کدام پول قرار بود که بازار برویم، به هر حال در فرودگاه از دختر آقای والد، همسرشان(داماد) و خانوم والد ذکور کارت واکسن خواسته شد ولی نه از شخص منظر، ۱۲:۳۶ فرودگاه استانبول. ۱۲:۴۵ قطع اینترنت، گم شدن خانوم والده و دخترشان، پاسپورت داماد پیش ایشان، خشم، ما هم در همین اطراف، در ورود نخست به فرودگاه خانوم والده از زیر گارد پارچه ای داخل صف شدند مثل نوبت گرفتن در صف نانوایی، کمی جدا شدیم، البته با تکرار گرفتن پاسپورت کمی با صدای بلند، در انتقال مضمون هنوز به گمان نا مناسبت هست، در پرواز نیز جدا خواهیم بود، ۱۲:۵۰ فرودگاه استانبول. به گمان آقای والد زمان بردن اجباری ما به کمپ اجباری ترک اعتیاد از وجود کنگره ی شصت اططلاع داشته اند، ۱۳:۰۹ هنوز سوار هواپیما نشدیم. دقایقی قبل در فرودگاه پرند(آقای امام خمینی) فرود آمدیم، به ساعت تهران ۱۸:۱۲ همین روز.

گویا بلیت برای فردا پیش از ظهر تهییه شده است، پیشتر به گمان حوالی سیزده تا پانزده مطرح شده بود، اینگونه خانوم والده مطرح داشتند که هفت صبح “باید” از این بلا نسبت طویله بیرون زنیم، به منظور فرودگاه استانبول از گبضه حدودا طبق تجربه ی پیشین بیش از یک ساعت و ربع یا یک ساعت و نیم فاصله هست، به گمان دختر کوچک آقای رئیسی طرح قتل ما را در حال پیاده سازی هستند. 18:02 جمعه 14 مرداد 1401 آگوست 5 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

نقل از نوشته ی اوکراین نوشته شده دقایقی قبل “از ایالات متتحده ی آمریکا مهمانی رسیده است چند روز قبل که چند سال بورسیه داشتند در دانشگاه، پسر دایی، برای دیدار خوانه ای گرفته اند در استانبول و نزدیک بیست نفر آنجا ساکن شده اند، هدیه ای برای ما رسیده بود از ایشان، هندزفری Samsung سامسونگ گالاکسی پاد پرو بدون سیم که درون گوش می رود نه از نوع کلاسیک که در گوش می ماند، اوول قصد به فروش داشتیم قیمت گرفتیم و شرایط مالیات نامناسب قیمتی نزدیک یک پنجم بالاترین ها بود برای کالایی که درب آن گشوده نشده است، گشودیم و متوججه شدیم درون گوش می ایستد با پلاستیکی که آن را کیپ می دارد که شاید خودرویی هم بزند متوججه صدا نشویم، خانوم والده را گوشه ای جدا صدا زدیم و از خانوم والده خواستیم در تنهایی صدا زده تشککر داشته و به عودت برسانند با توضیح همین موضوع که داخل گوش است و ما از تصویر متوججه نبودیم و گشوده ایم، اوول خانوم والده شروع به امتناع داشتند که عیب است و این قبیل و رسید به آنجا که به گوش آمد خودشان را در نظر دارند، خشم گرفتیم که خواهیم پرسید، بعد دوباره صدا زدیم خانوم والده را و در گوشه ای خانوم والده را گفتیم برنامه ای برای پرسیدن از پسر دایی نداریم و شماره ی واتس آپ پسر دایی را پرسیدیم که اگر نیاز داشتیم در دسترس باشد و خانوم والده گفتند که دارند”، 20:04 پنج شنبه 13 مرداد 1401 آگوست 4 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. در جارچی(بازار) گبضه 200، 600 و 400 لیر قیمت هایی بود که مطرح شد، به گمان دو روز پیشتر قدمی زده بودیم، در سایت hepsiburada.com و akakce.com برای رنگ سیاه که گرانترین رنگ بود 2،329 دو هزار و سیصد و بیست و نه لیر قیمت گذاشته شده بود، در دیجیکالا نزدیک کمی بیش از سه ملیون تومان قیمت مطرح بود. راه استانبول طولانی به نظر رسید، در این سه ماه به گمان تنها یک فقره که برای شارژ سیم کارت قبرس رفته بودیم گذری به استانبول نشده است، سیم کارت قبرس شارژ نشد در مرکزی ترین نمایندگی Turkcell که در دسترس بود با وجود ثبت نام Turkcell بر روی سیم کارت، دریا را هم ندیدیم، یک بار قدم زنان بعد از ظهری مسیری به سمت دریا گرفتیم که میان راه بازگشتیم، نبود اینترنت و برخورد نا مناسب در کلام مربوط به یکی جوان در قهوه خانه ای از فاصله ی چند متری با لحنی لوده به خنده پیش دوستانشان که ما را یاد آدرس نا مناسب به پرسنده گفتن تبریز انداخت، به هر حال بازگشتیم، منظور قدم زدنی بود که انجام گرفت، ما دلیل آن برخورد را در مساجد دیدیم این لانه های فساد و انحراف نه آن جوان، 20:49 همین حوالی.

خانوم والده پاسپورت ما را جهت ارسال تصویر پاسپورت برای آقای والد برای خرید بلیت خواستند، بلیت گویا برای شنبه است، پاسپورت در اختیار ایشان قرار گرفت. 09:59 پنج شنبه 13 مرداد 1401 آگوست 4 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. “پاسپورت منظر” به “پاسپورت شخص منظر” و “پاسپورت ما” ویراست شد، 10:02 همین حوالی.

در خصوص اقامت با پاسپورت در تارا(ترکیه) از فلتا(ایران) چنین مطرح شده بود که در سه ماه خروج از تارا ضروری است که به نظر همین موضوع نیز نیاز به بررسی دارد، در روزهای اخیر از جانب خانوم والده به گوش ما رسانده شده که در نزدیکی احتمالا عازم فلتا(ایران) هستیم، دقایقی قبل نیز از جانب خانوم والده مطرح شد که احتمال حرکت در روز شنبه ی پیش رو را در نظر داشته باشیم. 01:28 پنج شنبه 13 مرداد 1401 آگوست 4 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. خاموش شدن گوشی هات اسپات باعث شد از نوشته ی دیگری به عنوان ویرایشگر بهره ببریم و در همان نوشته ابتدا به نامناسبت ذخیره شد و سپس به این نوشته(احوال منظر در تارا) منتقل شد و یکی ذخیره به نوشته ها بدون ویراست محتوا تحمیل شد که نوشته را در لیست به مورد نخست می رساند، نوشته مربوط به آقای مارادونا و موضوع فوت ایشان که به گمان قتل و کار آقای برلوسکونی بوده است بود، 01:49 همین حوالی. “شنبه” به “شنبه ی پیش رو” ویراست شد، 01:50 همین حوالی.

