ایالات متتحده ی آمریکا

تعداد پاراگرف: 23

اگر گمان قتل بودن فوت خانوم الیزابت دووم مناسب باشد به گمان شخص بعدی در خصوص قیمت نفت پس از خانوم الیزابت دووم آقای بایدن هستند، 23:10 شنبه 19 شهریور 1401 سپتامبر 10 2022 بلا نسبت طویله، باغستان شهریار. غیر فععال شدن کلید ذخیره، ذخیره هنوز انجام نگرفته است، 23:11. آزمون ذخیره، 23:11. “است” به “هستند” ویراست شد، 23:11. شرط نخست گمان مناسبت قتل بودن فوت خانوم الیزابت دووم افزوده شد، 23:22.

مایلیم به شرط احتجام نام ایالت آقای واشنگتن در شمال غرب ایالات متتحده ی آمریکا به یاکیما(Yakima) تغییر یابد و در صورت بودن شخص مشکل ساز در این فرآیند تحت مدیرییت امن قرار گرفته و مجموع جزا در خصوص ایشان اجرا گردد همینطور در صورت بودن شخص مشکل ساز در فرآیند عقوبتی مذکور تحت مدیرییت امن قرار گرفته و مجموع جزا در خصوص ایشان اجرا گردد، 01:56 یکشنبه 9 مرداد 1401 جولای 31 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

به گمان تحت مدیرییت امن گرفتن خانوم Priscilla Chan همسر آقای Mark Zuckerberg مسیر انتقال رسمی قدرت از آقای بایدن به آقای ترامپ را هموار می سازد، 16:45 دوشنبه 13 تیر 1401 4 جولای 2022 بلا سنبت طویله، گبضه. ذخیره دچار مشکل است، 16:45 همین حوالی. “رسمی” به پیش از “قدرت” افزوده شد، 16:50 همین حوالی.

از شبکه ی TRT Haber خبری رسید در خصوص فوت نوزادی هجده ماهه به گمان با وزنی حدود کمی بیش از هفت کیلو که مادر ایشان وگان(گیاهخوار) بوده اند و تنها شیر و از آن انواع غذا به نوزاد رسانده شده است، برای مرگ فرزند ایشان گویا گناهکار شناخته شده و سی سال حبس برای ایشان در نظر گرفته شده است، به نظر شوهر ایشان نیز به درجه ی نخست مشارکت در قتل متتهم شده اند، دو فرزند دیگر این خانواده نیز به قیمومییت دولت در آمده اند، برای ما سوالی در ذهن متبادر گشت که چه نوع ماده ی غذایی به نظر کارشناسان ضروری است که در گیاهان موجود نباشد، 15:54 دوشنبه 13 تیر 1401 4 جولای 2022 بلا نسبت طویله، گبضه.

به گمان آشوب کنسرت در پایتخت ایالات متتحده ی آمریکا که منجر به فوت نوجوان پانزده ساله شد با هماهنگی آقای بایدن و انجام نمایش کنسرت بدون مجووز و سرکوب آن اتتفاق افتاده است، ۲۰:۵۳ سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ خانه Gebze گبزه تارا(ترکیه). منتشر شده از محتوای اپ Keep Notes مرتبط به Google.com در Android توسسط گوشی Nokia 3.2 عدم دسترسی به اینترنت و نقدینگی، دسترسی به اینترنت اشتراکی از گوشی خانوم والده، با لحظاتی تاخیر به دلیل قطع Wifi در انتشار این موضوع ، این گمان پیشتر رسیده است که دسترسی به محتوای گوشی بدون اتتصال داده ی اوپراتور یا حتتی آنتن نیز میسسر است، ۲۳:۰۷ همین حوالی.

به گمان موضوع اهدای کلیه از جانب دوست خانوم Selena Gomez به ایشان به رضایت نبوده بلکه ایشان تهدید شده اند و به گمان خانوم Gomez دندان برای کلیه ی دیگر تیز داشته اند، اگر این گمان واقع باشد مایلیم کلیه بیرون آورده شود و در صورت تمایل دوست ایشان عمل عکس صورت گیرد و در صورت موجود بودن شخص مشکل ساز تحت مدیرییت امن قرار گرفته و مجموع جزا در خصوص ایشان اجرا شود و در صورت نقض این فرآیند از جانب شخص یا اشخاصی همینطور در خصوص ایشان. 19:18 دوشنبه 23 خرداد 1401، منزل Gebze گبزه تارا.

