موضوعات اخیر

حساب شبکه ی اجتماعی منظر


“شبکۀ” به “شبکه ی” ویراست شد، باغستان شهریار 15:55 جمعه 30 اردیبهشت 1401.

شبکه‌های به شبکۀ در عنوان نوشته ویراست شد. باغستان شهریار، 15:06 دوشنبه 8 فروردین 1401. 1400 به 1401 اصلاح شد، باغستان شهریار 15:54 جمعه 30 اردیبهشت 1401.

در سال‌های گذشته ما حساب tmhub را در اینستاگرام به صورت کلّی بستیم، منظور ارسال درخواست حذف است، طبق قوانین اینستاگرام دست کم در آن زمان آنچه به گمان ما رسید در صورت حذف آی دی آن آی دی برای همیشه غیر فعّال باقی می‌ماند امّا چندی پیش متوجّه شدیم که همان آی دی باز سازی و منتشر شده است. باغستان شهریار، ۱۳:۳۸ دوشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰.

روز گذشته حساب تویتر با آدرس milideta ساسپند شده است. ۱۲:۵۰ سه‌شنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۰.

هفت و پنجاه و دو دقیقهٔ جمعه پنج آذر هزار و چهارصد شمسی، حساب viwuny اینستاگرام افزوده شد. هشت و چهل و چهار دقیقۀ همین روز، گمان و ادب افزوده شد.

یازده و دو دقیقهٔ سه شنبه دو آذر هزار و چهارصد شمسی، ما در ایّام مختلف از شبکه‌های مجازی مختلفی بهره برده‌ایم و چندی حساب نیز بازنشسته داشته‌ایم، در این میان با این وضعیّت همراهی همواره به نظر از جانب این اقوام در حال انقراض(شاید بتوان گفت) مشکلاتی ایجاد شده است، باری، ما در حال سه حساب کاربری مسدود شده از جانب اینستاگرام که به وضعیّت‌های جغرافیایی و افراد مشهور اختصاص داشته‌اند را در دست داریم همینطور پنج حساب مسدود شدهٔ تویتر مرتبط به وضعیّت‌ها و مناطق جغرافیایی، البتّه پیشتر این رقم افزون بود در اینستاگرام که برخی مرتفع گشت به عنوان مثال حساب کاربری Gardunir، یک حساب مسدود در تامبلر و لینکدین هم موضوع بحث است، البتّه لینک حساب لینکد این در دست نیست، ایشان از ما جهت رفع مسدودیّت حساب اوراق هویّتی طلب داشتند که تصویری از پاسپورت ارسال شده است.

در خصوص اینستاگرام:

  • celmbly مرتبط به افراد مشهور است.
  • Dinocommunity مرتبط به سرزمین و اطراف چین(چانا و ختن) است.
  • Seefaro مرتبط به ارمنستان و بخش‌هایی از آفریقا، البته در این خصوص تفکیک مناسب هنوز صورت نپذیرفته بود و احتمالاً ارمنستان به آسیای مرکزی یا مجموعهٔ قفقاز یا دیگر نقاط افزوده می‌شد، به هرحال تعداد اندکی افراد از ارمنستان پیگیری می‌شدند.
  • Viwuny احتمالاً توان گفت بررسی برخی موارد از گمان ما در خصوص اتلاف زمان، کوته آستینی و عدم رعایت مناسب ادب از جانب برخی افراد در این اکوسیستم جهانی.

در خصوص تویتر که احتمالاً به یازده ماه برسد آغاز این مشکلات

  • misacommunity حساب اطّلاع رسانی در خصوص روندهای جاری.
  • reglobery تلاش مجدّدی از وضعیّت پیشین.
  • congressical لِنا(عربستان)، عراق و سوریه.
  • Felotian فلتا(ایران) و ملحقّاتش.
  • pesital وضعیّتی مرتبط به دارایی.

در خصوص تامبلر احتمالاً دسترسی به محتوای بلوکه شده به گمان ما به دست آقای خاتمی بر بستر آقای خامنه‌ای امکان دسترسی به لینک را ممکن کند. در حوالی پایان بهمن ماه سال هزار و سیصد نود و نه شمسی دسترسی گردون دچار مشکل شد و ما از تامبلر جهت انتشار بهره بردیم تا زمان مسدود شدن که از مرورگر چت گپ مسیر را تا نزدیکی اواسط و پایان شهریور که دسترسی گردون برطرف گشت ادامه دادیم.

یازده و بیست و نه دقیقهٔ سه‌شنبه دو آذر هزار و چهارصد شمسی، قرارهای مرتبط به شبکه‌های اجتماعی به پیشنهاد تغییر داده شده است، ما پیشتر برخی مقرّرات در خصوص شرایط خروج از شبکه‌های اجتماعی مقرّر داشته‌ایم.

,

یک پاسخ به “حساب شبکه ی اجتماعی منظر”

  1. I am now not positive the place you’re getting your info, but great topic. I needs to spend a while learning more or working out more. Thank you for wonderful info I was in search of this info for my mission.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.