احوال منظر در تارا، دست کم در این حممام وان کوچکی هست که اگر سر پا دست باز نشود در آن بدون برخورد به دیوار و شیشه های کشویی که همچون درب در گوشه ی وان در کنج حمام تعبیه شده اند دوشی گرفتن میسسر است، کفشور وان به ترتیبی است که آب در آن به کندی تخلیه می شود، اگر این موضوع همه گیر باشد و اغلب اجرا شود به نظر بهانه ی آن حفظ انرژی است بدون انتخاب که مجرای کفشور تنظیم گردد امما به گمان هدف خوردن وقت اشخاص و اتلاف عمر آنهاست. عدم دسترسی به اینترنت، لحظاتی قبل خانوم والده رسیدند امما از نو قصد خروج دارند، در این لحظات اینترنت موجود شد امما مایل نیستیم اکنون را به این وضعییت تعجیلی آلوده سازیم، نوشته شده در لپ تاپ در ویرایشگر WordPress در 15:30 چهارشنبه 12 مرداد1401 آگوست 3 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. گوشی را گذاشتند و رفتند، گفتند لازم نیست امما گمان نمی بریم چنین باشد، این قبیل این اواخر گمان شده، احتمالا تاثیر تلاش برای کج داشتن مسیر نقل و انتقال دارایی منظر به سمت والدین منظر است. 15:44 همین حوالی.

از زمان حضور در گبضه تا حال حدود یک بسته فندق حرارت دیده را در سطل زباله انداخته ایم، از ماه ها شاید قبل در باغستان شهریار هر آن قسمت از نان که حرارت دیده و رنگ آن عوض شده و به زردی و سرخی و سیاهی رسیده جدا ساخته ایم تا به زباله بی افتد، بارها آنچه به زباله انداخته ایم توسسط این بلا نسبت گوساله‌(خانوم والده) از سطل زباله بیرون آورده شده است که دست کم باری از جانب آقای والد نیز سر زده، گاهی شاید دقیقه ها در در آوردن حفره های لواش و تافتون وقت گذاشته ایم، در سنگک و برری گاهی با چاقو تمام روی آن را جدا ساخته و به زباله انداخته ایم، در نان تست تمام جدار آن را، و گاهی مانع انداختن به زباله شده اند و گفته اند باشد در بشقابی جدا تا استفاده ببرند یا برگردانیم به ظرف نان، در شیرینی جات همین طور جدا ساخته ایم، نان خامه ای را به کل به منظور زباله از خامه جدا ساخته ایم، این دو روز برای ما تحفه از تبریز و اردبیل سوغات آجیل آورده اند که بلا نسبت گوساله اگر این گوساله های زبان دراز نزدیکمان نبودند شاید همه ی آن را که به گمان آغشته به حرارت بودند به زباله می انداختیم، وقتی مشغول کندن پوست سیب زمینی آب پز بودیم و دور ریختن آن به ما از جانب خانوم والده گفته شد بگذاریم در بشقاب تا بخورند و این روییه تا همین اواخر ادامه داشت که به گمان سر منشا این موضوع بر طرف شده بود، 15:22 دوشنبه 10 مرداد 1401 آگوست 1 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. چند وقتی هست نزد ما خوردن گوشت و نان تعطیل شده است، سیب زمینی آب پز با سیب یا میوه ای اگر یافت شود به گمان مناسب می آید، اواخر گمان برده ایم که انجیر نیز در رفع خشکی مزاج مناسب است که به نظر سیب زمینی باعث خشکی مزاج است، چرندیات اطراف فلتا(ایران) زیاد بر زبان است والدین نیز که بلا نسبت نجاسات زبان به نجاست دارند و تار و پودشان دروغ است لا جرم راستشان نیز از اهممییت ساقط است، 15:37 همین حوالی. نسکوئه و کورن فلکس، کمی شیرین است یکی از ذززت و دیگری به نظر پوکه ی کاکائویی می رسد، قیمتی نسبتا مناسب روی هم نزدیک معادل صد و بیست سی هزار تومان با برند نستلله که چند وعده ی غذاست، شاید چهار پنج روز مداوم بتوان خورد. چند روز پیش طبق روال گرایش به آشغال در این اشخاص دست کم نزدیک ما متفررقه خریده بودند کورن فلکسی ساخت تارا(ترکیه) که به نظر زباله رسید و البتته به سردردش نمی ارزید و رها ساختیم نزد خودشان. 15:45 همین حوالی. و شور، آجیل دست کم اردبیل، دیگری هم که از تبریز است شنیدیم گویا آتش دیده است امما نَه گمان که مناسب باشد اکتفا به آن حرف، بر آنیم بسنجیم، 02:25 سه شنبه 11 مرداد 1401 آگوست 2 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

این بار دو عدد آبجوی توبُرگ نیم لیتری خریداری شد، در مجموع حدود 53 لیر چیزی نزدیک یک صد هزار تومان، 22:39 چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱ جولای ۲۷ ۲۰۲۲ بلا نسبت طویله، گبضه. موضوع نامناسبی قرائت کنتور اینترنت مربوط به دقایقی قبل پیش از ویراست نوشته ی اوکراین و سلامت در پاراگراف قبل اشاره شده است، 22:41 همین حوالی.

در خصوص اینترنت آزاد و کنتور قفل شده قرائت نا مناسب بوده است، ما نیز در قرائت بعدی نا مناسب تشخصی گرفته ایم و در نهایت از دیروز حوالی عصر به اتمام رسیده و در بند احتمالاتیم، به هر ترتیب چند ساعتی هست قصد نوشتن این موضوع را داشتیم که مستقیم نوشته شد بدون استفاده از دفترچه ی گوگل(Keep Notes) در گوشی شاید تا حضور ذهن را بسنجیم، گاهی این ترتیب انجام گرفته است و جملاتی یا افکاری گریخته اند، 22:26 چهارشنبه 5 مرداد 1401 جولای 27 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

یکی دو روزی بود که خانوم والده می گفتند گویا شمارشگر کنتور حجم اینترنت دچار هنگ و سکون شده است گفتیم شاید نا مناسبتی در تشخیص بوده، گویا امروز روز سووم است، بررسی شد به نظر روی رقمی نزدیک پنج هزار و یک صد و اندی مگابایت مانده است و البتته اینترنت بر قرار است، پس از کش و قوسی خرید سیم کارت به نام یکی از نزدیکان خانوم والده برای ما منتفی شد، در هنگام تهییه ی همین منبع اینترنت به ما نیز پیشنهاد رسید که رد داشتیم، در دو سه روز گذشته جوششهایی از ما جهید مبنی بر تهییه همراه با میزانی از خشم که امروز در نهایت نتیجه به عدم تمایل رسید، البتته این موضوعات پیش از بررسی مصرف کنتور خط بود، به هر حال عدم دسترسی به نقدینگی که راه خروج را بسته و رسیدن چند میهمان وضعییت حسساسسییت ما را ملتهب ساخته و از دیشب آب ریزش بینی و حسساسسیت اود داشته است. به نظر سرویس بانک مللی از خارج از فلتا(ایران) قطع بود و از امروز صبح امکان دسترسی فرآهم شده است، برای گشودن بانک مللی در روزهای گذشته از رومینگ استفاده شده است، هر بار در صورت تمرکز استفاده تنها بر این موضوع به نظر نزدیک کمی بیش از دویست کیلو بایت مصرف داشته است تنها برای خواندن موجودی حساب، گمان می بریم هزینه ای بیش از سه هزار تومان برای هر مگابایت لحاظ شده در همراه اوول دست کم در مواقعی در اییام اخیر. 15:03 دوشنبه 3 مرداد 1401 جولای 25 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

در وضعییت دسترسی به اینترنت تغییری حاصل نشده است، امروز نیز پیش از ظهر دقایقی متتصل بود و احتمالا این حوالی نیز پس از دقایقی قطع گردد، گویا دست کم تا دو روز آینده اوضاع به همین ترتیب است دست کم با این شرایط ما، گویا قرار است مودمی وایرلس تهییه گردد با هزینه ی ثابت ماهیانه به نام شخصی از نزدیکان از خانوم والده، 21:49 شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱ جولای ۲۳ ۲۰۲۲ بلا نسبت طویله، گبضه.

