کوید ۱۹، کرونا ویروس

تعداد پاراگرف: 10

کوید ۱۹، به گمان تحت مدیرییت امن قرار گرفتن پدر خانوم رامانا سیاحی در موضوع بررسی کوید ۱۹ و خاتمه ی ویروس کرونا موثثر است، ۱۶:۵۶ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ۱ جولای ۲۰۲۲ بلا نسبت طویله، گبضه. به گمان از این نوشته بو برده شد، خانوم والده بعد ساعت ۲۱ به منزل رسیدند و با گشودن درب عنوان داشتند که تمام شد، اینتر نت خط Turkcell و فردا برای شارژ برو که بلد نیستم، همان موقع به تن گرفتیم لباس و زدیم بیرون و تا هر جا که میشناختیم رفتیم و بسته بودند و هیچ بانکی خدماتی چنین عرضه نداشت با کارت بانک که کنتور اینترنت بارگزاری دارد، به هر حال بازگشتیم و ماند برای فردا، ۲۳:۰۸ همین حوالی. شراب با این شرایط مرسوم نقدینگی نزدیکان دست کم در حوالی دهه ی اخیر و ناله ی ایشان به نظر نا مناسب است، آب جو به نظر پانصد میلی لیتر پنج درصد الکل همراه شیر قهوه ی غلیظ با شکلاتی بدون شکر، این حوالی در دست کم این فروشگاه مشروب آجیل تفت ندیده به چشم نخورد، بسته ی کوچکی پسته به اندازه ی نصف کف دست، به نسبت نزدیک چند هفته پیش گویا مالیاتی افزوده شده است بر اجناس، به هر حال قهوه به گمان آخر شب فکر مناسبی نیست حتتی با آب جو، شاید هم باشد، بسته به این که منظور به خواب رفتن است یا خیر، در مجموع حدود پنجاه و پنج لیر حدود صد و ده هزار تومان، یک آب جوی احتمالاً پانصد میلی اِف اِس EFES یک شکلات کاکائو ۶۰ گرمی بدون شکر و یک بسته ی کوچک پسته به اندازه ی حدود نصف کف دست در عرض(اندازه ی بسته که نصف کمتر آن پسته است)، ۱۱:۱۳ شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ۲ جولای ۲۰۲۲ همین حوالی. منتشر شده از محتوای اپ Keep Notes مرتبط به Google.com در Android توسسط گوشی Nokia 3.2 عدم دسترسی به اینترنت و نقدینگی، دسترسی به اینترنت اشتراکی از گوشی خانوم والده، لپ تاپ DELL مدل Latitude انتشار یافته، 13:54 شنبه 11 تیر 1401 2 جولای 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. فندق خام(آتش ندیده) در بسته بندی نسبتا مناسب پلاستیکی چاپ خورده با درب کشویی مانند که با فشار روی هم بسته می شود و پلمپ نخست که برای رسیدن به درب کشویی مانند باید بریده شود، 180 گرم 35 لیر تقریبا معادل هفتاد هزار تومان، با گمان به یاری حضور ذهن کیلویی در فلتا(ایران) نزدیک 280 تا 330 هزار تومان بود این اواخر. 14:43 همین حوالی. نام برند “EFES” افزوده شد، برندهای دیگری که به نظر آلمانی هستند نیز به گمان مشهور و مناسب هستند، به گمان برند مذکور(EFES) ملایم است، 14:56 همین حوالی. “270” به “280” ویراست شد، 15:11 همین حوالی.

در صورتی که ساخته شدن ویروس کوید به دست بشر خارج از واقع نباشد(به گمان ما چنین است) مایلیم موضوعات جزا برای اجرا در خصوص هر شخص ناقض انتشار جزئیّات آن شامل تولید، گسترش و پشتیبانی آن اجرا شود همینطور در خصوص هر شخص مشکل ساز در مسیر برپایی مجامعی همچون سینما و ورزشگاه، باغستان شهریار 01:57 دوشنبه 12 اردیبهشت 1401.

در صورتی که شرایطی مانع از تلاش برای مرتفع سازی کوید 19(کرونا ویروس) است و شخص یا اشخاصی در ایجاد آن دخیل هستند مایلیم مورد پیگرد(تعقیب) قضایی قرار گیرند و دارایی ایشان مسدود گردد، باغستان شهریار، 02:55 پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1401.

در خصوص فوت افراد بر اثر ابتلا به کوید در صورت نزدیک به واقع بودن آمار گمان می‌بریم فرآیندی عمدی و ایجاد آن از طریق جلوگیری از دریافت دارو است توسّط بیمار. ۱۷:۵۱ سه‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۰.

مایلیم به مشکل سازان مسیر کوید سرایت داده شود، شش جزا برای ناقضان. ۲۲:۰۲ چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۰.

به گمان شما چه میزان احتمال دارد که پیش از مرتفع شدن موضوع ادیان سلسلهٔ آقای ابراهیم دست کم در مرحلهٔ تفهیم اوّلیّه موضوع کوید روشن گردد به ترتیبی که صحبت تقریب و درصد از میان برود یا گزافه سخن در نظر آید، به نظر شما آیا مناسب‌تر است ما در رکاب موضوعات جاری تمرکز بر کوید بیشتر منعطف داریم یا جابجایی نقدینگی، و اگر پاسخ کوید است آیا مناسب‌تر درمان خویش است یا سطح عام. ۱۷:۱۲ چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۰.

در صورت نزدیک به واقع بودن این گمان و وجود کلید داروی کوید مایلیم هر شش جزا در خصوص هر فرد مشکل ساز در مسیر دسترسی عمومی و رایگان به کلید داروی کوید اجرا گردد. ۰۸:۲۰ سه‌شنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۰.

اگر این گمان‌ها نزدیک به واقع باشند موضوع کوید به نظر همچون کلید است که قفلی می‌گشاید و سوژه‌های مخرّب را از سلول ریه جدا می‌سازد و گویا در دسترس است، به نظر این دسترسی با تولید ویروس مهیّا بوده است. ۱۸:۰۳ دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۰. چنین گمان برده‌ایم که افرادی به عنوان سرایت دهنده در این زمینه فعّالیّت دارند، دقایقی قبل در تئاتر شهر نزدیکی یکی از چنین افرادی به گمان ما رسید در حین صحبت با تلفن بالای سر ما در جلوی نیمکت. ۱۸:۱۹ همین روز. البتّه این بیماری به گمان به منزل ما نیز رسیده است، ۱۸:۳۵ همین روز. دوّمین گمان ما از نزدیکی سرایت دهنده‌ها در بی آر تی در صندلی رو به رو با دو بار صرفهٔ نسبتا بلند همراه ماسک، ۱۹:۳۰ همین روز.

اگر فرض پروژهٔ کوید و استحصال کرونا ویروس نزدیک به واقع باشد آیا بدون بستر محافل ادیان ابراهیمی مقدور می‌بود چنین شیوع و شرایطی را فرآهم ساختن. نه و بیست و سه دقیقهٔ شنبه یازده دی هزار و چهارصد شمسی.

نه و چهل و دو دقیقهٔ چهارشنبه بیست و شش آبان هزار و چهارصد شمسی، قرارهای مرتبط به کوید را به پیشنهاد تغییر می‌دهیم.