وضعییت Gardun.ir

تعداد پاراگرف: 86

ویرایش در Droid دروئید(Android اندروئید) نوکیا Nokia 3.2 به نتیجه ای که در ادامه آمده است انجامید، ویرایش در ویرایشگر WordPress انجام گرفت، به نظر کاراکترهایی در فضای خالی به کدهای CSS استایل تزریق شده است، به گمان کار آقای بیل گیتس بوده است، گمان بردیم شبیه به مکععب بودن کلید منوی اصلی احتمالا با نظر کعبه بودن به نظر برسد و نسبت 96 پیکسل عرض به 100 پیکسل ارتفاع را به نسبت 94 عرض و 104 ارتفاع ویراست داشتیم و گوشه های آن را با دو پیکسل انحنا از تیزی قبل کاستیم

  Â Â width: 94px;
  Â Â height: 104px;
  Â Â border-radius: 2px;
  Â Â overflow: hidden;

12:07 شنبه 8 آبان 1401 اکتبر 30 2022 در باغستان شهریار. از نسخه ای قدیمی تر محتوای فایل استایل مربوط به افزونه ی منوی لغزان بازگردانی شد امما به نمایانی کلید اصلی منوی لغزان نینجامید، 12:20. در روزهای اخیر شاید بیش از یکی دو هفته استفاده از کلید منوی رفتن به انتهای برگه باعث نا پدید شدن کلید منوی لغزان می شد، ۱۲:۴۲.

پیشتر در خصوص تغییر قالب سایت از پیش فرض WordPress مربوط به سال دو هزار و بیست و دو بر قالبی از همان زیر ساخت با نام “G” سخن به میان آمده است، مددتها نیز برگه ی جستجوی سایت دچار مشکل بود و برگه ی تک نوشته نیز با مشکل مواجه بود و آنچه مقرر به نمایش شده بود نمایان نمی گشت، مددتی قبل این موضوع بر طرف شد با اینکه در محتوای منو روی کادر منو همچنان کلمه ی “جستجو” باقی مانده بود که سرخود نمایان می شد که بیش از یک مرتبه نیز تلاش به حذفش شده بود امما بی ثمر، شحص دختر کوچک آقای رئیسی، به هر ترتیب شب گذشته متوججه شدیم مشکلات برگه ی جستجو و تک نوشته که در روزهای اخیر بر طرف شده بودند در قالب “G” نبوده است و قالب سیستم به گمان با دستبرد به قالب پیش فرض سال دو هزار و بیست و دو تغییر یافته است، بامداد امروز حوالی ساعت 3 قالب به حالت تنظیم بر “G” ویراست شد، از نزدیکان آقای محسن رضایی، 10:29 دو شنبه 4 مهر 1401 سپتامبر 26 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار.”دختر کوچک آقای رئیسی” به “شحص دختر کوچک آقای رئیسی” ویراست شد، 10:58.

سایت از دامنه ی Descript.ir به Gardun.ir انتقال یافت، جدا از وجود کاراکتر با حرف “پ” به گمان چنین رسید که از طریقی دامنه با مالکییت شحصی ما دچار درصد بیشتری از مشکل است تا غیر از آن، به عنوان مثال تنها دامنه ی مسدود شده از چهار دامنه Personally.ir بود و تنها دامنه که با حساب شحصی به ثبت رسیده بود نیز همان بود، 02:27 پنج شنبه 31 شهریور 1401 سپتامبر 22 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار.

نصب WordPress در سایت با دامنه ی Descript.ir جهت انتقال محتوا از Gardun.ir صورت گرفت و از آن جا که در سایت حاضر با دامنه ی Gardun.ir افزونه های دیگری پیشتر فععال شده بودند برای سبک داشتن پایگاه اططلاعات از بک آپ و ریستور پایگاه اططلاعات صرف نظر داشتیم و با استفاده از افزونه ی WordPress جهت درون بری محتوا بهره گرفتیم که با پیغامی که در ادامه آمده است رو به رو گشتیم.

درون‌ریزی وردپرس
درون‌ریزی برگه “سیاست حریم خصوصی” ناموفق بود
درون‌ریزی نوشته “دوران کودتای آقای خاتمی و پویش‌سرور” ناموفق بود
درون‌ریزی نوشته “نوشته شده در زمان انتقال از پویش سرور به صورت html” ناموفق بود
درون‌ریزی نوشته “سلامت” ناموفق بود
درون‌ریزی نوشته “کیفییت آب” ناموفق بود
انجام شد. خوش بگذرد!

01:17 یکشنبه 14 شهریور 1401 سپتامبر 5 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار. نام دیتا بِیس مرتبط به درون بری “descriptir_WP_19-14_Sep_1_2022_Shahriar_Baghestan”. در 01:19.

جهت خارج ساختن سایت با دامنه ی Gardun.ir از وضعییت ساسپند همینطور دیگر دامنه هایی نظیر Personally.ir و Sarif.ir و Temup.ir درخواست شد برای مبلغ هفتاد و پنج هزار تومان از خانوم والده که در پذیرایی نشسته بودند، نخست طبق روال شروع به سخن شبیه از چه و چه چیز و این قبیل که بازگشتیم، جمله ای گفته بودیم که برای خرید کارت ایشان را می خواهیم و به ویراست آن شدیم و خرید را به پرداخت ویراست داشتیم البتته با لفظی به نظر نزدیک به الفاظ قطعی که از نو بازگشتیم و به “مناسب” ویراست داشتیم استفاده از “پرداخت” را در عوض “خرید”، به هر ترتیب به گمان بار چهارم بود که بازگشتیم تا پاسخ پرسش ایشان را بگوییم در جواب سوال که مربوط به اینترنت است و گفتیم بله، چنین است، ساعت حوالی 22:30 بود که اقدام به پرداخت داشتیم، به نظر سقف تعداد خرید برای کارت تعریف شده در صورت استفاده از رمز دووم ثابت پر شده بود(کارت بانک مللی) و رمز دووم پویا نیز به گمان کارت ایشان نداشت که پیشتر از جانب ما سوال شده بود و البتته رفتن به عابر بانک و جا به جایی شاید ارجح می بود تا رسیدن پیامک و پرسیدن آن و بازگشت بر میز و زدن رمز، حوالی 00:00 امروز پرداخت صورت گرفت پس از به گمان دو خطای مغایرت تصویر امنییتی، 02:30 شنبه 12 شهریور 1401 سپتامبر 3 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار.