در روزهای اخیر به رادیو و تلویزیون هایی از نقاط مختلف دنیا سر زده ایم و برخی سریال ها در یوتیوب همچون “راز بقا” و ” آفتاب پرست” که به نظر باعث مصرف حجم بالایی از اینترنت شده است، از دیشب دسترسی به اینترنت قطع شده، دقایقی پیش از ظهر فرصت به دست رسید که نوشته ی “والدین منظر” ویرایش گشت، 22:38 جمعه 31 تیر 1401 جولای 22 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

مشکل خواندن فایل صوتی در ویندوز که با Groove Music که بر روی لپتاپ نصب بود و Media player مربوط به Windows بررسی شد که در هر دو دچار مشکل بود، پیشتر نیز به این موضوع در پلییر Telegram برخورده بودیم، در روزهای گذشته پس از دانلود فایل صوتی از کانال آقای دکتر سروش در Telegram بررسی شد و کارا بود امما اکنون در نبود و قطعی اینترنت از کار افتاده است، به گمان در یک هماهنگی آقایان احتجام بوسنی و هرزگوین و اردوغان و همسران ایشان به ترتیبی تنظیم شده برای امروز که برق برود و پست چی به درب این بلا نسبت طویله بیاید و زنگ در نزند و تماسی با خانوم والده ی ما گرفته شود و ایشان بلا نسبت گوساله و بز همچون بز سر در اتاق ما فرو برند و تشریف فرما شوند و با گفتن درب را ببند نفهمند و برای بستن درب فریادی بشنوند و بروند، هات اسپات هم دقایقی بعد قطع گردد، 12:39 چهارشنبه 29 تیر 1401 جولای 20 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. در باغستان شهریار نیز به این گمان رسیده بودیم که گروهی مشغول رساندن برخی موارد از قبیل سفارش به عنوان مثال اجناس تولید تارا(ترکیه) و از این دست هستند و ایشان هم در شبکه های مجازی مشغول، البتته تحدید و ارعاب ایشان نیز به گمان رسیده است، اینکه چه میزان از این موضوعات جهت رسیدن به ما بوده به گمان مناسب به بررسی است، 12:45 همین حوالی. و با فرض اینکه چنین گمانی مناسب باشد و بخشی غیر مرتبط به ما به پندار برسد احتمالا به گمان برسد که این یعنی باقی بخش ها که جهت رسیدن به ما نبوده از درجه ی اهممییت ساقط است و مجریان آن از همین حالا مشغول شلنگ تخته باشند، 12:52 همین حوالی. نوشته شد در Notepad مربوط به ویندوز و ناپسند افتاد و در مرورگر گشوده شده ی ویرایشگر WordPress مربوط به دامنه ی Gardun.ir و در Notepad ذخیره شد و این حوالی به انتشار رسید، به نظر برنامه ی مطرح شده با پشتیبانی خاخام اعظم کنیسه ی اعظم نیویورک بوده است، 15:14 همین حوالی. در حوالی پس از قطع اینترنت بودیم که موضوعی به گمان رسید، بلا نسبت گوساله آیا مناسب است برای عدم معذرت خواهی از یک گوساله از موضوعی در تنگنا و عذاب بمانیم، رفتیم و در ابتدا از خانوم والده بابت صدای بلند عذر خواستیم و شبیه چنین مطرح داشتیم که اگر ساختمان به کل آتش گرفت و زمین به هم خورد چنان وارد اتاق نشوند، از نو متوججه نشدند و کار بالا گرفت و صدا بالا رفت و مضامین شبیه چنان که اگر زمین دهان هم گشود و آسمان به زمین آمد و از این قبیل از پشت درب اعلام دارند، آمدیم و چشمی به خواب سپردیم که عنوان داشتند گویا هات اسپات فععال است، به نظر از دور نیز چنین زمزمه ای مطرح داشته بودند در لحظاتی پیش از آن. 15:19 همین حوالی. ایشان سالها خویش را در مسیر نگهدارنده ی ارتباط ما و والدین گرفته اند تا مبادا مستقل بوده باشیم حال در پی قطع ارتباط بودن گمان نمی بریم به گمان به تناسب راه یابد مگر چون کنده شدن مناسب پاره ای از وجود امما چه طور گمان به راه یافتن نبریم آنجا که به گمان به تمام با خویش می برد. 15:25 همین حوالی. “بیرون شو” به “درب را ببند” ویراست شد، 15:33 همین حوالی.

آنچه بر ما گذشت در شب گذشته و امروز که به نظر هنوز پایان نیافته است، شاید بیش از یک سال پیشتر در خودرو سخنرانی مربوط به آقای دکتر سروش در پخش بود و اوولین بار در آنجا بود با واژه ی مستسقی آشنا شدیم، استسقا، مضمونی شبیه چنین بود، نوشیدن آب تا مرگ، شخص مستسقی آنقدر آب می نوشد تا جان سپارد، از نیمه های شب برنامه چنین بود اما نه به منظور مرگ بلکه شستشویی با آب که هم فال باشد و هم تماشا، به جذب آنچه به گمان نا مناسب است دفع گردد و سیستم داخلی شسته شود، و تا طلوع خورشید آب نوشیدیم تا به گمان بالاخره به گمان خویش در مدیرییت امن خانوم نیوشا ضیغمی و آقای علی خامنه ای رسیدیم، منظور نوشیدن بود نه رسیدن امما چون گمان به آن بردیم سه جرعه کوچک خوردیم و موضوع را بستیم، آن قدر آب به کجا رفته، حوالی صبح گویی بیهوش باشیم به خواب رفته بودیم شاید یکی دو ساعت، باز آمدیم و از نو به خواب رفتیم، گویی آزمونی بود برای سنجش یادآوری خاطرات ما که ببینند آیا چیزی در یاد مانده، ولی چه فایده، ما فقط نا خوش بودیم، به هر حال با این همه دفع از دیشب تا حال هنوز سیستم دفع مایعات هشدار صادر می دارد در بدن، به نظر در فیلم نگهبانان کهکشان شخصییتی هستند که گویا با اقتباس از آقای خامنه ای نوشته باشند، خانومی با دو شاخک به ایشان کمک می داشتند تا به خواب روند، به هر ترتیب گویا دیروز و امروز ما توفیری نه چندان اندک داشته است، 17:36 جمعه 24 تیر 1401 جولای 15 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

