سفر شخص منظر

تعداد پاراگرف: 4

مایلیم سفری به تمامی ممالک و کشورهایی که در حکومت آنها نقشی از نظام سلطنتی موجود است داشته باشیم همینطور هر مُلک و کشوری که دست کم نظام مستقلل قضایی بر پایه ی وتوی شخص نامزد از جانب شخص شهروند بر قرار نشده و به ساختار و اجرا نرسیده باشد و در صورتی که در مسیر موارد مذکور بودند شخصی مشکل ساز مجموع جزا در خصوص ایشان به اجرا برسد، تیتر نوشته از “سفر منظر” به “سفر شخص منظر” و اسلاگ نوشته از “viewpoint-travel” به “mr-viewbase-travel” ویراست شد و این ویراست بر دسته ی مرتبط در نام(فارسی) و اسلاگ نیز اعمال شد، 12:05 یکشنبه 27 شهریور 1401 سپتامبر 18 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار.

و بلاروس، سوئد، بریتانیا و ژاپن، گمان می‌بریم دست کم یک سفر به کشورهای سلطنتی موروثی یا نیمه مشروطه و از این دست مناسب باشد. باغستان شهریار، ۲۲:۳۹ یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰.

گمان می‌بریم هر وسیلهٔ نقلیه و شرکتی مناسب جهت سفر به مسکو مناسب است. میدان حر، ۱۴:۳۵ یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰. برای به جهت ویراست شد، نقلیهٔ به نقلیه اصلاح شد، ۱۴:۳۹ همین روز و حوالی.

مایلیم بستر سفر ما به مسکو با هواپیمایی هما فرآهم آید همینطور مایلیم دیداری داشته باشیم از کیف اوکراین، دمشق، کابل، بوینس آیرس، اورشلیم، اریتره، میانمار، گوئیانا، نیجریّه، کُره، ونزوئلا، پایتخت ایالات متّحدهٔ آمریکا، صنعا. باغستان شهریار، ۰۰:۰۵ یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰. صنعا افزوده شد، ۰۰:۲۱ همین روز و محل.