به گمان به عنوان مثال پیش از دستگیری شخصی همچون همسر خانوم کامالا هریس معاون نخست احتجام ایالات متتحده ی آمریکا یا خانوم هیلاری کلینتون دستگیری همسر خانوم پلوسی رییس کنگره در ایالات متتحده ی آمریکا خیانت است با اینکه گمان نمی بریم دستگیری همسر خانوم پلوسی مناسب یا ضروری باشد، “متّحدۀ” در تیتر نوشته به “متتحده ی” ویراست شد، گبزه استانبول ۰۸:۱۷ دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱. به گمان وضعییتی نظیر تحدید، صحنه سازی یا فریب برای دستگیری بوده است و در پشت پرده دست کم آقای کشیش اعظم کلیسای شیشه ای به گمان کلیسای اعظم کالیفرنیا حضور دارند، گویا ایشان با عنوان رانندگی در مستی دستگیر شده‌اند برگرفته از خبر خبرگزاری تسنیم و به نظر آقای خاخام اعظم کلیسای اعظم نیویورک نیز از طریق خانوم هیلاری کلینتون و همسر خانوم کامالا هریس به موضوع مرتبط هستند، ۰۸:۳۱ همین حوالی.

مایلیم در صورت تمایل ایالات متّحدۀ آمریکا شهروندی آن کشور را داشته باشیم، باغستان شهریار 06:00 یکشنبه 18 اردیبهشت 1401.

مایلیم موضوعات جزا برای اجرا در خصوص همسر خانوم Kamala Harris آقای Douglas Craig Emhoff اجرا شود، باغستان شهریار 19:46 جمعه 16 اردیبهشت 1401.

مایلیم به شرط احتجام هر چهار مورد مسدود سازی دارایی و مصادرۀ آن به نفع نهاد منظر، پیگرد(تعقیب) قضایی و اجرای مجموع جزا در خصوص هر شخص ناقض برپایی سفارت ایالات متّحدۀ آمریکا در فلتا(ایران) اجرا شود، همینطور هر شخص ناقض انتشار خبر مصرف کوکائین و مخدّرات هر شخص دارای کرسی سیاسی، باغستان شهریار 23:03 پنج‌شنبه 8 اردیبهشت 1401. همینطور در خصوص هر شخص ناقض آزادی رسانه، 23:15 همین حوالی. همینطور در خصوص تغییر نام ایالت همنام با پایتخت ایالات متّحدۀ آمریکا به نامی بومی همچون اوکانوگان، یاکاما و یاکیما، 23:24 همین حوالی.

مایلیم به شرط احتجام و در صورت تمایل به حفظ نام آقای واشنگتن بر پایتخت ایالات متّحدۀ آمریکا هر چهار مورد مسدود سازی دارایی و مصادرۀ آن به نفع نهاد منظر، پیگرد(تعقیب) قضایی و اجرای مجموع جزا در خصوص هر شخص ناقض به افزودن نام آقا بر ابتدای نام پایتخت ایالات متّحدۀ آمریکا اجرا شود، باغستان شهریار 22:58 پنج‌شنبه 8 اردیبهشت 1401.

مایلیم شرط احتجام(رای اکثریّت) در پیوستن به ایالات متّحدۀ آمریکا به عنوان یک ایالت لحاظ گردد. موضوعات استثنا دست کم مواردی که به گمان ما رسیده است در این موضوع، احتجام(ریاست جمهور)، ورزش و واحد پول است. باغستان شهریار، 20:00 شنبه 27 فروردین 1401.

مایلیم ناتو، پلیس و ارتش‌های ایالات متّحدهٔ آمریکا، سوئد، تارا، آلمان و فرانسه بر دستگیری آقایان بایدن، اردوغان و پادشاه سوئد نظارت داشته باشند. ۰۲:۲۱ شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰. پلیس، سوئد و تارا افزوده شد، ۰۲:۳۶ همین روز.