به گمان پیشتر در مورد تلاش به داشتن فاصله از آقای والد و خانوم والده اشاره شده است، به هر حال در این اییام و پیشتر از آن در باغستان سعی چنین است که در مسیر نفَس و صورت ایشان نباشیم و امورات با فاصله انجام گیرد، اگر خانوم والده در آشپزخانه باشند منتظر می مانیم تا کار ایشان تمام فارغ از اینکه چه میزان به طول بی انجامد، در این خصوص سخن هم به میان آمده و مطرح شده، از ایشان هم خواسته شده زمانی که در آشپزخانه ایم یا منتظر بمانند یا پیش از ورود به اططلاع برسانند تا ما خارج شویم و ایشان هر قدر خواستند به کارشان برسند، دیروز صبح گویی خواسته شده باشد از ایشان و مستقیم وارد آشپزخانه شدند، خشم ما به فریاد رسید که از نو بایستی تمامی این ظروف که برای صبحانه مهییا ساخته این بشوریم، به هر حال، دسترسی به اینترنت ما دیروز قطع شد، همان موقع مطرح داشتیم و امتناع ورزیدند، امروز نیز ما مطرح نساختیم، در گوشی Nokia 3.2 مواردی بود که به نظر بی خود فععال بودند، تمامی نرم افزارهای نصب شده از کار در پشت صفحه منع شدند و دسترسی آنها به اینترنت قطع شد مگر زمان اجرا، در حال آزمایش رومینگ اینترنت همراه بودیم و مصرف چنان بود که در چند ثانیه شارژ به اتمام می رسید، به هر حال دیروز رفتیم سراغ نرم افزارهای سیستم، پیشتر نیز به این مورد رسیده بودیم، در گوشی هایی که روت نشده اند نرم افزارهایی که غیر فععال سازی آنها سیستم را از کار نمی اندازد برای غیر فععال سازی در دسترسی هستند و باقی قابلییت غیر فععال سازی ندارند، به هر حال غیر فععال سازی تقریبا هر آنچه مقدور غیر فععال شدن بود باعث شد گوشی بوت نشود و ریستارت کارخانه بخورد، وقتی ریستارت شد در بارگزاری متوججه شدیم برای به کار افتاد نیاز دارد به اینترنت وای فای متتصل شود که این مورد دست کم به گمان در HTC و HUAWEI و XIAOMI و Sony نبود امما در NOKIA بدون اتتصال به اینترنت وای فای گویی گوشی گوشی نیست و به خودی خود به درد نمی خورد. 21:56 پنج شنبه 23 تیر 1401 جولای 14 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. منتشر شده از فایل txt در ویندوز، عدم دسترسی به اینترنت و نقدینگی، دسترسی به اینترنت اشتراکی از گوشی خانوم والده، لپتاپ DELL مدل Latitude 7480 Corei7 7840 cori7 در 16:13 جمعه 24 تیر 1401 جولای 15 2022 همین حوالی. “باغی” به “باقی” ویراست شد، 16:14 همین حوالی.

احوال منظر در تارا(ترکیه)، در خصوص نوشته ی پیشین مربوط به سه روز پس از ترور آقای شینزو آبه که روز نوشتن نوشته روز سووم اشاره شد احتمالاً روز چهارم مناسب است چرا که روز سووم از زمان شنیدن خبر در نظر گرفته شده در حالی که گویا روز پیش از آن نزدیک پیش از ظهر حوالی ساعت یازده به وقت ژاپن اتتفاق افتاده و حوالی ساعت هفده به وقت ژاپن به صورت رسمی مطرح شده است، فاصله ی زمانی توکیو با وقت تارا(ترکیه) ۶ ساعت است، توکیو +۸ ساعت از گرینویچ در فاصله است، در این اییام فاصله ی تارا(ترکیه) و فلتا(ایران) یک و نیم ساعت است، ۱۹:۲۸ سه شنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۱ جولای ۱۲ ۲۰۲۲ بلا نسبت طویله، گبضه. بین “تیر” و “1401” بدون فاصله بود که یک فاصله ایجاد شد، منتشر شده از محتوای اپ Keep Notes مرتبط به Google.com در Android توسسط گوشی Nokia 3.2 عدم دسترسی به اینترنت و نقدینگی، دسترسی به اینترنت اشتراکی از گوشی خانوم والده، لپتاپ DELL مدل Latitude 7480 Corei7 7840 cori7 در 22:03 همین حوالی. “در خصوص نوشته ی پیشین مربوط به” به حوالی ابتدای نوشته افزوده شد، 22:05 همین حوالی.

تقریبا دو روز است بارانی ملایم می بارد که دیروز بعد از ظهر برای دقایقی به بارانی نسبتا شدید بدل شده بود، از دقایقی قبل خورشیدی هر چند دم غروب پرتویی رساند، گویی در حوالی استانبول ۱۵ تیر که بگذرد زمستان آغاز می شود، از فوت آقای شینزو آبه سه روز می گذرد، این روز سووم است، به گمان در خصوص خشک شدن شرایط در عراق آقای خامنه ای پشتیبانی آقای سیستانی را دارند تا به عنوان سنگری ثابت کویری بسازند و آقای مقتدی صدر به عنوان نیروی نا منظظم هر جا گرهی بود احتمالاً با تحدید و تطمیع و حذف بر طرف سازند، اگر در مسیر بر طرف سازی موضوع خشک ماندن خاک عراق مشکل باشد گمان می بریم تحت مدیرییت امن گرفتن آقای مقتدی صدر موضوع را تا حدود مناسبی بر طرف سازد، ۲۰:۰۹ یکشنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۱ جولای ۱۰ ۲۰۲۲ بلا نسبت طویله، گبضه. سطح دار و دسته ی آقای خامنه ای را در فرو دست پنداشتیم، به گمان در فلتا(ایران) قدرتی در اختیار ایشان نیست امما روحانیون و تاثیر اییام گذشته زمان طلب می دارد، در خصوص نیروهای خارجی هم قطار با آقای خامنه ای چه وابستگان چه نیروهای مستقل به گمان در نهایت تا چهل و هشت ساعت در لحن کلامشان تغییر فاحش روئت گردد اگر تا این زمان نبوده است و اگر در خصوص شخصی چنین نگشته باشد احتمالاً مسیری را از تقاطعی جدا ساخته اند که با زاویه است از موضوع مددعیان سلسله ی آقای ابراهیم، در خصوص آقای اردوغان به گمان پشتیبان خارجی ایشان کسانی هستند که از آقای خامنه ای حمایت دارند و این پشتیبانی تا حدودی به ترتیبی ناگزیر به این حوالی هدایت می شود، ۲۰:۱۶ همین حوالی. مایلیم ریختن خون حیوان در ملا عام ممنوع گردد، ۲۰:۲۵ همین حوالی. “ذبح” به “ریختن خون” ویراست شد، ۲۰:۲۸ همین حوالی. اگر در مسیر برپایی سفارت افا(اسرائیل) در تهران مشکل باشد به گمان تحت مدیرییت امن گرفتن آقای سیستانی آن را بر طرف می سازد، ۲۰:۵۲ همین حوالی. منتشر شده از محتوای اپ Keep Notes مرتبط به Google.com در Android توسسط گوشی Nokia 3.2 عدم دسترسی به اینترنت و نقدینگی، دسترسی به اینترنت اشتراکی از گوشی خانوم والده، لپتاپ DELL مدل Latitude 7480 Corei7 7840 cori7 در 21:25 همین حوالی. “در فرو دست دیدیم” به “در فرو دست پنداشتیم” ویراست شد، 21:29 همین حوالی. در “موضوع گشایش مسیر آب از تارا(ترکیه) را تا حدود مناسبی بر طرف سازد” قسمت “گشایش مسیر آب از تارا(ترکیه)” از بخش تحت مدیرییت امن گرفتن آقای مقتدی صدر جهت بر طرف سازی خشکی زمین در عراق حذف شد، کاشت درخت و کشیدن آب از دریا به گمان در دسترس است البتته گمان نمی بریم مطرح نداشتن موضوع با تارا(ترکیه) مناسب باشد و گمان نمی بریم مطرح نشده باشد، شرط در صورت وجود مشکل در مسیر رفع خشکی خاک در عراق به بخش تحت مدیرییت گرفتن آقای مقتدری صدر افزوده شد، 21:41 همین حوالی.

