سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

تعداد پاراگرف: 9

به گمان تصادف آقای علی کمانی از نیروهای هوا فضای سپاه در خمین ترور و نیز کار آقای روحانی احتجام پیشین بوده است، دست کاری در سیستم فرمان خودرو با کنترل از راه دور شبیه آن چه در واژگونی اتوبوس از مبدا کرمان به وقوع پیوست با تفاوت انفجاری در اتوبوس و گویا ضامن یا هیدرولیک در این موضوع، ۱۲:۰۵ یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ خانه Gebze گبزه تارا(ترکیه).

گمان می بریم مرتفع سازی سایت همیار WordPress و آقای تاسیس دارنده ی آن ترور های مرتبط به بخش هوا فضای سپاه را متوققف سازد دست کم از زاویه ی اجرای حاضر، ترور اخیر در مراغه به گمان کار آقای روحانی احتجام پیشین بوده است، ۱۳:۴۳ شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ خانه Gebze گبزه تارا(ترکیه).

به گمان فوت آقای سرهنگ علی اسماعیل زاده که در اثر سقوط ایشان از بالکن اتتفاق افتاده کار آقای محسن رضایی بوده است، خبر از صفحه ی bbcpersian در Instagram.com به تاریخ سه ماه جون میلادی لحظاتی پیش به نظر رسید، به نظر ایشان عضو سپاه قدس بوده اند، Gebze گبزه شرق استانبول ۱۲:۵۴ یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱. امروز ۱۲ ماه جون سال ۲۰۲۲ میلادی است، ۱۳:۲۳ همین حوالی.

نزدیک به بیش از دو سال پیشتر مقطعی در حدود دو ماه و شاید کمی بیشتر در شرکتی به نام افق اندیشه در خیابان سهروردی تهران مشغول به کار بودیم به عنوان طرراح سایت، بعدها آنچه مطرح شده است به عنوان کارفرمای سهروردی اشاره به آقایی است که در آن مرکز به عنوان مالک یا رئیس یا شبیه به چنان وضعییتی در میان پرسنل به ما معررفی شدند که بعدها گمان بردیم در قتل آقای بابک خررمدین نقش داشته اند، ساعتی قبل یا نزدیک به روز پیشتر تجممعی از افرادی را گمان بردیم که برخی یا تمام ایشان در سرقت گوشی ما نقش داشته اند به گمان به فرمان پسر آقای خاتمی(احتجام پیشین)، اکنون در موضوع ترور آقای حسن صییاد خدایاری نیز گمان می بریم تمام یا بخشی از افراد حاضر در موضوع سرقت گوشی ما در ترور نقش داشته اند و به گمان به آقای مذکور مرتبط به شرکت افق اندیشه نیز مرتبط هستند، گمان می بریم فرمان ترور بی تاثیر از پسر آقای خاتمی(احتجام پیشین) نبوده است، باغستان شهریار 20:58 یکشنبه 1 خرداد 1401. ایشان در موسسسه ی افق اندیشه خود را متخصصص در امر پیچاندن اشخاص به ما معررفی داشتند یا معنایی شبیه به چنین، 21:22 همین حوالی. نام آقای صییاد خدایی به آقای حسن صییاد خدایاری ویراست شد، این خبر به نقل از جام جم در سایت صدای آمریکا VOA که اسپانسر Psiphone3 است(سایفون فیلتر شکن است) به آن صورت مطرح شده بود و نام ایشان صییاد خدایی عنوان شده بود که در خبری تازه تر به نظر نام ایشان آقای حسن صییاد خدایاری عنوان شده است، 22:50 همین حوالی.

مایلیم هر فرد حقیقی یا حقوقی در جهان در صورت تمایل بر انتقال دارایی سپاه به ارتش نظارت داشته باشد. ۰۳:۲۷ چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۰.

مایلیم هر شش جزا در خصوص همسر آقای عزیز جعفری اجرا شود. ۱۹:۰۸ دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۰.

در صورت بلوکهٔ دارایی مشکل سازان در سپاه چه کسی مایل است جلوی پاسخ مسلّحانهٔ احتمالی ایشان را بگیرد اگر فرض وقوع چنین احتمالی نزدیک به واقع باشد. هفده و نوزده دقیقهٔ سه‌شنبه بیست و یک دی هزار و چهارصد شمسی. مقابله به مثل به پاسخ اصلاح شد، بیست و شش دقیقهٔ همین ساعت.

به نظر شما در صورت دستگیری کدام یک از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ایشان در این خصوص تمرّد و مخالفت روئت خواهد شد. شانزده و بیست و هفت دقیقهٔ جمعه بیست و شش آذر هزار و چهارصد شمسی.

دارایی سپاه در مالکیّت ماست مگر اینکه تلفیق سپاه در ارتش اجرایی شده باشد یا در مسیر اجرا باشد. سیزده دوشنبه بیست و دو آذر هزار و چهارصد شمسی.