در تدارک انتقال سایت با دامنه ی Gardun.ir به Descript.ir بودیم که برگه ی اصلی سایت با دامنه ی Descript.ir با خطای 500 مواجه شد که به گمان از دستبرد به سرور نشات می گیرد. امروز زمان سر رسید هزینه ی سرور میزبان سایت Gardun.ir نیز هست. در خصوص انتقال به گمان رسید که صنف اشخاص معللم در جبهه ی آقای خامنه ای هستند خاصه پس از افزایش حقوق ایشان به طرزی به گمان خارج از تناسب اجتماعی و گمان بردیم این انتقال دامنه در جهت بر طرف سازی موضوع مناسب است، بررسی مالکییت این دو دامنه احتمالا مناسب باشد به هر ترتیب همانطور که پیشتر احتمالا تا حدودی اشاره شده است Gardun.ir با نام شرکتی به نام آراز دامداش که طبق آخرین روزنامه ی رسمی که از آن اططلاع داریم با گمان به یاری حضور ذهن در آن مدیر عامل هستیم امما درصد سهمی که برای ما در نظر گرفته شده کمتر از پنجاه درصد است و دامنه ی Descript.ir به نام شخص منظر ثبت شده است، گمان می بریم صنف اشخاص معللم از مشکلات هستند در خصوص رسیدن به درصد صفر در اسکونت و بهره ی بانک. 19:40 پنج شنبه 10 شهریور 1401 سپتامبر 1 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار. خانوم والده یکی از اشخاص معللم هستند و بازنشسته، ایشان در کودکی به گمان پیش از آن که به مدرسه برویم داغی با سیخ داغ بر پای ما زده هستند، چراغ های کوچکی بود و پولی در دسترس و گمان بردیم خرید آن مناسب است، به گمان دزدی برای ما تعریف نشده بود، از آن کاغذ ها که در قبالش اجناس به اختیار می سپارند برداشتیم و یکی چراغ جاسوویچی خریدیم، نه گفتار و نه حرفی یک آن خانوم والده از در درآمدند و داغ بر پای ما زدند و رفتند، هنوز با کمی دققت اثر آن باقیست بر پوست روی پا کمی از انگشتان بالاتر. به گمان چنین اشخاصی تحت مدیرییت بودنشان مناسب است، نوعی از گرایش به خشونت در تار و پود ایشان رخنه بسته و گمان نمی بریم با این شرایط اموال اجتماعی را در اختیار ایشان نهادن وضعییتی مناسب رقم بزند. 19:53. آن موضوع برداشتن بی جواز پول بعد ها تکرار شد به گمان در حدود کلاس پنجم در زمان سکونت آقای والد در شهرک آقای غززالی در مسیر اتوبان تهران کرج و به گمان اوولین بار در آن زمان نا مناسب بودن آن فعل برای ما مطرح شد و به گمان پس از آن به یاد نداریم چنان وضعییتی پیش آمده باشد. 19:58. به نظر چنان در دسترس بودن پول و موضوع داغ نهادن کار آقای خامنه ای بوده است البتته پیشنهاد یا تفهیم داغ نهادن به نظر از شخص خانوم کارشناسی که اخیرا در شبکه ی تهران در فضای آزاد برنامه ای در اجرا داشتند مطرح شده است به گمان با پی گیری منش آقای علی و این قبیل انتظار از شخص خانوم والده، به گمان تلاشی بوده است در مجموع تا ما را به گرایش به سرقت برسانند، 20:03. “آقای” به پیش از نام آقای غززالی در خصوص شهرک آقای غززالی افزوده شد، 20:11. غیر فععال شدن کلید ذخیره برای لحظاتی. 20:12. مطرح شدن از جانب آقای والد بود، ۲۰:۲۵.

به دلیل نمایش نازک اعداد لاتین در فونت پیش فرض Android فونت سایت با استفاده از افزونه ی Vazir Font به فونت وزیر تغییر یافت، از افزونه ی Typography به صورت آنلاین ” font-weight: 100;” از “body” حذف شد که سبب نازک شدن تمام کاراکترها می شد، 01:36 پنج شنبه 10 شهریور 1401 سپتامبر 1 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار.

فونت(قلم) سایت با دامنه های Gardun.ir و Personally.ir از “Noto Sans Arabic” به “Droid Naskh Arabic” تغییر یافت، برای این منظور نخست نسخه ی پیش فرض فونت Android استخراج شد که وارد ساختن کد آن در CSS در سایت با دامنه ی Personally.ir بی نتیجه بود البتته تلاش مناسبی صورت نگرفت و پس از بررسی یکی دو سه پلاگین WordPress برای آپلود فونت سفارشی با افزونه ی Aria fonts برخورد داشتیم در برگه ی افزودن پلاگین وردپرس که فونت مورد نظر را در لیست خود داشت و نصب و فععال شد، منوی لغزان Gardun.ir از دو نقطه به یک مکععب در هر دو وضعییت فععال و غیر فععال تغییر یافت و با رنگ پس زمینه و افزودن رنگ سفید برای تم تیره اجرا شد و نه نقطه های قلم. 01:46 چهارشنبه 9 شهریور 1401 آگوست 31 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار، در کپی پست نام قلم در مورد دووم از جعبه سلکت افزونه ی Aria fonts تمام موارد کپی شده بودند که در پِیست آن نشستند و با کنترل زِد یک خط حذف شد که گویی فرآیند بازگشته است امما پس از نوشتن مشخخص شد که به گمان فقط خط نخست حذف شده و باقی موجود است که از نو به حذف آن ها پرداختیم. 01:50. تمامی موارد در ویرایشگر آنلاین WordPress انجام گرفت و هیچ از افزونه های Head script و Theme assets یا Menu floating در سیستم لوکال ویرایش نشدند یا شماره ی نسخه و شرح تغییرات نخوردند، 01:53. این تغییر از سر نمایش دابل کوتیشن به صورت دو سمبل نظیر ویرگول که به نظر مناسب نمی رسید در فونت NOTO ایجاد شد، از طریق JavaScript به نظر ایجاد تغییر میسسر بود امما پسند نیفتاد پیشتر نیز برای تبدیل اعداد لاتین به فارسی از JavaScript بهره برده شده بود که پریروز از Gardun.ir با غیر فععال داشتن افزونه ی مرتبط حذف شد و دیروز پیش از غروب یا حوالی ظهر و پیش از آن به همان ترتیب از Sarif.ir حذف شد. 02:00.

در روزهای اخیر احتمالا بیش از یکی دو بار اتتفاق افتاده است که در نوشته “بودند” تایپ شده و در بازگشت برای بررسی “بودن” روئت شده، حرف نا مناسب در کلمه نبوده بلکه به کل از تایپ کیبورد به گمان حرف توسسط دختر کوچکتر آقای رئیسی حذف شده است. 22:30 جمعه 4 شهریور 1401 آگوست 26 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار. “باغستان شهریار” به تاریخ افزوده شد، 11:05. لحظاتی غیر فععال بودن کلید ذخیره و اندکی تاخیر در ذخیره. 11:05.

جز دامنه ی Personally.ir که دچار مشکل شد هر سه دامنه ی Gardun.ir و Sarif.ir و Temup.ir به آخرین نسخه ی تحت توسعه ی WordPress آپدیت شدند. 01:09 شنبه 29 مرداد 1401 آگوست 20 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار.

روز گذشته به استفاده از جستجوگر Google در سایت Gardun.ir تمایل داشتیم، در سایت مرتبط متوججه شدیم که با پیغام خطای “

403. That’s an error. Your client does not have permission to get URL /controlpanel/all from this server. That’s all we know.

” مواجه شدیم، پیشتر به این موضوع اشاره شده است که به گمان تحت تاثیر آقای خامنه ای است، با پروکسی و آی پی غیر از فلتا(ایران) حسابی برای سایت با دامنه ی Gardun.ir ایجاد داشتیم و کد معررفی شده را در فضای محتوای منو به جایی در بالاتر از جیتجوی پیش فرض الصاق داشتیم، در نتایج جستجو به نظر مناسب می رسید امما یک تبلیغ پیش از نتایج نستجوی سایت نمایان می گشت که بر آن شدیم حذف گردد، مراحل فوق در گوشی Nokia 3.2 انجام گرفت و حذف نیز، دقایقی قبل که برای بررسی سیستم جستجوی از کار افتاده دست کم به آن شکل که طرراحی شده است سایت Gardun.ir را گشودیم متوججه شدیم در منو همچنان گزینه ی جستجوی Google موجود است، به گمان کار پسر و همسر آقای مدیری بوده است، پیشتر به دردی در پای چپ خویش نیز اشاره داشته ایم، گمان به خود ارضایی و خانوم شاکر دوست می رفت(مربوط به شش هفت سال اخیر احتمالا) و اندکی به ساعتهای متمادی بر روی موکت نازک بر زانو نشستن(مربوط به بیش از سیزده سال گذشته احتمالا) در زمان مصرف شیشه که امروز گمان بردیم پسر آقای مدیری نیز به گمان تاثیر داشته اند در شش هفت سال اخیر احتمالا، 03:50 پنج شنبه 27 مرداد 1401 آگوست 18 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار. در خصوص حذف کادر جستجو گمان می بریم چنان است و در گوشی حذف و اعلان تایید ذخیره نمایان شده است، بامداد امروز پس از ویراست نوشته ای در دامنه ی حاضر Gardun.ir که مربوط به نام و کد مللی شخص منظر بود و افزودن نوشته ای در سایت با دامنه ی Personally.ir بر آن شدیم هر چهار دامنه ی Gardun.ir و Personally.ir و Sarif.ir و Temup.ir را به آخرین نسخه ی تحت توسعه آپدیت داریم که جز Personally.ir و Sarif.ir دو مورد دیگر انجام گرفت، در خصوص اشکال در آپدیت Personally.ir گمان می بریم متاثثر از پسر آقای مدیری بوده است، در خصوص Sarif.ir به گمان متاثثر از آقای خامنه ای بوده است، ۱۶:۲۸. لحظاتی تاخیر در ذخیره در گوشی Nokia 3.2، در ۱۶:۲۹. چند روز اخیر این موضوع در گمان بوده است، وضعییتی خاکستری در درب پشتی مرتبط به آقای خامنه ای، در دو روز گذشته به گمان موضوع حضور دست کم یک شخص تعریفی که شاید معررف گروهی باشند از سه شخص تعریفی که از درب پشت مرتبط به فضای ما آمده بودند با کلاشنیکف به دوش در گمان آمده است، به نظر دو شخص دیگر با وجود AK47 به دوش مشکل ساز نمی آمدند، به گمان آن درب های پشتی پسر آقای مهران مدیری هستند، ۱۶:۴۲.