احوال منظر، تارا، چهار پنج جفت جوراب بود به نظر پیش از عظیمت به گبزه در باغستان شهریار که ناپدید شدند و دو جفت ماند، از این نا پدید شدن ها در قاشق کوچک و وسایل هم گاهی به گمان می رسید از جانب این بلا نسبت گوساله ها آقای والد و خانوم والده، در روزهای گذشته سه چهار باری بی خبر به تک جوراب های ما گویا توسسط خانوم والده شسته شده، امروز به بررسی پیش از خروج انگار گربه شوری همان بوده که در آمده، هر دو جفت، آب گرمکن هم بسته است برای شستن، بلا نسبت طِویله طویله ای ساخته اند اینجا، یک کلید خرج روشن داشتن آب گرمکن است در این بلا نسبت طویله، بلا نسبت کرره خر و تویله و گوساله بماند در جیب کرره خران مددعی تویله و گوساله هایشان، گذشتیم از امروز. ۱۷:۲۲ سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ ۲۸ جون ۲۰۲۲ بلا نسبت طویله، گبضه. خانه و منزل گفتیم بلا نسبت موارد و جفتک اندازانشان شروع داشتند به جفتک پراکنی، ۱۹:۵۰ همین حوالی. “منزل” به افزوده ی اخیر افزوده شد، ۱۹:۵۴ همین حوالی. در باغستان شهریار در بالکن روشویی بود که آنجا شستن جوراب را مرتفع می ساختیم، در آن بلا نسبت تویله دو دستشویی بود و ما از فرنگی بهره نمی بردیم که مشترک نباشد که نزدیک ایشان بود، هفته ای دو هفته ای حممامان عقب می افتاد و می افتد که تا حدد امکان کمتر معذذب بمانیم، اینجا هم یک دستشویی و حممام حکایت ناچاریست و گویا خانوم والده ی دلسوز نگران پول برق و آب هستند برای انداختن جوراب به لباسشو، در روشویی دستشویی هم گمان نمی بریم مناسب درآید، ۲۰:۱۴ همین حوالی. منتشر شده از محتوای اپ Keep Notes مرتبط به Google.com در Android توسسط گوشی Nokia 3.2 عدم دسترسی به اینترنت و نقدینگی، دسترسی به اینترنت اشتراکی از گوشی خانوم والده، منتشر شده در لپ تاپ DELL مدل Latitude، اینترنت پس از سه بار گفتن، دو بار همچون خدمت رسیدن و یک بار با فاصله در دسترس قرار گرفت، دقایقی پس از 22:10 سه شنبه 7 تیر 1401 28 جون 2022 منتشر شد که به دلیل احضار لپ تاپ تاریخ نخورده تحویل آقای والد ذکور گشت، ایشان در اواخر باغستان شهریار به ما نزدیک می شدند و ما فاصله می گرفتیم و می گفتند که چه شده مگر از ما می ترسی، به گمان حکایتی از نقل قول می رسید از دار و دسته ی آقای خامنه ای امما چه اهممییتی داشت، 01:38 چهار شنبه 8 تیر 1401 29 جون 2022 بلا نسبت تویله، گبضه. “بماند در جیب صاحبان کرره خر تویله و گوساله هایشان” به “بماند در جیب کرره خران مددعی تویله و گوساله هایشان” ویراست شد، 01:56 همین حوالی. “بلا نسبت کرره خر و صاحب طویله” به “بلا نسبت کرره خر و تویله” ویراست شد، 02:00 همین حوالی. لنگر(anchor) html با عنوان “except-of” به این پاراگراف افزوده شد جهت آمدن مستقیم بر این پاراگراف در صورت افزودن پیوند خارجی به این نوشته با هدف این پاراگراف، 03:27 همین حوالی.

احوال منظر، تارا، به همراه خویش خطوط همراه ایرانسل، رایتل و همراه اوول را داریم و هر سه شرایط رومینگ فععالی دارند امما هیچ یک دسترسی به اینترنت را مقدور ما نداشته اند، در روزهای نخست لحظاتی اینترنت ایرانسل با اعتبار نزدیک سی هزار تومان وصل و قطع گشت که موضوع نیز که یافتن آدرسی در نقشه بود به ثمر نرسید، برقراری تماس نیز به نظر در حالت رومینگ در ایرانسل دست کم دچار مشکل است، استناد از همان روز از روزهای نخست گبضه. ۱۴:۳۶ سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ ۲۸ جون ۲۰۲۲ خانه گِبضه. “اعتبار” به پیش از “سی هزار تومان” افزوده شد، ۲۰:۲۴ همین حوالی. منتشر شده از محتوای اپ Keep Notes مرتبط به Google.com در Android توسسط گوشی Nokia 3.2 عدم دسترسی به اینترنت و نقدینگی، دسترسی به اینترنت اشتراکی از گوشی خانوم والده، منتشر شده در لپ تاپ DELL مدل Latitude، اینترنت پس از سه بار گفتن، دو بار همچون خدمت رسیدن و یک بار با فاصله در دسترس قرار گرفت، 22:10 سه شنبه 7 تیر 1401 28 جون 2022 بلا نسبت تویله، گبضه.

فشار آب در شیر آشپزخانه و حممام که با توالت یکی است از حدود دو یا سه روز گذشته در آشپزخانه و احتمالا دیروز یا پریروز در روشویی حممام کم شده است ه ترتیبی که در آشپزخانه شستن یکی لیوان با آب باریکی شاید ده بیست ثانیه دست کم برای ما طول بکشد، صداهایی در روزهای گذشته می آمد از کارهایی که والد ذکور ما در حممام و آشپزخانه به انجام می رساندند، به نظر شیر کوچک دیگری در کابینت بسته باشند، در این اییام که استفاده از اینترنت اشتراکی خانوم والده مقدور شده سعی شده تعیین اتتصال آن حذر شود، هر زمان باشد اتتصال صورت می گیرد تا دو شب پیش که در حال اصلاح برخی موضوعات در دامنه های Personally.ir و Sarif.ir و Gaedun.ir بودیم که به نظر به عمد در آخر شب قطع شد، گویا سپرده باشند، به هر ترتیب اعلام شد و گوشی روشن گشت و هات اسپات فععال شد، دامنه ی Personally.ir به وضعییت مناسب رسید، خطهای درشت زیر لینک در دامنه ی Gardun.ir حذف و کادر جستجو از نظر استایل ویراست شد امما دامنه ی Sarif.ir هنوز دچار مشکل است با وجود ایجاد تغییراتی در آن شب از نو به نظر دچار دست درازی شده است. 16:40 دوشنبه 6 تیر 1401 ماه جون 27 2022 خانه Gebze گبزه تارا(ترکیه). تاخیر انتشار به دلیل قطع اینترنت، 16:58 همین حوالی. “چند دقیقه” به “ده بیست ثانیه” ویراست شد. 18:00 همین حوالی.

