حساب شبکه ی اجتماعی شخص منظر

تعداد پاراگرف: 17تعداد فهرست: 5

حساب Mibocommunity در Instagram از حالت ساسپند خارج شد، Refacty دچار مشکل کپچا بود در آخرین آزمون، در خصوص اسامی Mibo و Misa و Dino و از این قبیل همراه Community مایل بودیم اسامیی استفاده شود که برای دیگران مزاحمت نباشد در آن دوره که برای ارسال پیام معررفی سایت به اصناف و اشخاص از آن بهره می بردیم یا پیش از آن جهت پیگیری مراکز و اشخاص در Instagram جهت آشنایی با وضعییتی هایی خارج از فضاهای حکومتی به عنوان مثال در سوریه، 17:34 یکشنبه 27 شهریور 1401 سپتامبر 18 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار. “اسامی” به “اسامیی” ویراست شد، 17:39.

در ادامه ی پاراگراف پیشین که امروز در خصوص حساب های بلوکه شده ی اینستاگرام مطرح شد حساب Coexistian از وضعییت Suspend خارج شد، مراحلی معررفی شده بود که معررفی آدرس ایمیل و شماره تلفن در آن بود، در ابتدا هم به گمان مراحلی در نظر بود که در منظور استعاری لگدی بر اساس آن میز زده شد، منظور از غلط دنیا آمدن شرایطی است که پشیمان شدن از به دنیا آمدن به اطرف ذهن این اشخاص نرسد چه برسد به خطور به آن، 22:17 جمعه 25 شهریور 1401 سپتامبر 16 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار. مورد سووم از حساب های از دم نیست Celmbly است، 22:18. آیا ما مزخرف می گوئیم، آیا کلام ما در مجموع هزینه ای را بالا می برد، آیا به شبیه به چنان انجامی با ملحققاتش نخواهیم پرداخت، به شرایطی که شاید پشیمانی هم به ذهن نرسد از رعب و وحشت اتمسفر فضا، 22:32. “آیا کلام ما هزینه ای را بالا می برد” به “آیا کلام ما در مجموع هزینه ای را بالا می برد” ویراست شد، 22:45. پیشتر نیز در اینستاگرام با این موضوع مواجه بوده ایم که کپچا نمایان می شود در کادری کوتاه قامت که گزینه ها مشخخص نیستند، بن بست، احتمالاً مناسب باشد چنین انگاشتن که هست آقای زاکر برگ از آن شخص منظر است، ۲۳:۲۱. و همسر آقای زاکر برگ، ۲۳:۲۵. در خصوص فرآیند خروج از ساسپند Mibocommunity است، ۲۳:۴۱. در هشت مورد بعدی توققف به همین ترتیب بود، به گمان در پنج مورد کادر کوچکتر از کپچا و در سه مورد عدم لود کپچا و نمایش خطای عدم لود درویید Droid در آن کادر کوتاه قد، ۰۰:۴۵. غیر فععال شدن کلید ذخیره برای لحظه یا لحظاتی اندک، ۰۰:۴۶.

در ادامه ی پاراگراف پیشین که امروز در خصوص حساب های بلوکه شده ی اینستاگرام مطرح شد و در موازات سخن به گذر واژه اشاره شد در جا به جایی از Edge به Chrome به گمان برای جستجو در عوض Instagram.com تنها Instagram نوشته شده است، گاهی در ایجاد تغییر در نام کاربری به صورت دستی گذر واژه ای ذخیره شده که آدرس آن به جای آدرس کامل به صورت Instagram نوشته شده که همین در بازیابی در صورت داشتن .com همچون مورد اخیر باعث فقدان در نتایج جستجو شده است، 15:04 جمعه 25 شهریور 1401 سپتامبر 16 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار.

ده حساب کاربری شخص منظر در اینستاگرام بلوکه شدند، فهرست در ادامه آمده است،

 • Becapoly
 • Celembly
 • Coexistian
 • Fimention
 • Likby
 • Mibocommunity
 • municipalitly
 • Negofel
 • Refacty

نه مورد نوشته شد، مورد دهم روئت نشد و به خاطر نرسید، دیروز در جا به جایی پسورد میان Edge مربوط به ماکروسافت و Chrome مربوط به Google پسوردی که در این مددت افزوده یا ویراست شده بررسی شد و به گمان چنین رسید که انتقال صورت گرفته است امما به گمان این گونه نبوده و در آن از جانب آقای بیل گیتس دستبرد شده است، به نظر سه حساب کاربری که وجود آن از اساس انکار می شود در اینستاگرام

 • Dinocommunity
 • seefaro

کار دختر آقای Trump خانوم Tiaffany Trump بوده است و همراهی در حذف گذرواژه ها از FireFox و مسدود ساختن حساب کاربری آقای Trump ترامپ در Twitter و Instagram، به هر ترتیب مورد ده از موارد اخیر که از مرورگر Edge استخراج شد،