دقایقی قبل سایت با دامنه های Gardun.ir و Personally.ir و Temup.ir به آخرین نسخه ی تحت توسعه(بتا) به روز رسانی شدند و سایت با دامنه ی Sarif.ir در این فرآیند دچار مشکل شد، 00:56 شنبه 22 مرداد 1401 آگوست 13 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

حدود پیش از ساعت 21:17 روز گذشته سوال شد از آقای والد و به حساب منظر یک صد هزار تومان واریز شد، در حوالی 21:17 که پیامک رمز پویا رسیده است تایید پرداخت در برگه ی تراکنش بانک روئت شد، دقایقی قبل هنوز سایت Personally.ir که یکی از سایت های موجود در این فضاست ساپند بود به سایت Pasargadweb.com سری زدیم و فاکتور پرداخت نشده بود، گفتیم شاید در مسیر بانک مسیر آن گرفته شده است، بازگشتیم به دنبال تبی که مربوط به برگه ی پرداخت است و در آن فرآیند پرداخت صورت گرفته است، حضور ذهن نبود اهممییتی نیز نداشت، ساختار پرداخت به گمان به شکلی است که یا به حساب بانک میزبان بنشیند یا به حساب بازگردد یا تائید فرآیند بازگشت به حساب ارسال شود که هیچ یک صورت نگرفته بود ولی وجه از حساب کسر شده بود، اتتفاقی در حال نوشتن نوشته ای در گوشی بودیم از این گمان که آقای خامنه ای این ماه را آخرین ماه در این منوال می پندارند برای این موضوع سر رسید و قطعی سایت که گذر از مرورگر Chrome کروم در گوشی افتاد و از قضا همان برگه که پرداخت صورت گرفته است گشودیم و طبق روال Android بسته شد و از نو که بارگزاری شد ما را به سایت Pasargadweb.com ریدایرکت داشت و تایید Pasargadweb.com در آن سایت نوشته شد و فضا در لحظه از ساسپند خارج گشت. 00:23 چهارشنبه 12 مرداد 1401 آگوست 3 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. “درجا” به “در لحظه” ویراست شد، این موضوع به گمان مرسوم است که چنین باشد و این لفظ از آنجا استفاده شد که پیشتر پس از پرداحت زمانی طول کشیده است تا فضا از حالت ساسپند خارج گردد، 00:40 همین حوالی.

دقایقی قبل سر رسید هزینه ی این ماه فضای میزبانی مرتبط به دامنه هایی نظیر Gardun.ir و Personally.ir و Sarif.ir و Temup.ir بود، همچون چند ماه اخیر این بار نیز به روش پیشین تمدید صورت نگرفته است که در تمام موارد عدم موجودی پول نیز بوده است، با گمان به یاری حضور ذهن در دفعات گذشته غالبا قطعی سایت ها در بعد از ظهر اتتفاق افتاده است، 00:17 سه شنبه 11 مرداد 1401 آگوست 2 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

اندازه ی تاریخ، دسته و برچسب در نوشته ی تکی کوچک شده بود در تنظیمات ویرایشگر که به حالت پیش فرض بازگردانده شد، 02:07 دوشنبه 10 مرداد 1401 آگوست ا 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

ابتدا ریدایرکت های دیگری همچون بار پیشین ایجاد شد مربوط به زمانی که سایت به عنوان مثال در دامنه ی Hifor.ir منتشر می شد و سایت Temup.ir در دامنه ی script.hifor.ir و همینطور افزونه ای که در دامنه ی inhub.ir تعریف شده بود با لایسنس در آدرس inhub.ir/license که ریدایرکت های مرتبط ایجاد شد،DNS مربوط به دامنه ی Hifor.ir بر روی فضای اجاره شده از Pasargadweb.com تعریف نشده بود که تعریف شد و بعد از چند ساعت احتمالا اتتصال بر قرار شود، سپس موضوع وارد داشتن آدرس از طرف بازدید دارنده ی سایت و فرود به آدرس دیگر به خاطر افتاد و نا مناسب بودن ریدایرکت بدون خواست و اططلاع بازدید دارنده ی سایت، و تمامی افزونه ها از سایت با دامنه ی Gardun.ir دانلود شدند و در کامپیوتر 15 افزونه از آدرس t.flowup.ir به آدرس temup.ir ویراست شدند بدون نوشتن شرح در readme.txt افزونه ها، همینطور 1 افزونه از آدرس Script.hifor.ir به Temup.ir ویراست شد بدون نوشتن در Readme.txt و دو افزونه از آدرس Inhub.ir به Temup.ir ویراست شدند بدون نوشتن در Readme.txt و این موضوع از طریق جستجو و جایگزینی صورت گرفت که در صورت بودن مورد دیگری در توضیحات پلاگین آنها نیز در فرآیند ویراست دچار تغییر شده اند، البتته از مجموعه پلاگین در این تاریخ پشتیبان گرفته شده است امما بررسی آن موضوعی وقت گیر و شاید مناسب باشد این کلام را به کار بردن که سردرد است. 04:47 پنج شنبه 6 مرداد 1401 جولای 28 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

افزونه ی Microsoft Clarity مربوط به WordPress غیر فععال شد و مورد Microsoft از اعلان ثبت آمار در پابرگ سایت با دامنه ی Gardun.ir حذف شد، 02:17 پنج شنبه 6 مرداد 1401 جولای 28 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

در زمان اخیر جستجو در سایت با دامنه ی Gardun.ir دچار مشکل است، نتایج به همان شکل پیش فرض WordPress وردپرس به نمایش می آیند و گویی سه افزونه ی طرراحی شده برای جستجو موجود نیستند، روز گذشته هر سه افزونه غیر فععال شد و تاثیری چنان روئت نگشت، افزونه های مذکور که کلمه ی مورد جستجو را در نوشته یافته و پانزده کلمه از پیش و پس آن نگه داشته باقی نوشته را در خلاصه نتایج حذف می دارند و کلمه ی مورد جستجو را به رنگ زرد نمایان می سازند گویا در زمان برپایی سایت حاضر در دامنه ی Flowup.ir طرراحی شده اند و آدرس افزونه t.flowup.ir تعریف شده است که آن مقطع سایت با دامنه ی Temup.ir در t.flowup.ir میزبانی می شد، مایلیم دامنه ی Flowup.ir را از نو در Cpanel ایجاد و ساب دامنه ی T.flowup.ir را در آن افزوده و ریدایرکت به Temup.ir تعریف داریم تا نتیجه ی آن بررسی گردد، 09:36 سه شنبه 4 مرداد 1401 جولای 26 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. سه افزونه مرتبط به جستجو از نو فععال شدند، 09:38 همین حوالی. DNS مربوط به دامنه ی Flowup.ir به نظر در تعریف پیشین مانده است و پس از انتقال به سرور Pasargadweb.com تنظیم نشده است، تنظیم احتمالا مددتی به طول بی انجامد، در گشودن سایت Nic.ir در تب ناشناس(Incognito) مرورگر Chrome در Windows 10 لپ تاپ Dell مدل Latitude 7480 corei7 بارگزاری سایت دچار مشکل و تاخیر است و این مورد در روزهای اخیر چند بار روئت شده، 21:51 همین حوالی. DNS موجود در سایت Nic.ir برای دامنه ی Flowup.ir چنین تعریف شده بود: viewpointem.github.io و به نظر مربوط به زمانی است که در صدد انتشار محتوا در سایت Github بدون استفاده از پایگاه داده بودیم، سیستم مدیرییت محتوای Drupal در نصب خود گزینه ای دارد جهت استفاده از فایل به عنوان پایگاه داده، آنچه نخست به ذهن رسید چنان بود امما بعد تر تنها به عنوان محللی برای انتشار لایسنس FS در نظر گرفته شد، تا کنون دو دامنه ی FSlicense و FS-license با پسوند .ir در سایت nic.ir نگه داشته شده اند و چند دامنه ی دیگر. 09:57 همین حوالی. لحظاتی قبل تنظیم DNS دامنه ی Flowup.ir انجام گرفت بر روی نمایندگی اجاره شده از سایت Pasargadweb.com، و 09:59 همین حوالی. به گمان پیشتر به دامنه مربوط به لایسنس اشاره شده است، 10:28 همین حوالی. ریدایرکت ساب دامنه ی T.flowup.ir به Temup.ir حذف شد و در ساب دامنه ی T.flowup.ir پیوند Temup.ir و Temup.ir/license تعریف شد، به گمان ریدایرکت حرکت مناسبی نیست، آدرسی که بازدید دارنده در مرورگر وارد ساخته اند با آدرس برگی که در آن فرود می آیند متفاوت است، 15:01 همین حوالی. پیشتر به موضوع ریدایرکت اشاره شده است با این حال مطرح، اجرا و از نو ویراست شد، 15:10 همین حوالی.