نزدیک به حدود سه روز است برق دچار مشکل است، پریروز برای زمانی رفت، دیروز در ساعات پایانی چندین بار قطع گردید و در نهایت بدون برق به خواب رفتیم، امروز تا شاید یکی دو ساعت پیشتر نیز برق قطع بود، به گمان امروز حوالی پنج یا شش صبح با زمان محللی برق موجود بود، 13:04 دوشنبه 6 تیر 1401 ماه جون 27 2022 خانه Gebze گبزه تارا(ترکیه).

جدا از چند روز نخست که خمیر دندان همراه داشتیم باقی مددت بدون خمیر دندان مسواک شده، دست کم دو خمیر دندان بیرون انداخته شده و یکی به بایگانی کمد روشویی توالت رفته است، هنوز بدون سموکر(سفید دارنده) نیافته ایم و زمانی پیشتر از جستجو دست کشیدیم، در یکی از فروشگاه ها خمیری کلاسیک ساخت تارا(ترکیه) موجود بود که گویا با گمان به یاری حضور ذهن از حوالی سال ۱۹۳۴ مشغول تولید نوعی خمیر از مشتققات شاخه ی مسواک هستند که خریداری نشد، گمان بردیم در راستای هدف فاشیستی چنین ترکیبی از خمیر دندان ها ایجاد شده و این میان تولیدی داخلی چنین موجود، نا پسند افتاد، ۱۲:۱۲ پنج شنبه ۲ تیر ۱۴۰۱ خانه Gebze گبزه تارا(ترکیه). دو مورد خرید خویش بود و آن یک مورد توسسط خانوم والده به دست رسیده بود، بایگانی از نظر ماست وگر نه در دسترس است، عدم دسترسی به نقدینگی و استفاده از اینترنت اشتراکی از هات اسپات گوشی خانوم والده، ۱۲:۲۹ همین حوالی.

احوال منظر در تارا(ترکیه)، اندکی خونریزی در روده ی بزرگ، این روزها بیسکوییت رولی با مغز کرم فندق و نارگیل و این قبیل دستمان رسیده بود همینطور شکلات صبحانه که ترکیبی به نظر از پرتغال داشت، نان و پنیر زرد که به نظر مناسب بود و سیب که مرتتب نبودنش شاید بی تاثیر نباشد، شیرینی جات و کالباس و سوسیس، قطعی گاز پخت را نا مقدور ساخته، گمانی از خشکی مزاج، تاثیراتی از تعدادی بلا نسبت گوسفند همچون فضله ی گوسفند مرتبط با ماشین های ساخت چانا(چین)، نشستن روی مبل راحتی و ریش خند بر تپش قلب ارباب رجوج در حین گذر از طبقات ادارات فلتا(ایران)، چند ساعتی نشستن روی مبل این گمان را رساند، ارباب رجوع به گمان مناسب است، این گمان پس از کنکاشی و چالشی بر موضوع به گمان نشست که اگر فرد در رجوع به بخشی خارج از دایره ی اختیار خویش از به گمان کم کاری از خویشش است و در رجوع به خویش است تنها بی اراده به اصلاح و با زبان دراز در گلایه، چنگ زدن آقای شی جین پینگ، همسر آقای Devlat bahcali رییس حاضر حزب MHP که به گمان به همراه فرزندان(دست کم یک آقا پسر و یک دختر خانوم به ترتیب رویت) و منشی خائن از آب در آمدند و در شراکت با آقای اردوغان هستند، چنگ زدن آقای شی جین پینگ، آقای اردوغان، آقای پوتین، خانوم ملکه ی انگلیس، آقای بایدن، همسر آقای موسوی نخست وزیر آقای خمینی، همسر آقای خاتمی(احتجام پیشین)، آقای خمینی(یادگار امام)، خانواده ی آقای هاشمی رفسنجانی و آقای رییسی احتجام حاضر در استعاره از آن چه به فاضلاب رفت به جداره ی روده و کنده شدنش به نظر باعث خونریزی شده بود، گمان نمی بریم روده برای جذبْ پوسته ی خود را چنان به خوراک بچسباند که در جدا شدن کنده و باعث خونریزی گردد، به گمان وزارت کشور دست کم از جانب آقای رییسی در اختیار آقای موسوی نخست وزیر آقای خمینی قرار گرفته است با اختیار تام در حدد احتجام، اگر مایل بودید به ما بپیوندید و آنچه در نظر دارید با ما در میان بگذارید در خصوص جلوگیری از جابجایی نقدینگی منظر یا انتقال دارایی منظر اگر موضوعی طرح شده یا تلاشی صورت گرفته یا کاری به انجام رسیده آن چه بوده است، ۱۶:۲۹ جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ خانه Gebze گبزه تارا(ترکیه). اندکی به خونریزی افزوده شد، ۲۲:۵۵ همین حوالی. گمان بردیم به اندک اساره نشده و “کمی” بود و جایگزین شد، ۲۲:۵۹ همین حوالی. “دست مان” به “دستمان” ویراست شد، ۲۳:۰۱ همین حوالی. “همچون فضله ی گوسفند مرتبط به ماشین های ساخت چانا(چین)” افزوده شد، ۲۳:۰۷ همین حوالی. “ادارات فلتا(ایران)” در بخش گذر از طبقات و تپش قلب و مبل راحتی افزوده شد، ۲۳:۰۹ همین حوالی. در “ارباب رجوع به گمان کناسب است” املای “مناسب” اصلاح شد، ۲۳:۱۲ همین حوالی. “همسر رییس پیشین حزب ج ه پ” به “همسر آقای Devlat bahcali رییس حاضر حزب MHP” ویراست شد، ۲۳:۲۲ همین حوالی. “فرزان” در بخش مربوط به آقای دولت باهچلی به “فرزندان” ویراست شد، و “(دست کم یک آقا پسر و یک دختر خانوم به ترتیب رویت)” افزوده شد، ۲۳:۲۷ همین حوالی. منتشر شده از محتوای اپ Keep Notes مرتبط به Google.com در Android توسسط گوشی Nokia 3.2 عدم دسترسی به اینترنت و نقدینگی، دسترسی به اینترنت اشتراکی از گوشی خانوم والده ی ما حوالی چند دقیقه پیش از ساعت ۲۱:۳۱ ممکن شد، ۲۳:۳۱ همین حوالی. “اگر مایل بودید آنچه مدد نظر دارید با ما در میان بگذارید” به “اگر مایل بودید به ما بپیوندید و آنچه در نظر دارید با ما در میان بگذارید” ویراست شد، منظور از “مدد نظر” “مدِّ نظر” بوده است، ۱۹:۳۴ شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ همین حوالی.