 • multimediaset

12:55 جمعه 25 شهریور 1401 سپتامبر 16 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار. بعد از ساین اوت از هر ده اکانت در اپلیکیشن اینستاگرام اپلیکیشن حذف شد، یک شبیه ساز نیز برای اپلیکیشن ایجاد شده بود و هر ده حساب در آن نیز ساین این شده بودند که عمل ساین اوت در آن به گمان در یکی مورد انجام گرفت و سپس اططلاعات اپ حذف شد، به هر ترتیب با حذف اپ آن شبیه ساز نیز به خودی خود حذف است مگر اینکه گوشی به سرقت برود، اپ نصب شود، شبیه ساز فععال شود حالت بلوکه حذف گردد، به حساب کاربری اینستاگرام دسترسی ایجاد شود، حذف اینستاگرام احتمالا به منزله عدم استفاده از آن نیست با اینکه اگر پیوندی به اینستاگرام روئت شود مناسب است بررسی این موضوع بسته به شرایط، Instagram برای تمامی اینستاگرام ها نوشته داشتیم، 13:02. “منظر” به “شخص منظر” در تیتر نوشته ویراست شد، 13:07. غیر فععال شدن کلید ذخیره. “شبیه ساز نیر” به “شبیه ساز نیز” ویراست شد، به گمان شاید بخش شرح حذف اینستاگرام به منزله ی عدم پیگیری پیوند نیست نا مناسب آید، به هر جهت به نظر با گذشت زمان موضوع وسعت می گیرند به گمان فراتر از به عنوان مثال پیوندی معررفی شده، ۱۳:۱۸.

“شبکۀ” به “شبکه ی” ویراست شد، باغستان شهریار 15:55 جمعه 30 اردیبهشت 1401.

شبکه‌های به شبکۀ در عنوان نوشته ویراست شد. باغستان شهریار، 15:06 دوشنبه 8 فروردین 1401. 1400 به 1401 اصلاح شد، باغستان شهریار 15:54 جمعه 30 اردیبهشت 1401.

در سال‌های گذشته ما حساب tmhub را در اینستاگرام به صورت کلّی بستیم، منظور ارسال درخواست حذف است، طبق قوانین اینستاگرام دست کم در آن زمان آنچه به گمان ما رسید در صورت حذف آی دی آن آی دی برای همیشه غیر فعّال باقی می‌ماند امّا چندی پیش متوجّه شدیم که همان آی دی باز سازی و منتشر شده است. باغستان شهریار، ۱۳:۳۸ دوشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰.

روز گذشته حساب تویتر با آدرس milideta ساسپند شده است. ۱۲:۵۰ سه‌شنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۰.

هفت و پنجاه و دو دقیقهٔ جمعه پنج آذر هزار و چهارصد شمسی، حساب viwuny اینستاگرام افزوده شد. هشت و چهل و چهار دقیقۀ همین روز، گمان و ادب افزوده شد.

یازده و دو دقیقهٔ سه شنبه دو آذر هزار و چهارصد شمسی، ما در ایّام مختلف از شبکه‌های مجازی مختلفی بهره برده‌ایم و چندی حساب نیز بازنشسته داشته‌ایم، در این میان با این وضعیّت همراهی همواره به نظر از جانب این اقوام در حال انقراض(شاید بتوان گفت) مشکلاتی ایجاد شده است، باری، ما در حال سه حساب کاربری مسدود شده از جانب اینستاگرام که به وضعیّت‌های جغرافیایی و افراد مشهور اختصاص داشته‌اند را در دست داریم همینطور پنج حساب مسدود شدهٔ تویتر مرتبط به وضعیّت‌ها و مناطق جغرافیایی، البتّه پیشتر این رقم افزون بود در اینستاگرام که برخی مرتفع گشت به عنوان مثال حساب کاربری Gardunir، یک حساب مسدود در تامبلر و لینکدین هم موضوع بحث است، البتّه لینک حساب لینکد این در دست نیست، ایشان از ما جهت رفع مسدودیّت حساب اوراق هویّتی طلب داشتند که تصویری از پاسپورت ارسال شده است.

در خصوص اینستاگرام:

 • celmbly مرتبط به افراد مشهور است.
 • Dinocommunity مرتبط به سرزمین و اطراف چین(چانا و ختن) است.
 • Seefaro مرتبط به ارمنستان و بخش‌هایی از آفریقا، البته در این خصوص تفکیک مناسب هنوز صورت نپذیرفته بود و احتمالاً ارمنستان به آسیای مرکزی یا مجموعهٔ قفقاز یا دیگر نقاط افزوده می‌شد، به هرحال تعداد اندکی افراد از ارمنستان پیگیری می‌شدند.
 • Viwuny احتمالاً توان گفت بررسی برخی موارد از گمان ما در خصوص اتلاف زمان، کوته آستینی و عدم رعایت مناسب ادب از جانب برخی افراد در این اکوسیستم جهانی.

در خصوص تویتر که احتمالاً به یازده ماه برسد آغاز این مشکلات

 • misacommunity حساب اطّلاع رسانی در خصوص روندهای جاری.
 • reglobery تلاش مجدّدی از وضعیّت پیشین.
 • congressical لِنا(عربستان)، عراق و سوریه.
 • Felotian فلتا(ایران) و ملحقّاتش.
 • pesital وضعیّتی مرتبط به دارایی.

در خصوص تامبلر احتمالاً دسترسی به محتوای بلوکه شده به گمان ما به دست آقای خاتمی بر بستر آقای خامنه‌ای امکان دسترسی به لینک را ممکن کند. در حوالی پایان بهمن ماه سال هزار و سیصد نود و نه شمسی دسترسی گردون دچار مشکل شد و ما از تامبلر جهت انتشار بهره بردیم تا زمان مسدود شدن که از مرورگر چت گپ مسیر را تا نزدیکی اواسط و پایان شهریور که دسترسی گردون برطرف گشت ادامه دادیم.

یازده و بیست و نه دقیقهٔ سه‌شنبه دو آذر هزار و چهارصد شمسی، قرارهای مرتبط به شبکه‌های اجتماعی به پیشنهاد تغییر داده شده است، ما پیشتر برخی مقرّرات در خصوص شرایط خروج از شبکه‌های اجتماعی مقرّر داشته‌ایم.