Woocommerce همراه دو افزونه ی وابسته، درگاه پرداخت و ویرایش فرم پرداخت از گردونه ی اجرای سایت در دامنه ی Gardun.ir خراج شدند، همینطور افزونه ی Jetpack از گردونه ی اجرا خارج شد، این افزونه ها به گمان مشهور و پر استفاده هستند و گمان می بریم هر دوی این افزونه ها(ووکامرسی و جت پک) دارای زاویه با هسته ی وردپرس WordPress و توسعه رسانندگان آن هستند، مایل بودیم در وضعییت به روز رسانی خودکار نسخه های آزمایشی در سایت با دامنه ی Gardun.ir مورد آزمون قرار گیرند، پیشتر به گمان Woocommerce به روز رسانی های بیشتری عرضه می داشتند، 01:53 سه شنبه 4 مرداد 1401 جولای 26 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

موضوع مرتبط به سایت آمارگیر گوگل Google است که آمار بازدید دارندگان سایت را به ثبت رسانده و به مالک سایت نمایان می دارد، افزونه ی Site kit by google مربوط به وردپرس WordPress که از analytics.google.com مربوط به گوگل Google بهره می برد پیشتر گویا به دلیل عدم ارائه ی سرویس از جانب Google گوگل به آی پی فلتا(ایران) مسدود بود و به نظر بر قرار شده است، گمان می بریم در این مسدود سازی آقای خامنه ای نیز نقش داشته اند، 16:02 دوشنبه 3 مرداد 1401 جولای 25 2022 بلا سنبت طویله، گبضه. افزونه ی مذکور در سایت با دامنه ی Gardun.ir فععال و متتصل است، 16:04 همین حوالی.

افزونه ی ارسال پیام که از فرم دیدگاه WordPress جهت ارسال پیام بهره می برد در سایت با دامنه ی Sarif.ir بررسی شد و پیام ارسال شد، بامداد امروز در حوالی ساعت کمی پس از 3 بامداد در دامنه ی Gardun.ir بررسی شد و ارسال انجام گرفت امما بررسی صبح و دقایقی پیش به مشکل برخورد و گویی برگه ی پیام دچار هنگ و سکون شده باشد متوققف گشت، افزونه ی Contact form 7 از مخزن WordPress نصب و فععال شد و ارسال پیام بررسی گشت، پیشتر این موضوع دچار مشکل شده بود که استفاده از آن متوققف و نوشتن افزونه بر اساس فرم دیدگاه در نظر گرفته شد، در مجموع در صورت کارایی فرم دیدگاه به گمان سبک و سریع تر است، پیوند پیام به منو افزوده و در پابرگ ایجاد گشت. در خصوص Contact form 7 به گمان نیاز به توابع دیگری هست تا بارگزاری فایل های ایستای آن افزونه را در تمامی سایت متوققف سازد و تنها در مورد یا موارد مورد نیاز بارگزاری انجام شود و یا به کل افزونه تنها در صفحه یا صفحات تعریف شده اجرا گردد، 14:56 یکشنبه 2 مرداد 1401 جولای 24 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

برگه ی پیشین “ارسال پیام” آرشیو شد، منویی با عنوان آرشیو ایجاد و به آن افزوده شد، برگه ی جدید ارسال پیام ایجاد شد و پیوند آن به منوی ارتباط افزوده شد، آدرس ایمیل در منوی ارتباط از nesbyir@gmail.com به vpgrmbox@gmail.com ویراست شد، منو در پابرگ به روز رسانی شد، 02:54 یکشنبه 2 مرداد 1401 جولای 24 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. به نظر پیشتر ایمیل Gardunirmb@gmail.com ایجاد شده و به دلیل عدم کارایی ویرایشگر به صورت دستی و به شکل پاراگراف در پابرگ تعریف شده است، Gardunirmb@gmail.com حذف شد، 03:06 همین حوالی.

مددتی پیشتر به روز رسانی(آپدیت) خودکار جز در سایت حاضر با دامنه ی Gardun.ir در دیگر دامنه ها که شامل Personally.ir و Sarif.ir و Temup.ir می شود غیر فععال شده بود و قالب ها(پوسته ها) به صورتی منحصر با نام پوسته ی پیش فرض سال دو هزار و بیست و دو وردپرس WordPress تنظیم شده بودند، در ساعات گذشته پوسته ی هر چهار دامنه ی مذکور به پوسته ای با نام منحصر به دامنه ویراست شده است البتته درون مایه ی پوسته برگرفته از وضعییت پیشین سایت ها است، در مجموع آنچه به گمان می رسد دست درازی در سربرگ و پابرگ هر چهار دامنه است که تغییر نام قالب باعث عدم نمایش آن ها شده است، در ویرایشگر قالب ها هر چهار دامنه بررسی شده اند و سربرگ و پابرگِ پیش از تغییر نام فععال است، خود ویرایشگر سایت با دامنه ی Sarif.ir البتته به نظر دچار اشکال است و در گشودن بخش مربوط به سربرگ سربرگ پیش از تغییر نام نمایان می گردد همینطور در پابرگ، در خصوص گمان دست درازی به محتوای بخش قالب و احتمالا افزونه گمان به آقای عیسی زارع پور وزیر ارتباطات است با نظر آقای خامنه ای، افزونه از آن جهت اشاره شد که در ویرایشگر متن نوشته فاصله ی خطوط از حالت ارتفاع پنج به چیزی نزدیک یک کاهش یافته است گویی افزونه ی مرتبط(Editor style) از کار افتاده باشد، جهت تولید افزونه فریم وُرکی برای شروع، اشاره ای به جواز نشر آن در سایت فریم ورک نشده بود و مکاتبه ای به سوال انجام گرفت و پاسخ GPL بود که وردپرس WordPress نیز بر همین لایسنس(جواز نشر) در حال انتشار است، البتته برای افزونه های کوچک همچون افزونه ی چند خطی مذکور کمی شلوغ است که حذف اضافات به نظر مناسب است تا مسیر دیگر مگر نیازی به فایل هایی چون Readme.txt و License یا استایل و این قبیل نباشد، 09:55 سه شنبه 28 تیر 1401 جولای 19 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

تعداد فهرست نوشته به زیر تیتر نوشته ی تکی افزوده شد که در صورت حاوی فهرست بودن نوشته به نمایش در می آید، 00:39 چهارشنبه 15 تیر 1401 جولای 6 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

تعداد پاراگراف نوشته به زیر تیتر نوشته ی تکی افزوده شد، 01:50 سه شنبه 14 تیر جولای 5 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. و در زیر تیتر نوشته ها در برگه ی اصلی و بایگانی(همچون دسته و بر چسب)، 02:05 همین حوالی. به دلیل اشکال فننی در غیر نوشته ی تکی حذف شد، ۰۲:۴۸ همین حوالی.