از نظر ما ناتو مناسب بود دست کم اهدافی از نیروهای مسکو را هدف قرار می‌داد در مواجهه با بمباران پایتخت اوکراین. ۰۱:۵۸ شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰. شاید هم هم آن ترتیب و کیفیّتی که گذشت و واقع شد در خصوص ناتو مناسب به گمان برسد به هر ترتیب ناتو به گمان ما پیشتر نیز منفعل نرسیده است. ۱۴:۴۶ شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰.

آنچه به گمان ما رسید در روز گذشته فرماندهی سنت کام موضعی اتّخاذ داشتند در قبال شرایط موجود و به نظر بازتاب‌هایی داشته است که ممکن است مشکل در ارتباط گیری نقشهٔ گوگل یکی از آنها باشد، پیام به صورت ترجمه شده نمایان می‌گردد. ۰۹:۵۸ چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ شمسی. خاموشی مغز، بریدن زبان و حذف بینایی برای همسر فرماندهی سنت کام در نظر گرفته شد. ۰۹:۵۹ همین روز. و کندن پوست، ۱۰:۰۵ همین روز.

مایلیم پوست پسر آقای بایدن، آقای هانتر زنده کنده شود، بیست و دو پنجاه و هشت دقیقهٔ دوشنبه بیست دی هزار و چهارصد شمسی.

مایلیم پوست آقای بایدن زنده کنده شود، بیست و یک و نه دقیقهٔ یک‌شنبه نوزده دی هزار و چهارصد شمسی.

مایل نیستیم جز مسیر تمایل خویش از سنا، کنگره، ساختار قضایی، نهاد ریاست جمهوری و ارتش ایالات متّحدهٔ آمریکا موضوعی گمان ببریم مگر اجازه صادر شده باشد یا در پاسخ طلبْ جواز گیرد. نه و سی و یک دقیقهٔ یک‌شنبه دوازده دی هزار و چهارصد شمسی. فعل به موضوع اصلاح شد، سی و چهار دقیقهٔ همین ساعت. موضوعی رصد داشتن به موضوعی گمان بردن اصلاح شد، نه و سی و نه دقیقهٔ همین ساعت.

مایلیم تخلیهٔ کاخ سفید از سکنه را ناظر باشیم، ممنوعیّت ورود سکنه و موادّ غذایی به کاخ سفید کلید خورده است دست کم بر اساس ارادهٔ ما. ساعت پانزده و پنج دقیقهٔ سه‌شنبه هفت دی هزار و چهارصد شمسی.

به نظر خانوم فائزه هاشمی توجّه حارسین مدنیّت در ایالات متّحدهٔ آمریکا را جلب کرده‌اند، چنین گمان برده‌ایم، هجده و چهل و پنج دقیقهٔ یک‌شنبه پنج دی هزار و چهارصد شمسی.

سیزده و دو دقیقۀ پنج‌شنبه بیست و هفت آبان هزار و چهارصد شمسی، به نظر آقای بایدن تا حدودی در خصوص دخالت نامناسب در فرآیند نقل و انتقال دارائی ما و به واسطۀ آن بسیاری از موضوعات جاری تفهیم شدند، چنین به گمان ما رسیده است.

سیزده و سی و هشت دقیقۀ یکشنبه بیست و سه آبان هزار و چهارصد شمسی، قرار بازگشایی سفارت ایالات متّحدۀ آمریکا از این منظر به این طریق منتفی است، با اینحال نظر ما به برپایی هر چه سریعتر سفارت است و پیشنهادمان بر قراری کنسولگری در تبریز و شیراز و مشهد.

بیست و یک و نه دقیقهٔ شنبه بیست و دو آبان هزار و چهارصد شمسی، تغییر نام مقرّر برای ایالت واشنگتن منتفی است همینطور هر تغییر نام دیگری در خصوص ایالات متّحدهٔ آمریکا، همینطور قرارهای بازنگری در قانون اساسی، قانون حمل اسلحه و آزادی مطبوعات از این منظر منتفی هستند.