چانا

تعداد پاراگرف: 7

مایلیم موضوعات جزا برای اجرا در خصوص هر شخص ناقض دخالت نیروهای امنیّتی، پلیس و ارتش در فضایی امن تحت مدیریّت قرار گرفتن آقایان شی جین پینگ(دبیر کلّ حزب کمونیست در بِیجینگ، پوتین(احتجام در مسکو)، اسکات موریسون(نخست وزیر در استرالیا)، ملکه الیزابت و پسر ارشد ایشان، پادشاهان نروژ، سوئد، دانمارک، بلژیک و همسران ایشان، آقای هنری گرن دوک اعظم لوکزامبورگ و همسر ایشان، شاهزادۀ آندورا آقای خوآن انریک بیبس سیسیلیا اجرا شود، باغستان شهریار 08:57 پنج‌شنبه 22 اردیبهشت 1401. همینطور آقای ملک سلمان و ولی عهد ایشان همینطور آقایان احتجام و نخست وزیر هند، 09:22 همین حوالی. همینطور خانوم‌ها میشل اوباما(همسر آقای باراک اوباما احتجام پیشین) و هیلاری کلینتور(همسر آقای بیل کلینتون(احتجام پیشین) و آقایان جو بایدن(شخص نشسته بر کرسی کاخ سفید)، مادورو(نشسته بر کرسی احتجام ونزوئلا)، نشسته بر کرسی احتجام آفریقای جنوبی، نشسته بر کرسی احتجام اریتره، نشسته بر کرسی احتجام چاد، بشار اسد نشسته بر کرسی احتجام سوریه، 09:36 همین حوالی.

مایل نیستیم وام حکومتی بیجینگ بیش از سفر درصد باشد، اجارۀ زمین در آفریقا برای کشاورزی نه بیش از پنج سال مگر با توافق مالک به شرط بررسی شرایط حفظ خاک از قبیل گردش نوع محصول کِشت شده بلا مانع است. باغستان شهریار، 05:27 دوشنبه 29 فروردین 1401.

گمان می‌بریم ساختاری که در قالب تعریف صنعت در بیجینگ شکوفا شده و رشد داشته است بر بستر سریع‌تر خراب شدن، بیشتر و بیش از نیاز مصرف شدن چیده شده است، به گمان گویی تعریف مصرف همچون سرمایه داری آغشته به فاقد شرافت بودن منحرف به سمت بیراهه و بدنامی شده باشد. در میان پل اتوبان فتح بر روی اتوبان آزادگان، به نظر بستر صنعت فولاد این حوالی آلمانی است، شاید مناسب است گمان بردن که کدام بستر صنعت فولاد آلمانی نیست، ۱۶:۴۲ چهارشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۰.

چنین به گمان ما رسیده است، نخست کنده شدن تمامی دکمه‌های جلوی پیراهن راهب گونهٔ آقای شی جین پینگ دبیر کلّ حزب کمونیست در بیجینگ، سپس باز شدن دست‌ها از هم، کنده شدن گونه‌ای(نه کامل) از آستین چپ، قفل شدن هر دو دست ایشان(آقای شی جین پینگ) پشت آقای جنّتی، احتمالاً نه قفل شدنی که احتمال گشوده نشدنی بالا داشته باشد، دریده شدن لباس از پشت و وسط، جمع شدن آقای جنّتی و به تبع آن کشیده شدن لباس به سمت ایشان، وضعیّتی ناگزیر به گمان می‌رسد از در آمدن لباس دبیر کلّی در صورت رهایی دست آقای شی جین پینگ، امّا وضعیّت آقای جنّتی نیز اگر با یک اعدام ساده برگزار شود احتمالاً در حکم پایانی سهل خواهد بود برای موقعیّت، گمان می‌بریم انتظار ایشان(آقای جنّتی) خروجی بی سر و صدا از قدرت همچون دور انداختن دستمالی چرک است. باغستان شهریار، ۲۳:۱۷ دوشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰.

به گمان ما گویا آقای شی جین پینگ در فواصلی که تراکم کوید رو به کاهش است به جامعه ویروس تزریق می‌کنند. ۲۱:۳۹ پنج‌شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰.

به نظر بین آقای شی جین پینگ و احتجام هند توافقی در جهت به کشتن دادن سربازانی از دو طرف به انجام رسیده است، احتمالاً نزاع پیشین که باعث مرگ سربازانی از دو طرف شد نیز چنین بوده است، حکایت نزاع پیشین گمانی‌ست که پیشتر نیز به ما رسیده است و احتمالاً اشاره‌ای نیز به آن شده باشد، در مجموع چنین گمان برده‌ایم. پنج و پنجاه و چهار دقیقهٔ دوشنبه بیست دی هزار و چهارصد شمسی. ویرگول بعد از گمان بردن به نقطه ویراست شد، شش و بیست و شش دقیقهٔ همین روز.

مصادرهٔ کاخ ریاست جمهوری بیجینگ به صورت موقّت به حالت تعلیق درآمد. شش و سی و هفت دقیقهٔ پنج‌شنبه شانزده دی هزار و چهارصد شمسی. به تقریب کمتر از پنج دقیقه بعد از ساعت کتابت “به صورت موقّت” در متن اضافه شد، “به صورت موقّت” از متن حذف شد، ده و بیست و یک دقیقهٔ همین روز.