از دیروز حوالی ساعت نوزده تا دقایقی قبل میزبانی دامنه ی Gardun.ir به دلیل سر رسید زمان سی روز قطع گشته بود، 11 ماه پیش و 10 این ماه سر رسید هزینه بود، 15:05 یکشنبه 12 تیر 1401 3 جولای 2022 بلا نسبت طویله، گبضه. خواسته سوال شد از آقای والد ذکور، ایشان در فلتا(ایران) هستند، صد تومان خواسته بود، نود و نه هزار تومان به کارت ما نزد بانک مللی فلتا(ایران) جا به جا شد و از همین جا پرداخت گردید، 75 هزار تومان، 15:10 همین حوالی. “والد ذکور” به “آقای والد ذکور” ویراست شد، 15:46 همین حوالی.

موضوع به روز رسانی خودکار به گمان مرتفع شده است، دست کم به صورت دستی انجام گرفت، مشکل از حجم مصرفی حساب دامنه ی Gardun.ir در Cpanel بود که در WHM تغییر یافت، گمان می بریم تا تکمیل حجم نمایندگی(WHM) مناسب نیست این قبیل فرآیندها دچار مشکل شوند مگر اینکه ادمین خود چنین تنظیمی انجام رساند، گمان نمی بریم در این خصوص دراز دستی صورت نگرفته باشد، 18:26 جمعه 3 تیر 1401 خانه Gebze گبزه تارا(ترکیه). نگارش از لپ تاپ Dell نوع مدل Latitude، در گوشی در Instagram.com به گمان نوعی دراز دستی حادث شد و زمانی قبل به همان حال رها ساختیم در حال نمایش استوری Shokmiikade دچار هنگ گونه ای شد که به نظر مرتبط به قطع اینترنت یا اپ یا Android یا گوشی Nokia 3.2 است، شاید هم بخشی یا تمام موارد، در این مقطع با این میزان از دانش و ابزار چنین گمان می بریم، 18:33 همین حوالی. و یا اپ دیگری، این احتمال را نیز در موارد مطرح محتمل دانستن به گمان مناسب است، نوشته شده در 18:37 و خانوم والده از منزل خارج شدند و ارتباط هات اسپات قطع شد، 21:41 همین حوالی. ذخیره همین لحظات صورت گرفت، با فشردن کلید به روز رسانی دور شدیم گویا از دوربین جلوی لپ تاپ در حال رصد هستند و ذخیره دچار اختلال بوده است، تا صفحه روشن شد ذخیره انجام گرفت، 22:00 همین حوالی. و سه دقیقه تا مسدود داشتن دوربین، موضوع تکرار شد، 22:03 همین حوالی.

به روز رسانی خودکار محتوای هسته ی WordPress در دامنه های Personally.ir و Sarif.ir و Temup.ir به نظر در جریان است امما در دامنه ی Gardun.ir دچار اشکال است، این به گمان دست کم سوومین تلاش به روز رسانی به صورت دستی بود که با شکست مواجه شد، بسته ی فشرده پس از دانلود در گشایش و کپی فایل ها در فایل های پوسته ی سال ۲۰۲۲ که پوسته ی حاضر است دچار مشکل می شود، ۲۳:۱۶ سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ خانه Gebze گبزه تارا(ترکیه).

ویرایشگر پیش فرض سایت WordPress در دامنه ی Gardun.ir دچار مشکل است، در عنوان سایت به نظر دست درازی شده است و از حالت ساده به حالت ایتالیک(کمی خمیده) تغییر یافته است، فهرست های تعریف شده در ویرایشگر با پیغام Create a new menu و Navigation menu has been deleted or is unavailable رو به روست، پیشتر با خارج ساختن تمامی پلاگین ها از دایره ی اجرای سایت با تغییر نام پوشه ی Plugins از این مشکل عبور داشته ایم و بر آنیم تا جهت جا گذاری منوهای جدید و به روز رسانی منوهای پیشین از همین روش بهره ببریم، 13:50 چهارشنبه 25 خرداد 1401 Gebze گبزه تارا(ترکیه). برای ویرایش شاید امما جهت استفاده از منو به نظر مقدور نیست، گویا زمان بیشتری برای ورود به جزئییات و تفکیک پلاگین ها نیاز است، 14:11 همین حوالی. برای ذخیره از پوشه ی mu-plugins بهره برده شد، بخش نخست نام این پوشه مخفف Must use لازم به اچرا است با این تفاوت که گویا می بایست فایل اصلی افزونه در این پوشه قرار گیرد که آزمون با پوشه ی افزونه نا موففق بود و فایل اصلی به انجام رساند، استفاده از این پوشه برای فععال داشتن فهرست و خارج ساختن پوشه ی Plugins از گردونه ی اجرا با تغییر نام آن فضا را برای ویرایش و افزودن فهرست ها مهییا ساخت. 15:32 همین حوالی.

به پرداخت بدهی فضای میزبانی با طرح سوال از خانوم والده و جزئییات آن در نوشته ی احوال منظر اشاره شده است، به هر ترتیب در زمان قطعی دسترسی در سایت با دامنه ی Nesby.ir بر روی سرور رایگان سایت 000webhost.com انتشار انجام گرفته بود که امروز متوججه شدیم بلوکه شده است، به نظر نا مرتبط به طرح موضوع قتل آقای استیون هاوکینگ نیست، Gebze گبزه شرق استانبول 15:48 چهارشنبه 18 خرداد 1401.

روز گذشته در زمانی کمتر از یک ساعت از اتمام تاریخ سر رسید هزینه ی فضای میزبانی پیامی که در ادامه آمده است به آن مرکز ارسال شد، “روز شما به خیر، از آنجا که بخشی با عنوان پیشنهاد یا پیام آزاد در موضوعات مطرح نشده بود در عنوان “سوالات عمومی” مطرح گشت، به نظر زمان سر رسید سرویس نمایندگی ده گیگ هاست لینوکس ۴ ثبت شده با دامنه ی inhub.ir که فععال است در تاریخ ۱۱ خرداد به پایان می رسد که به گمان شامل یک دقیقه پس از ساعت بیست و سه و پنجاه و نه دقیقه ی امشب خواهد بود.”، “وضعیّت Gardun.ir” در تیتر نوشته به “وضعییت Gardun.ir” ویراست شد، Gezbe شرق استانبول ۱۰:۰۴ پنج شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱.

در روزهای گذشته افزونه ی WP super cache نصب و فععال شده است، حذف پوشه ی Plugin از چرخه موجب رفع مشکل عدم نمایش پابرگ می گردد، این موضوع در مسیر یافتن منشا مشکل اجرا می شود، حذف دو افزونه ی کش و فشرده سازی فایل های استاتیک امما بی تاثیر بوده است، به گمان یک به یک حذف افزونه ها از چرخه ی اجرا به افزونه ی مشکل ساز ما را برساند، پیشتر این موضوع به گمان در خصوص سایت مجموعه شعر روی داده است که به پلاگین سمبل ها ختم شد امما در این فقره شاید مناسب باشد اصلاح شود به گمان ما از جانب هر کوته آستینی که از دست کم چشم خویش سیر شده باشد به ترتیبی مناسب مگر اینکه نظرمان به توفیر رسد، باغستان شهریار 09:48 دوشنبه 2 خرداد 1401.

پیشتر نیز با این موضوع مواجه بوده ایم، در ایجاد ساب دامنه در حساب Cpanel فضای اجاره شده ار Pasargadweb.com ساب دامنه در خارج از پوشه ی Public_html ایجاد شده است، همینک نیز این موضوع تکرار شده است، باغستان شهریار 16:56 شنبه 31 اردیبهشت 1401.

