نوشته شده در زمان انتقال از پویش سرور در اپ نوت شیائومی ردمی ۹

تعداد پاراگرف: 1

روزهای متوالی سامانهٔ ثنا را جهت ثبت نام آزموده‌ایم، در بار نخست احتمالاً بیش از هفتاد هشتاد درصد خطای تصویر امنیّتی گزارش شده که با اعداد وارد شده به گفتهٔ خطا مغایرت دارد و بار دوّم به زبان انگلیسی مضمونی شبیه به خطا در محتوای وارد شده(احتمالاً مقصود فیلدها هستند)، شکافتن هر دو گونه با سنگ فرز و حذف بینایی، مجریان حکایت و فرماندهان. فرودگاه مهرآباد، ترمینال دو، ۱۴:۳۲ چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۰.
ال نود، مهر آباد، چسباندن از پشت به خودرو که حدود کمتر از نیم متر دنده عقب باعث خوردن سپر شد، اندیشه، پرس کمر، جدایی از همسر، فرودگاه مهرآباد، نزدیک ترمینال دو، ۱۴:۲۵ چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۰.
به نظر امروز و دو روز گذشته ذخیرهٔ برگه در لوکال هاست دچار مشکل است، از طریق لوکال هاست اقدام شد، افزونهٔ نمایش لیست موضوعات. باغستان شهریار، ۰۹:۳۶ چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۰.
تغییر کلمهٔ عبور نا موفّق، گویی قفل شده باشد در اندروئید، فایرفاکس، سی پنل از فضای داخل حساب پویش سرور، همینطور ویرایش فایل index.html در مرورگر فایرفاکس، در دو روز گذشته به نظر اف تی پی تعریف شده برای پویش سرور دچار اخلال بوده است، حسابی نو تعریف شد، باغستان شهریار، ۰۸:۳۹ چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۰.
اگر نزدیک به واقع باشد چنین گمانی مایلیم گوشتشان را به سیخ کبابی بکشیم و به خورد خود یا همراهانشان دهیم، باغستان شهریار، ۱۵:۴۶ سه‌شنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۰.
شاید چنین مضمونی در قالب طنز به ذهن برسد، نتوانستیم آدمشان داریم و خویش از دایرهٔ آدم بیرون زدیم. باغستان شهریار، ۱۵:۳۴ سه‌شنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۰.
اگر این گمان نزدیک به واقع باشد و خانومی که به دلیل زدن به آتش برای نجات دو کودک در بیمارستان بعد از دوازده روز به قتل رسیده‌اند در حوالی استان فراسان، لردگان، مایلیم مجریان و فرماندهان این موضوع زنده در آتش سوزانده شوند اگر نیاز به !-واکنش‌مناسبی دیگری در این خصوص و موارد دیگر به گمان نرسد، باغستان شهریار، ۱۴:۵۲ سه‌شنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۰.