پس از عظیمت از باغستان شهریار در دسترسی به ابزار هوشمند متوججه شدیم که تمامی گذرواژه و حساب های کاربری از حساب ما در مرورگر Firefox حذف شده است و استفاده از آن مرورگر پس از اندک زمانی متوققف شد، احتمالا هفته بیشتر پیش. احتمالا نزدیک به پیشتر از یکسال پیش گاهی حرکاتی را در عنوان ورزش به انجام می رساندیم، یک بار به نظر بدون نرمش انجام بشین و پاشو روی پنجه باعث گرفتگی رگ یا چنین وضعییتی در کشاله ی ران شد، گاهی این گرفتگی و تیر کشیدن رگ به ترتیبی بود که شاید شبی نفس از درد آن بالا نمی رسید و تا دو سه روز ادامه داشت، به گمان می رسید به همسر و دو تن از دختران آقای Sylvester Stallone هنرپیشه ی نقش نخست فیلم Rocky، اریتره، ساختار پزشکی آفریقا، اسلام و عزاداری آقای حسین نیز مرتبط می نمود، به هر حال پس از چندین اوج و فرود آن که گاهی سبب می شد در تابستان چند لایه لباس برای گرم نگه داشتن بپوشیم کمی سکون گرفت، از وقتی در این حوالی نشستن گرفته ایم به نظر درد بخش اسلام گویا شکوفا شده باشد، گرفتگی البتته نه تا آن حد، به نظر تاثیر نازکی پوشش کف که اکنون به فرشی و تشکی که شاید روی هم به دو سه سانت نرسد و رطوبت و سرما نیز هست، اینجا امما پس از مطرح داشتن موضوع آقای غلامرضا جلالی به نظر تاثیری از آقای امپراطور ژاپن نیز در این گرفتگی می رسد، شاید فیزیو تراپی بتواند کمرنگش سازد یا به کل بر آن التیامی نهد، آقای جلالی اگر مرتفع گردند به گمان موضوعاتی بسیار برون خواهد جهید، 00:53 چهارشنبه 25 خرداد ۱۴۰۱ خانه Gebze گبزه تارا(ترکیه). “دو سانت” به “دو سه سانت” ویراست شد، “آقای” به پیش از “امپراطور” افزوده شد، ۰۱:۲۹ همین حوالی. بخش”همسر و دو تن از دختران آقای Sylvester Stallone هنرپیشه ی نقش نخست فیلم Rocky،” افزوده شد که احتمالاً مورد نخست است، موضوع اسلام در این حوالی و آقای امپراتور ژاپن امروز در همین ساعات به گمان رسیده است امما باقی موارد تقریبا به همان اییام باز می گردد، ۰۱:۴۴ همین حوالی. “اریتره، ساختار پزشکی آفریقا،” به پس از بخش مرتبط به آقای Stalone منتقل شد، ۰۱:۴۷ همین حوالی.

امروز گویا بدون خبر آمده و شیر گاز را پلمپ داشته اند، نشنیدیم پس از ارسال پیامکی که گویا خبر از آمدن کارشناس برای وصل به نام گاز رسانده بود برای امور مرتبط آمده باشند، 19:29 دوشنبه 23 خرداد 1401، منزل Gebze گبزه تارا.

پیشتر در خصوص تمایل خویش به داشتن ارتباط نزدیک با خانوم سما سیاحی سخن به میان آمده است که گمان نمی بریم مناسب باشد، پیش از مطرح شدن این تمایل گمان به قصد جان خویش در ایشان یا بودن ایشان به عنوان وسیله ای برای حذف ما برده بودیم، مایلیم ایشان تحت مدیرییت امن قرار گیرند و مجموع جزا در خصوص ایشان اجرا شود همینطور در صورت موجود بودن شخص مشکل ساز در خصوص هر شخص مشکل ساز، در این اواخر ایشان اددعایی از شرایط سننی داشتند نزدیک به سی و سه سال و عدم ازدواج، چند روز پیشتر یکی دو روز پیش از دوری از اینترنت اخیر مسیری تحدیدی از ثبت احوال به گمان رسید در راستای دستبرد به اوراق هوییت احتمالاً برای جلوگیری از بیرون آمدن مشکل از موضوع سنن مطرح شده، دو روز پیشتر که اینترنت برای ساعاتی بیش از یک روز تقریبا قطع بود به نظر دلیل یا از دلایل آن انتشار استوری از جانب خانوم رامانا سیاحی بود که گزارشی دیگر از سال و سن داشتند، در سالهای پیشتر کلمه ای از جانب آقای والد ما به ما رسیده است احتمالاً بیش از یک بار با عنوان انگل که گمان می بریم دست کم یک بار در اسلامشهر استان تهران آن به فرمانی از خانوم والده ی خانوم را مانا سیاحی جوشیده است، پیشتر گمان به دخلالت خانوم والده ی خانوم رامانا سیاحی در موضوع کارواش نیز برده ایم، روزی که در کارواش متصددیان اددعا داشتند ماشین را به صفر کارخانه در تودوزی درب ها برسانند و سخنی از ما بدون صحبت از قیمت شبیه چنین مطرح شد که ببینیم چه به انجام می رسانید، بعد از چند دقیقه دستمال سابیدن به درب با گمان به یاری مساعدت حضور ذهن نزدیک دویست و پنجاه هزار تومان طلب داشتند و در تو دوزی نیز به گمان تفاوتی مناسب با اددعا ایجاد نشده بود، از پرداخت سر باز زدیم، چند نفر بر سر ما ریختند، دست چپ تقریبا به سمت بیرون از کتف جنبید، گویا به قصد تجاوز ما را به سمت اتاقکی در کنار حیات می بردند که برای هشدار مشتی نه چندان محکم به بیضه های فرد رو به رویی زده شد که به نظر همگی منصرف شدند، نیروی انتظامی رسیدنی طولانی داشت، وقتی دست از کتف بیرون می کشیدند فریادی در حیات ماشین شویی از ما بیرون شد امما نه از درد بلکه به هدف هر آنکه بیرون از آن فضا بود که در چنین مواقعی از گرما دردی نیس نمی شود و البتته فریاد به نظر بی تاثیر نیز نبود در حاضرین، به هر حال با هفتاد هزار تومان در کلانتری موضوع خاتمه یافت و آقای افسر مرا گفتند که دیگر آنجا نرو، ما نیز از موارد چیزی مطرح نداشتیم و از ما نیز پرسیده نشد چرا دست خویش گرفته ایم، آن روز ما را دعوت داشته بودن برای دیدار با خانوم رامانا سیاحی، به آدرسی در شمال تهران، کوچه ای بود، سر کار بودیم، آدرس اشتباه بود امّا به شکلی کع گویا پلاک مورد نظر پریده بود و پلاک بعدی بود، به هر حال اگر پلاکی می بود نیز به گمان ما زنگ درب منزل نمی زدیم، سر زمان آنجا بودیم و ویدئویی منتشر ساختیم با مضمونی از امان امان از دست شما که کنایتی از شیطنت داشت، آن اییام در دفتر مسافرتی کوچکی در پاساژ نور اسلامشهر که مربوط به آقای والد ما بود مشغول به کار بودیم، در آن روز فالی نیز به روال احوال آن روز ها زدیم و بیت آخر چنین آمد، به وصل دوست گرت دست می دهد یک دم برو که هر چه مراد است در جهان داری، بعد تر این گمان بر ما رسید که موضوع تجاوز پیش از رسیدن ما نیز مطرح بوده است تا درس عبرتی شود، Gebze گبزه شرق استانبول 11:26 شنبه 21 خرداد 1401.دست چپ بود آن که از کتف جنبید، 11:41 همین حوالی. آخرین بیت از غزل نخست سمت راست صفحه ی گشوده شده از دیوان آقای حافظ، در آن زمان به گمان تمام روی خودرو با قیمتی نزدیک ده هزار تومان شسته می شد، شاید حدود شش سال پیشتر، 12:15 همین حوالی. رو به روی پاساژ میلاد نور بانک پاسارگادی در نبش بود، در کوچه جنب بانک پاسارگاد بود به موازن خیابان زر افشان اوولین کوچه در سمت راست(شرق) خیابان زرافشان، بیست تا سی متر داخل کوچه دست چپ کارواشی بود که این اواخر به گمان دایر بود، پاساژ میلاد نود تقریبا در تقاطع جاده ی اصلی اسلامشهر و سرِ نوری قرار دارد، به گمان در آتش سوزی بانک ها بانک پاسارگاد مطرح شده نیز طعمه ی حریق شده بود، این گمان کمی به نظر سست است امما بانک مللی در شرق همین بانک را گمان می بریم تصویر پس از سوختنش را به خاطر داریم، در آن روزها جمله ای شبیه چنین مطرح داشتیم که حتتی یک نا بینا نیز دست خود را نمی بُرَد، در باغستان شهریار تنها شعبه ی بانک پاسارگاد سوخته بود، 12:28 همین حوالی.

