شبکهٔ چهار، کانال تلویزیونی

تعداد پاراگرف: 6

مایلیم مراجع نرم افزاری و تصویری استفاده شده در شبکۀ چهار(کانال تلویزیونی) در انتهای هر محتوای پخش شده و در سایت تشریح گردد. باغستان شهریار، 14:39 شنبه 27 فروردین 1401.

مسابقهٔ نامناسبی به نظر می‌رسد مکعّب اعداد، شبکه به عنوان افزوده شد، باغستان شهریار، ۱۳:۴۲ سه‌شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۰.

بیش از بیست ثانیه طول زمان تبلیغ گمان می‌بریم نامناسب است. ۱۷:۱۹ سه‌شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۰.

در عوض مضمونی چنین که قصّه‌های هزار و یک شب قطعا مربوط به زبان مقصد ترجمه نیست شاید مناسب باشد چنین بهره بردن از زبان که احتمالاً ماخذ نخست قصّه‌های هزار و یک شب یکی از زبان‌های بومی این منطقه نبوده است، به گمان ما بر زبان راندنش نیست سخت می‌گردد که به گمان محتمل می‌رسد دست کم ورود قصّه‌ایی، شاید این از تاثیرات به گمان ما غلط منحرف احتمالاً قابل به ضنّ و گمانی در محتمل دانستن ملحد بودن به نام اسلام باشد. ۱۴:۳۷ چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰.

مایل نیستیم از کادر محجّبه و میهمان محجّبه در شبکه چهار بهره گرفته شود، همینطور مجریانی که ستون فقراتی خمیده دارند. ۱۴:۳۶ پنج‌شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰.

پیشتر از سایت ir24.ir پنل پیامکی خریداری شده است جهت ارسال انبوه پیام امّا به نظر پنل دچار مشکل است و امکان ارسال پیام مقدور نمی‌گردد. ایشان پیش از پویش سرور زحمت میزبانی سایت‌های این مجموعه را بر عهده داشتند و هنوز محتوای برخی از سایت‌ها نزد ir24.ir بلوکه شده است. همین لحظه سایت ir24.ir عدم ارائهٔ خدمات میزبانی را در صفحهٔ نخست اعلام می‌دارد. به نظر شما دلیل عدم ورود شبکهٔ چهار به این موضوع و معرّفی مستقیم Nesby.ir چیست.