در موضوع “گذر به محتوا” که به گمان ما به غلط Skip to content “رفتن به محتوا” ترجمه شده است و گمان می بریم این غلط از جانب آقای خامنه ای به WordPress تحمیل شده است در نصب لوکال آپدیت داشته ایم که باعث زدوده شدن ترجمه ی دستی شده و در نتیجه آپلودهای دستی ترجمه بی نتیجه بوده است. باغستان شهریار 17:20 جمعه 30 اردیبهشت 1401. پیشتر نیز این موضوع به گمان رسیده است، نصب خودسر افزونه ی Aksimet در سایت با دامنه ی Gardun.ir که بیش از یک بار به صورت دستی حذف گشته است، این موضوع در دامنه ی Sarif.ir نیز پیشتر به گمان ما رسیده و اکنون نیز اتتفاق افتاده استؤ در دامنه های Personally.ir و Temup.ir نیز بررسی شد که به همین منوال بود و حذف شد، در دو دامنه ی اخیر شاید تعداد دفعات حذف افزونه از دو مورد دیگر کمتر باشد، به هر حال این موضوع و نظایر آن مسئولینی دارند و اگر تاریخچه ای نداشته باشند به گمان جفت چشم یا چشمانی را در معرض زوال خواهند داشت، 17:31 همین حوالی.

آپدیت اخیر که با مشکل مواجه می گشت به نسخه ی 6.0-RC3-53412 در دامنه ی Gardun.ir به صورت دستی با فشردن کلید آپدیت در برگه ی آپدیت انجام گرفت، پس از چند بار بارگزاری ترجمه امّا موضوع نمایش “رفتن به محتوا” در عوض “گذر به محتوا” مرتفع نگشت گویی فایل ترجمه ی WordPress به کوته آستینی تحت شرایطی ثابت نگه داشته شده باشد، باغستان شهریار 07:46 پنج شنبه 29 اردیبهشت 1401.

به نظر به روز رسانی خودکار WordPress دچار مشکل شده است با این پیام “یک به‌روزرسانی خودکار وردپرس کامل نشد – لطفاً دوباره برای به‌روزرسانی تلاش کنید.”، در بخش تلاش پیوندی به برگه ی آپدیت نیز موجود بود که در این نقل قول حذف شد، باغستان شهریار 14:01 چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401. آپدیت به صورت دستی انجام گرفت، به خطا انجامید، پیام خطا “

نمی‌توان پرونده را کپی کرد.: wordpress/wp-includes/css/dist/edit-post/classic-rtl.min.css

نصب ناموفق بود.”، به گمان درازدستی بر سرور دلیل این خطاست، 14:03 همین حوالی.

پیشتر به گمان چنین رسیده بود که از آی پی فارا(روسیه) دسترسی به Gardun.ir و با گمان به تناسب یاری حضور ذهن یک یا برخی از دیگر دامنه‌ها دچار مشکل بودند و بارگزاری صورت نمی‌گرفت، به هر ترتیب در حال حاضر اسکریپت مرتبط به ثبت دارندۀ آمار سایت در دامنه ی Gardun.ir و Personally.ir مربوط به سایت Yandex.com از Head دامنه‌های مذکور حذف شدند، باغستان شهریار 20:04 سه شنبه 27 اردیبهشت 1401.

دقایقی پیشتر دست کم برای لحظاتی سایت Gardun.ir به خطای 503 رسید، یک بار روئت شد، باغستان شهریار 11:06 دوشنبه 19 اردیبهشت 1401.

ترجمۀ نامناسب در خصوص Skip to content از نو بارگزاری شده است و “گذر به محتوا” به “رفتن به محتوا” تبدیل شده است، پوسته‌های سال دو هزار و ده تا دو هزار و بیست و یک از نو به صورت خودسر نصب شده است، باغستان شهریار 08:26 پنج‌شنبه 15 اردیبهشت 1401.

در روزهای اخیر در دامنۀ Gardun.ir و احتمالا دست کم در Sarif.ir یا Personally.ir افزونۀ Aksimet پس از حذف به صورت خودسر نصب شده است، باغستان شهریار 22:07 چهارشنبه 14 اردیبهشت 1401.

در آپدیت خودکار اخیر قالب‌های دیفالت WordPress از نو به صورت خودسر نصب شده‌اند، پیشتر به این موضوع اشاره شده است، قالب‌های سال دو هزار و ده تا قبل قالب حاضر که منشعب از قالب سال دو هزار و بیست و دو است، این موضوع دست کم مربوط به دو یا سه نسخه قبل‌تر است که از حذف برای این مدّت صرف نظر داشته‌ایم، نسخۀ حاضر 6.0-beta3-53319، باغستان شهریار 03:19 دوشنبه 12 اردیبهشت 1401.

به نظر فعّالیّت منوی لغزان سایت در دامنۀ Gardun.ir دچار اختلال شده است و کلید شناور نمایش منو از کار ایستاده است همینطور پیوند فهرست نوشته‌ها در سربرگ سایت در عوض آدرس Gardun.ir آدرس Hifor.ir را نمایان می‌دارند آدرسی که پیشتر برای انتشار همین دست محتوا از آن بهره برده شده است، باغستان شهریار 00:38 دوشنبه 12 اردیبهشت 1401. در ویرایشگر گوتنبرگ آیکون مثبت در کنار هر بلوک از میان رفته است و نیاز است از بالای صفحه انجام گیرد، 00:48 همین حوالی.

گمان نمی‌بریم مجموعه سایت به همراه Gardun.ir در این ماه دست کم بابت صورت حساب دچار مشکل شوند، باغستان شهریار 19:48 شنبه 10 اردیبهشت 1401.

فضای میزبانی در 11 همین برج یعنی احتمالا یک روز دیگر نیاز به تمدید خواهد داشت، باغستان شهریار 18:08 جمعه 9 اردیبهشت 1401. منتقل شده از نوشتۀ “احوالات منظر“، مواردی در note مربوط به Xiaomi به اقتضای شرایط آن زمان قید شده بود تا در زمان مناسب منتشر گردد، گمان می‌بریم این زمان برای انتشار آن مناسب است البتّه گوشی ما مورد سرقت قرار گرفته است، 18:22 همین حوالی.

قالب‌ها به تر تیب پیشین در چهار دامنۀ Temup.ir و Sarif.ir و Personally.ir و Gardun.ir در آپدیت خودکار به نسخۀ 6.0-beta2-53262 نصب شده بودند که حذف شدند. باغستان شهریار 16:29 سه‌شنبه 6 اردیبهشت 1401.

لیست قالب‌هایی که احتمالا برای بار سوّم یا بیشتر از چهار دامنۀ Temup.ir و Sarif.ir و Personally.ir و Gardun.ir حذف شدند بر اساس الفبا

twentyeleven
twentyfifteen
twentyfourteen
twentynineteen
twentyseventeen
twentysixteen
twentyten
twentythirteen
twentytwelve
twentytwenty
twentytwentyone

این لیست پس از حذف در سه دامنۀ دیگر از دامنۀ Gardun.ir پیش از حذف استخراج شده است از این رو در دامنه‌های دیگر احتمال تفاوتی هر چند اندک شاید محتمل باشد. باغستان شهریار 22:02 دوشنبه 5 اردیبهشت 1401. به نظر نصب سر خود پوسته‌ها پس از به روز رسانی خودکار به نسخۀ 6.0-beta2-53249 صورت گرفته است، 22:08 همین حوالی. ایمیل‌های تائید به روز رسانی با وجود انجام آن تنها در سایت با دامنۀ Personally.ir و Temup.ir صورت گرفته است، 22:14 همین حوالی. ایمیل هدف در دامنه‌ها جهت چنین اخباری در این دقایق یکی است، تنها دامنۀ Gardun.ir متفاوت بود که طراز شد پس از بررسی و نتیجۀ عدم ارسال ایمیل خبر آپدیت، 22:19 همین حوالی.

در سایت با دامنۀ Personally.ir به روزرسانی خودکار فعّال است و نسخۀ حاضر وردپرس 6.0-beta2-53236 است، همین موضوع در سایت حاضر با دامنۀ Gardun.ir نیز فعّال است امّا به روز رسانی انجام نگرفته و گویی یک Cronjob در هاست تعریف شده باشد(خارج از نظر ما) و با هر بارگذاری سایت به روزرسانی‌ها بررسی نشود و برای آن زمان معیّن گردد که اکنون یک ساعت را نمایان می‌دارد. پیام بخش مذکور در سایت حاضر با دامنۀ Gardun.ir در ادامه آمده است

نسخه کنونی: 6.0-beta2-53224

آخرین بررسی در اردیبهشت ۱, ۱۴۰۱ در ۷:۳۵ ب.ظ +۰۴۳۰. بررسی دوباره.

به‌روزرسانی خودکار برنامه‌ریزی شده در 1 ساعت.

این سایت به طور خودکار با هر نگارش جدید از وردپرس به‌روز می‌شود.
فقط برای حالت تعمیر و انتشارهای امنیتی به به‌روزرسانی خودکار تغییر دهید.	

باغستان شهریار، 19:35 پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1401. سایت مجموعه شعر با دامنۀ Sarif.ir نیز وضعیّتی همچون سایت حاضر با دامنۀ Gardun.ir دارد با تفاوت پریود زمانی 6 ساعت، سایت جواز و اسکریپت با دامنۀ Temup.ir البتّه همچون سایت Personally.ir به ترتیبی خودکار به روز شده است. 19:45 همین حوالی. سایت Sarif.ir به خطای “به روز رسانی دیگری در جریان است” رسیده و Gardun.ir به صورت دستی به نسخۀ 6.0-beta2-53236 به روز شد، در Personally.ir قالب‌های پیش‌فرض حدود دهۀ اخیر نیز از نو خودسر نصب شده‌اند. 20:41 همین حوالی. Sarif.ir نیز دستی به روزرسانی شد. 20:54 همین حوالی.

قالب‌های اشاره شده در سایت مجموعه شعر با دامنۀ Sarif.ir که خودسر نصب شده بودند و این موضوع در به روزرسانی اخیر نیز در آن سایت تکرار شده است در این به روزرسانی در سایت حاضر با دامنۀ Gardun.ir نیز اتفاق افتاده است. باغستان شهریار، 01:47 چهارشنبه 31 فروردین 1401.

ترجمۀ “گذر به محتوا” هنوز اصلاح نشده است و در قبال Skip to content به گمان ما ترجمۀ خطای “رفتن به محتوا” نمایان می‌گردد. باغستان شهریار، 01:42 چهارشنبه 31 فروردین 1401.

به دلیل خطا در امکان ویرایش منو‌ها در ویرایشگر پیوند اینستاگرام که دسترسی به اکانت آن پس از سرقت گوشی دچار مشکل شده است( به گمان در گذرواژه‌ها دست برده شده و در حافظۀ فایرفاکس در این مورد و یک مورد دیگر دست کم تا دایرۀ بررسی ما تغییر ایجاد شده و گذر واژه به یک کاراکتر ویراست شده است) پیوند از طریق فرمان CSS ناپیدا گشت با اینحال بار بارگزاری(هر چند به گمان ناچیز) آن بر سیستم به همراه فرمان ناپیداسازی برجاست. باغستان شهریار، 00:03 چهارشنبه 31 فروردین 1401.

WordPress در دامنه‌های Gardun.ir و Sarif.ir و Personally.ir و Temup.ir به نسخۀ 6.0-beta2-53224 به روزرسانی شد، باغستان شهریار، 23:44 سه‌شنبه 30 فروردین 1401.

پس از به روز رسانی پیشین ویرایشگر نمای سایت در نمایش منوها در ویرایشگر دچار مشکل است، در ابزارک‌ها که منوی اصلی سایت Gardun.ir از آن بهره می‌برد عدم نمایش جهت ویرایش موجود است، پیوند نوشتۀ غیبت افزوده نشد، باغستان شهریار، 12:02 دوشنبه 29 فروردین 1401.

WordPress در دامنه‌های Gardun.ir و Sarif.ir و Personally.ir و Temup.ir به نسخۀ 6.0-beta1-53201 به روزرسانی شد، باغستان شهریار، 05:46 دوشنبه 29 فروردین 1401.

پیوند نوشتۀ “تغییر اسامی شهرها” به منوی “سربرگ 4 – موضوعات اجتماعی” افزوده شد، در این نسخۀ وردپرس که از مجموعۀ نسخۀ 6 بتا 1 است به نظر فراخوانی منو برای بازنشانی و اضافه شدن پیوند به فضای منو در نمای سایت حذف شده است که پیشتر با تیتر منوی کلاسیک نمایان میگشت به هر حال پس از افزودن به منو پس از پیوند “اسلحه، حمل سلاح برای شهروند” و پیش از پیوند “نان بربری” به صورت دستی در سربرگ نیز افزوده شد، باغستان شهریار، 20:13 یکشنبه 28 فروردین 1401.

هر چهار سایت در دامنه‌های Gardun.ir و Sarif.ir و Personally.ir و Temup.ir در تنظیم به روز رسانی آزمایشی از Beta/RC Only به به روز رسانی Nightlies تنظیم شدند و به نسخۀ 6.0-beta1-53191 به روز رسانی شدند. باغستان شهریار، 14:44 یکشنبه 28 فروردین 1401.

سایت در دامنۀ gardun.ir به نسخۀ 6 beta1 وردپرس به روزرسانی شد. باغستان شهریار، 22:14 چهارشنبه 24 فروردین 1401.

اسلاگ نوشته و دسته به زیر تیتر تک نوشته و تک دسته افزوده شد، منظور از اسلاگ نام مرتبط در آدرس‌بار نوشته است، آنچه در هنگام گشودن سایت در آدرس بار مرورگر تایپ می‌شود، در نوشتن محتوا سعی می‌شود از زبان انگلیسی در تعریف اسلاگ استفاده شود، گمان می‌بریم در دسترسی و سئو تاثیر گذار است، به گمان الفبای لِنایی(عربی) که زبان فارسی نیز از آن بهره می‌گیرد در این قبیل احتمال خطای بیشتری دارد و نیز یک مرحله به نسبت انگلیسی نیاز به ترجمهٔ بیشتر دارد تا رسیدن به زبان ماشین. باغستان شهریار، ۰۱:۴۷ یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱.

انتشار محتوا به آدرس gardun.ir بازگشت، باغستان شهریار، 07:27 سه‌شنبه 16 فروردین 1401. متن در کیبورد اندروئید جهت انتشار نوشته شده بود که به دلیل اختلال جیسان و عدم امکان ثبت در ویرایشگر وردپرس از نو در مرورگر فایرفاکس ویندوز نوشته شده که اعداد به انگلیسی قید شدند، در ایّام اخیر در هنگام زدن اینتر در انتهای پاراگراف نشانگر ویرایش در عوس ابتدای پاراگراف بعد به آنتهای پاراگراف بعد پرش می‌یابد. این نوشته در phpmyadmin اضافه شده است. 13:53 همین حوالی. فاصله از ابتدای پاراگراف حذف شد، دقایقی قبل مشکل ذخیرهٔ ویرایشگر مرتفع گشت، ۲۰:۳۰ همین حوالی.

افزودن نمایش تاریخ ثبت موضوع در صورت امکان در برگۀ نوشته‌ها و دسته‌ها، این فرآیند اخیرا به سایت Gardun.ir افزوده شده است که در هنگام ثبت موضوع تاریخ ثبت آن نیز در یک متا فیلد ذخیره می‌گردد که در صورت ذخیره در برگۀ نوشته‌ها و دسته‌ها به نمایش در خواهد آمد، این موضوع نیز همچون موارد پیشتر(تاریخ ثبت نوشته و تاریخ آخرین ویرایش نوشته) در لوکال کارائی مناسب را نشان می‌دهد امّا در فضای آنلاین به نمایش در نمی‌آید. باغستان شهریار، 23:14 سه‌شنبه 17 اسفند 1400.

باغستان شهریار، سه‌شنبه 17 اسفند 1400، گمان نمی‌بریم در برگۀ نوشته‌ها و دسته‌ها ترتیب پیش‌فرض در نمایش محتوا اعمال شده باشد گویا محتوای دستۀ منظر به ترتیبی در نخست فهرست به نمایش در می‌آید. 21:34 همین روز و حوالی. گمان می‌بریم در مسیر نمایش بر اساس زمان انتشار یا الفبا قدم برداشته‌ایم، 21:36 همین روز و حوالی. به نظر نمی‌رسد نمایش محتوا بر اساس الفبا کارائی مدّ نظر را به نمایش گذاشته باشد. 21:39 همین روز و حوالی. انتقال کلّی نوشته از پاراگراف پیشین به پاراگرافی مستقل و ویراست اندکی در نشانه گذاری، تاریخ نخست از پاراگراف پیشین به ابتدای این پاراگراف رونوشت شد. 21:43 همین روز و حوالی.

تعداد موضوعات به برگۀ نوشته‌ها و دسته‌ها افزوده شد. باغستان شهریار، 21:31 سه‌شنبه 17 اسفند 1400.

زمان آخرین ویرایش به نوشته‌های برگۀ نوشته‌ها و دسته‌ها افزوده شد، همچون زمان انتشار دچار مشکل است در لوکال بدون مشکل امّا در فضای آنلاین به نمایش نمی‌رسد. باغستان شهریار، 21:15 سه‌شنبه 17 اسفند 1400.

زمان انتشار به نوشته‌های برگۀ نوشته‌ها و دسته‌ها افزوده شد. باغستان شهریار، 19:09 سه‌شنبه 17 اسفند 1400. به نظر نمایش این موضوع در فضای آنلاین دچار مشکل است، در لوکال بررسی شده و کارائی به نظر مناسب است. 19:12 همین روز و حوالی.

تعداد نوشته‌های در دسترس در برگۀ نوشته‌ها و دسته‌ها افزوده شد. باغستان شهریار، 18:22 سه‌شنبه 17 اسفند 1400.

افزونهٔ ثبت خودکار زمان ایجاد موضوع و نمایش تاریخ ایجاد در صورت وجود در زیر عنوان دسته افزوده شد. ۰۰:۴۵ جمعه ۱۳ اسفند ۱۴۰۰.

گویا پس از بازگشت از nesby.ir به gardun.ir لیست عنوان تمامی نوشته‌ها و دسته‌ها دچار اشکال بوده است که اصلاح شد. ۰۳:۲۴ چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۰.

دسته‌های داغ به سربرگ سایت افزوده شد، موضوعات مرتبط به پنج نوشتۀ ویرایش شدۀ اخیر در این فهرست جای می‌گیرند. 00:43 چهارشنبه 11 اسفند 1400.

“گذر به محتوا”ی دوّم که به صورت دستی در برگ اصلی ایجاد شده بود حذف شد. ۲۳:۵۲ یکشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۰. گذر به محتوا در متن با دابل کوتیشین متمایز شد، ۲۳:۵۹ همین روز.

کلید محتوای عریض در منو افزوده شد، در لوکال این موضوع جدای از بحث اختلال در حذف کوکی مورد بررسی قرار گرفت و کارایی به نظر مناسب بود، اختلال نیز به گمان ما از خارج سیستم تزریق می‌گردد، به هر ترتیب در لوکال فهرست با کارکرد مناسب دارای این امکان است و در فضای آنلاین دچار مشکل به نظر می‌رسد، کلید فهرست به نظر دچار وقفه و هنگ شده باشند. 13:34 یکشنبه 8 اسفند 1400. حذف افزونه‌های افزوده شده نیز مشکل را مرتفع نساخت، دو افزونۀ سازندۀ کوکی و محتوای عریض‌تر، افزونه‌ها از نو فعّالسازی شد. 13:37 همین روز. به نظر مشکل منو مربوط به صفحهٔ نخست است. ۱۴:۱۵ همین روز.

کمی از تعداد فایل‌ها و توابع بارگذاری شده در قالب بیست بیست و دو کاسته شد، به دلیل عدم امکان(یا عدم اطّلاع) از انتقال محتوای کامل برگه به صورت خروجی گیری و بارگذاری در برگه از تغییر قالب به نام جدید صرف نظر داشته‌ایم. در برگۀ اصلی پاراگراف گذر به محتوا به صورت دستی با ایجاد لنگر در پیش از کوئری اصلی با ایجاد فضای خالی به ارتفاع ده پیکسل و تعریف لنگر ایجاد گشت با این حال در دیگر برگه‌ها به نظر گذر به محتوای پیش فرض موجود است که تلاقی این دو حالتی نا دلچسب در جنب بار اضافی تحمیل شده ایجاد می‌دارد. 11:35 یکشنبه 8 اسفند 1400. ما از پیش از به دلیل حذف شد، ۱۵:۳۴ همین روز.

در قالب حاضر، بیست بیست و دو وردپرس لیست استایل در پیوند فهرستها نمایان نمی‌گردد، نقطه‌ای پیش از پیوند که پیوند در خط بعدی را مجزّا دارد، به هر ترتیب از طریق دستور before در css این موضوع به اجرا رسید که به نظر با دستکاری و افزودن نوار زخیم در پایین نقطه(border) از جانب غیر شبیه به پیکر بالا تنهٔ انسان می‌نمود، با ایجاد اولویّت(!important) حذف شد با اینحال در هنگام کلیک یا لمس پیوند(focus) همچنان ظاهر است. ۱۸:۴۷ شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰.

دسترسی به نوشته‌ها به ترتیب زمان انتشار هنوز دچار مشکل است، ما از شروط مختلفی در این موضوع بهره بردیم و آزمودیم امّا در لوکال و فضای آنلاین به گمانمان دچار اختلال بوده است از کوئری مستقل تا ویرایش کوئری اصلی تنها در برگۀ مربوطه که شرط is_page با آدرس برگه دچار مشکل بود خوانش آی دی برگه و استخراج آدرس آن دچار مشکل بود آدرس اوّلیۀ برگه(خوانش زودتر، دسترسی با هوک init) و استخراج آدرس(اسلاگ) آن دچار مشکل بود تا شرط بر قرار و نوشته‌ها بر اساس زمان انتشار لیست گردند. شرط is_page نیز به تنهایی به گمان ما پیشتر دچار مشکل بوده است. 12:16 جمعه 6 اسفند 1400.

کمتر از یک هفتهٔ گذشته پیوند نوشتهٔ تخریب کعبه به منو پیش از محتوا افزوده شد، پبوند نوشتهٔ حضرت دوست به منو پیش از محتوا افزوده شد. ۱۹:۲۳ دوشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۰.

دو مورد قطعی سرور نخست ۸۹ دقیقه و دوّمین ۶۴ دقیقه، زمان تقریبی طول قطعی طبق گزارش آپتایم ربوت. ۱۵:۳۴ شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰.

روز گذشته قالب به ۲۰۲۲ تغییر داده شد. ۱۱:۵۸ یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۰.

ما روز گذشته استفاده از سرویس ابرآروان را متوقّف ساخته‌ایم، این تصمیم پس از آن اتّخاذ شد که گمان بردیم شرایط جاری و قوانین آن مرکز از دایرهٔ منطق خارج است البتّه این موضوع تازگی ندارد و گمان می‌بریم از تاثیرات به گمان ما منحرفانی چون آقای خامنه‌ای تاثیر گرفته باشند، مطالعه ضرورت پذیرفتن قوانین. ۰۱:۵۲ چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰.

محتوای منتشر شده در آدرس Gardun.ir در دسترس است، دست کم مربوط به ایّامی نزدیک‌تر. در ادامه متن قید شده در فایل index.html به تاریخ ایجاد Nov 13 2021 آمده است. 13:11 شنبه 16 بهمن 1400.

Gardun.ir سایت دچار مشکل است.

  <div>
    <a href="http://nesby.ir">در صورت تمایل دنبال کنید در Nesby.ir</a>گردون به دست آقایان خامنه‌ای و خاتمی(رئیس جمهور پیشین) دچار مشکل شده است، چنین به گمان ما رسیده است. ویرایش در چهارده و سی دقیقهٔ شنبه بیست و دو آبان هزار و چهارصد شمسی، گمان افزوده شد، متن همین روز حوالی بامداد پیش از طلوع احتمالا قید شده است.