احوال منظر، گاز بدون وصل رسمی اتتصال گرفته بودند و فلکه ی آن را گشوده بودند، از روز اقامتِ ما هنوز منوال رسمی گاز بر قرار نشده است، در یکبار مراجعه ی کارشناس گاز، ما را از حضور منع داشتند که مبادا به موضوع اشاره داشته باشیم، به هر حال به نظر اشکالاتی مطرح شده بود و کما بیش مرتفع گشت، روز گذشته گویا قرار به بازدید دوباره بوده است و پیامک آن به شماره ی معررفی شده از جانب آقای والد ما رسیده است که به نظر پس از دو روز هنوز از حضور کارشناس خبری نشده است دست کم تا این ساعت و گمان نمی برم پس از این نیز برای امروز باشد، Gebze گبزه شرق استانبول ۱۹:۲۲ پنج شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۱. منتشر شده از محتوای اپ Keep Notes مرتبط به Google.com در Android توسسط گوشی Nokia 3.2، دیروز برای لحظاتی اینترنت موجود بود و در مجموع از پریروز تا ساعات اخیر در امروز دسترسی به اینترنت قطع بوده است، گاز هنوز به صورت رسمی برقرار نشده است و کارشناس موضوع نرسیده است، Gebze گبزه شرق استانبول 14:27 جمعه 20 خرداد 1401.

آنچه در ادامه آمده است نوشته مرتبط به امروز و منتقل شده از نوشته ی احوالات منظر است، “گمان می بردیم تن سپردن به این سفر بدون ورود به نزاع حتتی از نوع لفظی آن به بروز رساندن شکلی از انعطاف بوده است البتته در زمان مطرح شدن دوز سووم کوید خشم گرفتیم و موضوع را به کل لغو شده در نظر گرفتن را عنوان داشتیم که دیگر مطرح نشد، به هر ترتیب به گمان در نظر دیگر شخص یا اشخاص موضوع نمود دیگری داشته است یا دست کم به گمان چنین اددعا یا تظاهر دارند که عدم انعطاف ما سبب چنین نتیجه ای به شکل این سفر بوده است، گبزه استانبول 12:15 دوشنبه 9 خرداد 1401. “ما” از پیش از گمان می بردیم از ابتدای نوشته حذف شد، خارج از منزل در فضای سبز پشت ساختمان در تیر رس هات اسپات، ۱۳:۱۱ همین حوالی.”، سر رسید فضای میزبانی نیز یازدهم برج است که در نوشته ی منتقل شده به نظر حوالی هم امروز مطرح شده است، 23:51 همین حوالی.

گاز هنوز متتصل نشده است، به نظر اتتصال آن به بعد از تعطیلات شنبه و یکشنبه در تارا(ترکیه) موکول شده است، گبزه استانبول 23:24 جمعه 6 خرداد 1401.

خانه از اسباب تهی است، با زیر اندازی نازک بر زمین سپری شده این مددت که شاید شب های پایانی این وضعییت باشد، گویا آب شیر به تمامی قابل شرب نیست و در مغازه ها فروخته می شود در ظرف های پنج لیتری، اینکه چرا همان هزینه در مخزن شهری اجرا نمی گردد و مستقیم به دست شهروند نمی رسد احتمالاً مناسب به بررسی است، سوخت تاکسی که ما را رساند گویا مازوت بود و به گمان هنوز زیر ساخت مناسب صنعت خودروهای برقی پیاده نشده است، در آن میان به گمانمان چنین رسید که از دلایل عدم موففقییت آقای ایلان ماسک در احداث کارخانه در تارا(ترکیه) آقای اردوغان بوده اند، گبزه استانبول ۰۰:۲۴ جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱.

برق حوالی پیش از ظهر و ظهر امروز متتصل شد، گاز هنوز برقرار نشده است، امروز فرصتی به دست رسید برای قدمی زدن در حوالی Gebze که به گمان غلظت تاثیر مددعیان سلسله ی آقای ابراهیم بالاست، ما گمان نمی بریم شفقتی در این خصوص باشد، به گمان نگاه ملکی به زن که گویی دارایی شخص به ترتیبی خارج از اختیار شخص زن است در فضای فکری جاری است، پیشتر خبری به گمان رسیده است از آقایی که بعد از طلاق با اسلحه در مسیر خانوم سابق خویش پیدا شده بودند در تارا(ترکیه) که گمان می بریم از تاثیرات همین فضاست که به نوعی خشونت را در غالب اسامی و ظاهری که احساسات را تحت تاثیر قرار دهد همچون غیرت و این قبیل به خورد خلق می رسانند همینطور با تبلیغات بالا در خصوص احترام به والدین و بوسیدن دست ایشان و از این دست به شکلی راه تداوم این قبیل نگرش را هموار می سازند، گبزه استانبول ۲۳:۰۴ پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱. در خصوص مشروبات الکلی تفاوتی چنان ندیدیم در نگاه مردم کارسْ(از شرقی ترین نقاط تارا(ترکیه)) و مردم این حوالی، گویی از نوعی انکار و درگیری با موضوع نشات گرفته باشد که مجرایی گردد برای موضوعاتی دیگر، همه جایی نمی فروشند و آنجا که فروخته می شود به گمان تاریک است و در فضایی همچون نهان، ۲۳:۲۸ همین حوالی. “به مشروبات الکلی” از پس از “نگاه مردم این حوالی” در انتهای سخن آن قسمت به ابتدای آن بخش به شکل “در خصوص مشروبات الکلی” منتقل شد. ۲۳:۴۲ همین حوالی.

در ادامه ی موضوع احوالات منظر، دسترسی ما به اینترنت پایدار نیست، یک سیم کارت که متعللق به ما نیست که گاهی در دسترس قرار می گیرد و شبها احتمالاً اغلب در دسترس است، هزینه ی خرید سیم کارت بالغ بر مبلغی نزدیک هفتصد هزار تومان است، به نظر افت ارزش لیر در سالهای اخیر تاثیر گذار بوده است که گمان می بریم با پیروی از روش آقای خامنه ای و آن نگرش در این حوالی نیز اجرا می گردد به دست آقای اردوغان و هم قطاران ایشان، گویی به گمان گروگان گرفته شده باشد تارا(ترکیه) نیز همچون فلتا(ایران) با این حال تفاوت در خصوص آزادی به گمان بسیار است، گنزه استانبول ۱۴:۳۱ پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱.